Кухонні фасади у Abris

Статус: Offline
Реєстрація: 27.02.2011
Повідом.: 248
Кухонні фасади у Abris

Дуже неприємні спогади залишили мені менеджери та працівники складу магазину Abris.
Замовив у них кухонні фасади із фарбованого МДФ. При замовленні сказали, що їх не доставляють додому, прийдеться забирати зі складу. Ну це невелика біда, подумав я, і погодився. Забираючи на складі по рекомендації працівника складу перевірив через один(тобто 6 з 14ти фасадів) і забрав додому. В результаті, коли вже ставили, з тих, що я пропустив на складі 4 фасади виявилися бракованими. І далі починається найнеприємніше: все що мені запропонували менеджери - це перефарбувати браковані фасади за 20% від вартості усіх фасадів!!!
Платити я відмовлявся, тому ситуація дійшла до старшого менеджера, яка мені і повідомила цікавий факт: виявляється, що при замовленні менеджер і при видачі працівник складу повинні були мені повідомити, що треба було обов"язково перевіряти всі фасади(при замовленні нас було троє і жоден не пам"ятає, щоб менеджер таке говорила, а рекомендації працівника складу я описав вище)! І вишенка на тортик: ці працівника своєму начальству набрехали, що казали про необхідність перевірки всіх фасадів!!! Магазин Abris продає вам "мішок з котом" і не хоче нести відповідальність за те, що всередині!
Окрема подяка старшому менеджеру Олесі, що хоча б половину вартості перефарбування стягнули з нерадивих співробітників.

Висновок: не довіряйте менеджерам магазину Abris! Перевіряйте кожну їхню дію!
 
Я бы не был так категоричен в адрес Abris, вы ведь сами виноваты в том, что не проверили весь товар. Я с ними работаю уже как минимум 10 лет и никогда не было непоняток, да и товар я не всегда проверяю.
 
Назад
Зверху Знизу