Порохоботи — сучасна інтелігенція України.

  • Автор теми Mr. Vision
  • Дата створення

Mr. Vision

M
Порохоботи — сучасна інтелігенція України.

Сьогодні міркував, атже як дивно сталося.
Серед так званих порохоботів я зустрічаю дише культурних та обізнаних людей. Що зазвичай досягли непоганих результатів у своєму житті.
Я не зустрічав жодного бидла серед порохоботів :незнаю:
Більшість думаючої еліти України порохоботи чомусь.

Проте агресивне бидло ніколи не було порохоботом. Жодного випадку не пам'ятаю щоб я зустрів ніщеброда або гопніка що підтримує Пороха.

Замислитесь над цим, це надзвичайно показово ;)
 
Серед так званих порохоботів я зустрічаю дише культурних та обізнаних людей. Що зазвичай досягли непоганих результатів у своєму житті.
а все потому что егореформы в виде "покращень" касаются в основном людей которые чем-то промышляют, что увеличивает прибыль и позволяет заработать на менее активных людяз.
 
Правильно, пока сам себя не похвалишь...:D
 
Зараз тобі вата розкаже, "па чьом в Адєсє рубєроід" і про пів-вареника:D
 
Ну как же, Андрей Карпов - натуральное быдло по стилю общения. Даже со своими подписчиками.
 
опять с утра народ бухать начал
 
Так и есть, но проблемма в том что бичей больше чем нормальных людей, по этому и могут выбрать какуе то залупу типа ляшка или Юли, ну вот порох - у чела жена, дети, бизнес всего добился сам, не сырьевой алегарх (что очень немаловажно), делает прекрасную качественную продукцию, чем он хуевый? Ему подражать надо, но бичам это не докажешь у них жизнь из одного кошмара превращается в другой, они и винят кого угодно - но виноваты они то во всем сами.
 
Сьогодні міркував, атже як дивно сталося.
Серед так званих порохоботів я зустрічаю дише культурних та обізнаних людей. Що зазвичай досягли непоганих результатів у своєму житті.
Я не зустрічав жодного бидла серед порохоботів :незнаю:
Більшість думаючої еліти України порохоботи чомусь.

Проте агресивне бидло ніколи не було порохоботом. Жодного випадку не пам'ятаю щоб я зустрів ніщеброда або гопніка що підтримує Пороха.

Замислитесь над цим, це надзвичайно показово ;)

Говорил с одним челом,так он за пороха и мураева одновременно. Хз как так
 
А потім маленьке звірятко загортає у фольгу.

То ти бидло чи ні?

Основний показник бидла- російська мова.
Бидло розмовляє російською.
Ми не бидло.
Армія, Віра, Мова:україна:
Ні.
Армія, Мова, потім Віра!
 
Проте факт — все бидло проти Пороха.
не согласен. скажем так. как только увижу лучшую кандидатуру проукраинского Президента Украины-буду голосовать за оного, то есть против Порошенка. пока таковой кандидатуры не вижу.
 
Назад
Зверху Знизу