Кому потрібна українізація XP?

Статус: Offline
Реєстрація: 06.11.2006
Повідом.: 6467
Кому потрібна українізація XP?

Скачав, встановив.
Там проблема у тому, що якщо ви намагаєтесь закачувати з-під неліцензійної вінди, то воно не дасть скачати. Я скачуавав з-під ліцензійної, тож можу викласти кудись.
 
Дружище, подобные темы нужно выкладывать в разделе "Софт". А то в разделе "Политика" твой заголовок выглядит несколько двусмысленно :іржач:
 
не.. пока воздержусь:пиво:
 
Софт - менее читаемый раздел, и там я никого не знаю :)
Да и кому там нужна украинизация? А тут это недавно как раз обсуждалось.
 
мне на сайте photofile.ru же предлагали всплывом установить версию украиноязычную)
 
Але я точно не знаю, чи буде воно встановлюватися не на ту систему, з якої було завантажено з сайту мікрософту. Може воно там якимсь чином прив'язується до спеціального коду, який генерує програма перевірки автеничності вінди.

Коли спробуєте, напишіть.
 
Останнє редагування:
Скачав, встановив.
Там проблема у тому, що якщо ви намагаєтесь закачувати з-під неліцензійної вінди, то воно не дасть скачати. Я скачуавав з-під ліцензійної, тож можу викласти кудись.

Сомди, а не боишься нарушить лицензионные права дядюшки Билла? ;)
То что ты делаешь - уголовно наказуемо. Смотри, нагрянут к тебе дяди в серых мундирах :D
 
Сомди, а не боишься нарушить лицензионные права дядюшки Билла? ;)
То что ты делаешь - уголовно наказуемо. Смотри, нагрянут к тебе дяди в серых мундирах :D

Чому це? Там про це не сказано.

Загальні відомості
Ukrainian Interface Pack для лінійки Windows XP встановлює українську мову для переважної частини елементів інтерфейсу користувача Windows XP. На етапі установки Ukrainian Interface Pack необхідна перевірка автентичності вашої копії Microsoft Windows. Це потрібно для перевірки використання справжньої ліцензованої копії Windows. Будь ласка, відвідайте веб-сторінку Справжнє програмне забезпечення Microsoft, щоб дізнатися більше про переваги використання легального програмного забезпечення Windows.

Хто має ліцензійну вінду - встановлюйте, хто не має - не встановлюйте :)
Воно лежить у відкритому доступі на сайті мікрософт.
 
Останнє редагування:
Не они не боятся. Они, "сомдарисы", и сами такие носят.
Это "сомики" выявляют будущих нарушителей лицензионного законодательства. И заодно "майбутнього мовного, та голодоморного".
Машина провокаторов начинает набирать обороты.

Ты как всегда нетрезв. Новый год растянется до 8 января?
 
Сомди, а не боишься нарушить лицензионные права дядюшки Билла? ;)
То что ты делаешь - уголовно наказуемо. Смотри, нагрянут к тебе дяди в серых мундирах :D

Не они не боятся. Они, "сомдарисы", и сами такие носят.
Это "сомики" выявляют будущих нарушителей лицензионного законодательства. И заодно "майбутнього мовного, та голодоморного".
Машина провокаторов начинает набирать обороты.

А теперь скажите, что у вас весь софт лицензионный или не требующий лицензии. ;)
 
А теперь скажите, что у вас весь софт лицензионный или не требующий лицензии. ;)

Ну видимо у Бозмана - весь, включая ms офис и фотошоп :D
А у виннипуха - наоборот. Запуган человек до полусмерти, везде уже ему серые мундиры мерещатся. Мечтает о России...
 
Але я точно не знаю, чи буде воно встановлюватися не на ту систему, з якої було завантажено з сайту мікрософту. Може воно там якимсь чином прив'язується до спеціального коду, який генерує програма перевірки автеничності вінди.

Коли спробуєте, напишіть.

Ну скачав, але як цим користуватись?

Файл з вінди не запускається? Через дос ставити?
 
Ну скачав, але як цим користуватись?

Файл з вінди не запускається? Через дос ставити?

Ну як це не запускається? Файли .msi - це стандартні файли установок програм під віндовс (Microsoft Installer).
Треба запустити, потім воно скаже, що треба перезавантажити систему. Після цього майже увесь інтерфейс вінди буде українською мовою.
 
Останнє редагування:
Ну видимо у Бозмана - весь, включая ms офис и фотошоп :D
Не нахожу ничего смешного в лицензионном фотошопе :)
А офис у меня лицензионный. И винда тоже. И еще кое-что ;) Политика фирмы такая.
Кстати, вряд ли кому удасться установить укропак по предложенному Сомдарисом варианту. Дядя Билл - он не такой дурак :D
 
Ja zametil, orangi borjatsa s vorovstvom, no sebja poborot oni ne v silach - vorujut dalsche :D :D :D :D
:іржач::клас:
Между тем, как говорит сайт ужасного Билли
Комп'ютерне піратство - це загальногалузева проблема, яка суттєво впливає на світову економіку та завдає шкоди законному бізнесу, котрий змушений конкурувати із розповсюджувачами підробних копій програмного забезпечення. Союз виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance) та фірма вивчення ринку IDC у Дослідженні про світове комп'ютерне піратство (лише англійською мовою) повідомляють про те, що через комп'ютерне піратство світовий ринок втратив близько 40 мільярдів доларів. Щороку споживачі витрачають мільйони доларів на підробні копії, фінансуючи шахраїв, які загрожують цілісності галузі виробництва програмного забезпечення та безпеці комп'ютерів, які використовуються вдома та в організаціях. Комп'ютерне піратство становить загрозу для кожного. Корпорація Майкрософт та її споживачі можуть спільно працювати, щоб його зупинити.

Для вас, сволочи, люди между прочим старались, на родной язык винду переводили - труд между прочим немалый. А вы жметесь им 150 баксов заплатить. А потом будете кричать - "хочу програмне забезпечення українською мовою". :D
 
Назад
Зверху Знизу