Бомбанули новую почту дамбаса

Статус: Offline
Реєстрація: 18.05.2007
Повідом.: 4350
Бомбанули новую почту дамбаса

Вот тпкой текст пришел на ящик


5 липня 2014 сталися збройні напади на відділення і термінали компанії «Нова Пошта» в містах Сєвєродонецьк, Луганськ та Донецьк. У результаті нападів зловмисники захопили частину вантажу, погрожуючи співробітникам компанії зброєю і застосовуючи грубу фізичну силу. Ми ще оцінюємо масштаби втрат, але вже зараз можемо сказати, що мова йде не тільки про викрадені засоби захисту - зловмисники також вилучили і звичайні побутові предмети, життєво важливі речі, медикаменти.Вантажі, адресовані в Сєвєродонецьк, Луганськ та Донецьк, перенаправлені за рахунок компанії на термінал в Дніпропетровськ. З клієнтами, чиї посилки постраждали, вже зв'язуються відповідні менеджери та пропонують шляхи виходу із ситуації: або почекати, поки відділення відновлять роботу, до цього часу посилка буде зберігатися безкоштовно, або ми за свій рахунок перешлемо вантаж в інший населений пункт, або також за наш рахунок направимо його назад відправнику. Згідно з договорами, які компанія укладає з клієнтами, «Нова Пошта» зобов'язується сплатити компенсацію за викрадені вантажі в рамках оголошеної вартості.Клієнти, чиї відправлення прямували в/із зазначених населених пунктів, можуть дізнатися детальну інформацію, а також адресу найближчого відділення, що працює, за телефонами Клієнтської підтримки*0-800-500-609, 098-4-500-609, 050-4-500 - 609.Коли мова йде про безпеку наших клієнтів і співробітників, ми не йдемо на компроміс. Тому до стабілізації ситуації на Сході України «Нова Пошта» тимчасово зупиняє роботу відділень у містах Донецьк, Луганськ, Сєвєродонецьк та Слов'янськ. У компанії діє Оперативний штаб, який аналізує поточну ситуацію, зважує ризики і прогнозує подальший розвиток подій з метою забезпечити стабільну роботу і доставку вантажів в умовах бойових дій на території країни.

----
А вот я теперь думаю. Это у этих уродов теперь при желании может быть доступ к базе данных Новой почты . А там, номер паспорта, моб телефон. Нехитрой комбинацией поиска можно найти кого угодно. И самое что интересное, у меня в родне все в этой базе есть .

Я им то и нахрен не здался, этим террарюгам, но в принципе это не есть гуд
 
....
А вот я теперь думаю. Это у этих уродов теперь при желании может быть доступ к базе данных Новой почты . А там, номер паспорта, моб телефон. Нехитрой комбинацией поиска можно найти кого угодно. И самое что интересное, у меня в родне все в этой базе есть .

Я им то и нахрен не здался, этим террарюгам, но в принципе это не есть гуд

:D им не база данных была нужна. А ценности. Этож гопота.

А профи и так доступ ко всем базам имеют. И к налоговой и к милицейско-гаишной.
Даже к архивам и БТИ
:)
 
А вот я теперь думаю. Это у этих уродов теперь при желании может быть доступ к базе данных Новой почты . А там, номер паспорта, моб телефон. Нехитрой комбинацией поиска можно найти кого угодно. И самое что интересное, у меня в родне все в этой базе есть .

Я им то и нахрен не здался, этим террарюгам, но в принципе это не есть гуд
Кагбе тот факт что здание СБУ захватили, тебя не печалит? По сравнению с этим НП - вздрочь:)
ЗЫ номера паспорта в декларации нет, по-моему.
 
Та и то так . Просто бли абидно
 
Обращение горловчанина

 
Опасно ими пользоваться в тех районах, могли б не поскупится и охрану нанять.
 
Сепаратистские районы вообще надо отрезать от связи, почты, денег. До окончания АТО. Что-бы почувствовали как оно в московии или в отрыве от родины.
 
Опасно ими пользоваться в тех районах, могли б не поскупится и охрану нанять.

блядь, какая на хуй охрана? когда в тех регионах пока что, даже - милиция и армия сосет хуйца :)



Сепаратистские районы вообще надо отрезать от связи, почты, денег. До окончания АТО. Что-бы почувствовали как оно в московии или в отрыве от родины.

Блядь, хочешь отделить регионы. А сам кто если не сепаратист тогда? Народ - осёл :)

В Московии всё очень даже заебись, но там ею и близко не пахнет ;)
 
Останнє редагування:
Как то не удивительно, война развязала руки всякой нечисти. Думаю жители донбасса получат хорошую прививку от сепаратизма после окончание боевых действий.
 
Назад
Зверху Знизу