Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 8


зато вы продуктивно провели день, набивая посты на форуме)))

настоящий харьковчанин гордится своим городом, а не выискивает любую возможность унизить его в мелочах.
Кеворкяну это скажите, что Харьков не Первая столица:)

* ппц просто.. звание первой столицы и то пытается перетащить к западной Украине.
что ж вам так хочется лизать чей-то сапог...? не понимаю.
 
Не всё так просто как кажется...
Все боеспособные мобильные части вдоль укр.границы... Рашка ведь психовать начнет ежели поляки и остальные натовцы подтянут войска к рашинским границам где возможно поближе - туда придётся от наших границ половинить.
+ если нидайбог путлер решится перейти границу, то братья-поляки не выдержат да и помогут нам вооружением/добровольцами. Рашка выставит претензии Польше - та им покажет средний палец где рукав пришивается - рашка попужать поднимет самолеты к польской границе - а поляки вспомнят про Смоленск и нечаянно его собьют - и понеслась 3 мировая.
Ещё раз нидайбог...ттт...

Когда Вы пишите, мне кажется вы бредите (почти Ц).
 
Кажись оНИ там своим газом обнюхались.
РФ готовит закон, позволяющий нарушать нормы международного права.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Будем верить что это не правда.
 
РФ готовит закон, позволяющий нарушать нормы международного права.
назва статті перекручує її зміст. "чутки про мою смерть дещо перебільшені" (с). але тенденція до самоізоляції очевидна. тепер міжнародні контракти з суб"єктами господарювання РФ буде укладати лише безстрашний китай.
 
все правильно! згоден. до речі, згадався випадок з захватом бійцями ПС мін"юсту. що навіть самооборона майдану ставила ультиматум ПС, якщо вони не звільнять мінюст, самооборона почне штурм. це між іншим згадалося.

ну вас, як руську, це певно зачепило. даремно. ви ж знаете, що на майдані також були і руськи, і росіяни. і себе зі словом "москаль" вони не утотожнювали. у антіна мухарського пісня була "убий у собі москаля", так в ній доносився тезис, що москаль - це не національність, і не образа національної гідності, а "чорт", який жеве у руській душі. щось таке.

а ще пригадує, років зі 5 назад був у балаклаві (передмісті чи районі севастополя), де і місцеві мешканці і туристи на 100% відчувають себе росіянами. і там на їх набережній продають сувенири. так от на кожній ятці продавалися футболки "дякую боже, що я не москаль". і їх покупали росіяни. чому? бо сама футболка - це стьоб, і вони це прекрасно розуміють. так і з колядкою, це - стьоб, хоча, згоден, - на грані фолу.

даремно ви так вважаєте. я вдячний майдану, і за великим рахунком, моє місце було на майдані. проте і питань багато. мене також не влаштовує те, що на заході людей змушували привселюдно ставати на коліна та просити прощення. може відповідальність тут буде зайвою, але об"єктивно оцінити та осудити такі ініціативи, вважаю потрібно. чому досі не осудули? часу не було, певно. бачете, як стрімко розгортаються події: майдан - бігство януковича - крим - донбас. де тут до об"єктивних оцінок.

справедливо.

згоден. то був якийсь кризис жанру. але погодьтесь, що на загальну оцінку подій євромайдану ці подробиці не надто впливають. проте, розібратись з цими деталями також потрібно.

:) все буде добре!


то ви ще самеровський провулок, або вулицю воробйова не шукали :)

В котрий раз впевнилась, що не помилилась в своїх симпатіях до Вас, як до гідної людини. :пиво:
А рахувалка від недолугого чоловічка мене не образила, то Ви даремно, мене не чіпляють такі речі, я знаю, що ніколи не буду соромитися свого походження, бо, як на мене, то "ненавидідити негрів", "ненавидіти бЕндерівців", "ненавидіти москалів" може лише убога в чомусь душа, ображатися на таких "гріх великий є". Мене в цій "колядці" не влаштовує лише засіб НЛП, я її не переншу, як і заклик "Героям Слава", за допомогою них маніпулювали людьми. Ось так. Хоча, з виказуванням свого відношення до другого виклику я набуваю собі тут негативних висловлювань, мабуть.
В ці дні я "підсіла" на канали зелло-антимайдан. Там теж багато прийомів, за які хочеться вчіпитися в очі лічьно путєну.
В ці дні я багатьох для себе відкрила як тих, кого бажала би мати в реальному житті в колі близьких знайомих.
:пиво::пиво::пиво:
 
згадався випадок з захватом бійцями ПС мін"юсту. що навіть самооборона майдану ставила ультиматум ПС, якщо вони не звільнять мінюст, самооборона почне штурм. це між іншим згадалося.
Наверное, со Спильной Справой перепутал парнишка.
 
О, ватников завезли свежих.
 
Фашисты России обратились к сепаратистам Донбаса

Просто посмотрите это видео. Это п..ц :рл::рл::рл:
И эта страна будет говорить что у нас фашизм? :рл:



Кто он такой читайте тут
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


converted_12971.jpg
 
Останнє редагування:
О чем там, вкратце?
 
В России для уничтожения террористов применяется весь арсенал военной техники - от танков до самолетов. По словам спикера украинского внешнеполитического ведомства, только за последний месяц российскими спецподразделениями проведено четыре контртеррористические операции на Северном Кавказе. В частности, в Махачкале 16 апреля, в Буйнакске 2 апреля, Хасавьюрте 24 апреля. В ходе проведения последних двух операций в Дагестане в населенных пунктах Новый и Первомайск артиллерийскими снарядами был уничтожен целый жилой дом. Среди погибших было найдено тело женщины на последнем месяце беременности.
 
Было такое?

Михаил Веллер. Побольше бы таких писателей России

x5nSnG921_U
 
Тварь ли я пиздящ... дрожащая или право имею?

Только так могу охарактеризовать текст оратора в видео.
 
Назад
Зверху Знизу