Розділ ІСТОРІЯ на Харківфорумі. БФ

Нужен ли раздел "История"?

  • Да

    Голосів: 98 73.1%
  • Нет

    Голосів: 36 26.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    134
Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Розділ ІСТОРІЯ на Харківфорумі. БФ

Вибачте, що лізу не у свою справу але те що такого розділу на форумі немає - дуже дивно. Його популярність була б не менша ніж популярність "Політики", "Кіно" чи, навіть, "Секс".
Модер август з цього приводу написав щось незрозуміле у стилі "Там будєт срач" і це мене здивувало ще більше ніж відсутність такого розділу.

Чи буде більший срач у темі про Коліївщину чи Київську Русь ніж у темі про Майдан, Крим ітп?!

Зараз любителі історії це Бомжі з великої літери які створюють теми у головному, політиці, навіть у літературі і я вважаю це не дуже нормально...

Закликаю вповноважених осіб прореагувати, а невповноважених голосувати в опитуванні.
 
Вибачте, що лізу не у свою справу але те що такого розділу на форумі немає - дуже дивно. Його популярність була б не менша ніж популярність "Політики", "Кіно" чи, навіть, "Секс".
Модер август з цього приводу написав щось незрозуміле у стилі "Там будєт срач" і це мене здивувало ще більше ніж відсутність такого розділу.

Чи буде більший срач у темі про Коліївщину чи Київську Русь ніж у темі про Майдан, Крим ітп?!

Зараз любителі історії це Бомжі з великої літери які створюють теми у головному, політиці, навіть у літературі і я вважаю це не дуже нормально...

Закликаю вповноважених осіб прореагувати, а невповноважених голосувати в опитуванні.

а де опитування?
нормальна ідея. Може люди хоч трохи почнуть цікавитися, хоча б якогось попсового історика почитають

а, побачила
 
Зробити правило про заборону брехні і ок. Хай читають люди - більше буде ерудиції
 
Дуже просто. З посиланням на джерела інформації. І, думаю історики самі найдуться. Тема в їхній компетенції.
 
Дуже просто. З посиланням на джерела інформації. І, думаю історики самі найдуться. Тема в їхній компетенції.

я так розумію, Ви маєте на увазі джерела архівних хронік, а не вільні перекази "відомих" і "поважних" істориків?:rolleyes:
 
Модер август з цього приводу написав щось незрозуміле у стилі "Там будєт срач"
Так він же перший його й розпочне. Він же ж троль путінський, як його ще тримають на ХФ.

а хто буде визначати, чи то брехня, чи то ні? є в нас на форумі такі компетентні люди??
А хто визначає це в їнших темах?
 
Дуже доречне запитання. Мені здається, що на даний час, просто необхідні люди які будуть розтлумачувати слова великого Пу щодо історії України та зокрема нашого краю.
з.і. Як зробити щоб виділялися помилки на українській мові, а не все одразу?
 
Предлагаю также создать разделы Физика, Математика, Химия и Гельминтология (хотя этот не нужен, достаточно раздела Политика)
 
Предлагаю также создать разделы Физика, Математика, Химия и Гельминтология (хотя этот не нужен, достаточно раздела Политика)

Вы своей прекрасной аватаркой и сообщением на русском языке всю тему патриотически настроенных граждан обломали:(
 
Предлагаю также создать разделы Физика, Математика, Химия и Гельминтология (хотя этот не нужен, достаточно раздела Политика)
Чем История хуже Экономики или Политики, которые имеют свои разделы?
 
Я так понимаю ценность раздела пропорциональна количеству его посетителей. По идее на исторические темы многие не прочь поболтать.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Я вам щиро дякую:) Я навчалася в українській школі і вільно володію мовою, але трохи дратує, що усе повідомлення підкреслено червоним.
 
Я проти. Історія - складна наука. Більшість користувачів ХФ не здатні обговорювати історію з причин недостатньої ерудиції. Така "історія" буде не об'єднувати, а розколювати людей, тому що спиратиметься не на історичні знання, а на політичну мітологію.

Жизнь тоже сложная наука, тем не менее каждый живет как умеет и от нее не отказывается.
 
В принципе, модератор был прав. Любая тема в этом разделе продержится в строго научно-историческом ключе максимум десяток сообщений. Затем начнётся битва политики, пропаганды, сказок и аргументов "ты хуй". И живые историки позавидуют мёртвым.
 
В принципе, модератор был прав. Любая тема в этом разделе продержится в строго научно-историческом ключе максимум десяток сообщений. Затем начнётся битва политики, пропаганды, сказок и аргументов "ты хуй". И живые историки позавидуют мёртвым.

Ну то есть в принципе вы согласились с Dkoss - эрудиции не хватает, в коленках слабы, чтобы исторические факты обсуждать без привлечения неприличной матери.
 
В принципе, модератор был прав. Любая тема в этом разделе продержится в строго научно-историческом ключе максимум десяток сообщений. Затем начнётся битва политики, пропаганды, сказок и аргументов "ты хуй". И живые историки позавидуют мёртвым.

Дык с такими аргументами можно и главный прикрывать. :D
Каждый еб..тся как умеет, лишь бы люди общались и отдыхали.
 
Ну то есть в принципе вы согласились с Dkoss - эрудиции не хватает, в коленках слабы, чтобы исторические факты обсуждать без привлечения неприличной матери.
Нет. Эрудиция и нежелание оставаться исключительно в плоскости истории — это разные вещи. И мат в изложении — это всего лишь стилистика и отражение темперамента. Даже академики порой рвут друг другу бороды и бьют лица. Проблема в том, что академики при этом ищут научную истину. А форумчане развлекаются, получая удовольствие от самого спора и самовыражения, а не приближения к истинному знанию.

Дык с такими аргументами можно и главный прикрывать.
История как раздел предполагает темы об истории. А Главный о чём? А ни о чём и обо всём, в большинстве своём. Так что нельзя.
 
У тому то й біда!
Про які-небудь історичні факти там будуть спілкуватись не більше 5 відсотків відвідувачів!
Для історії є Вікі і Гугла, якщо є бажання проаналізувати певні події
..гадаю, що за при нинішніх обставинах у цьому розділі не буде, навіть суперечек на інтелектуальному рівні!
 
Назад
Зверху Знизу