Як прописатися на дачі? Может полезной будет инфа?!

Статус: Offline
Реєстрація: 22.07.2010
Повідом.: 53946
Як прописатися на дачі? Может полезной будет инфа?!

За словами експертів, згідно з підписаним Президентом законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно переведення садових і дачних будинків у житлові та реєстрації у них місця проживання», українці можуть перевести дачні та садові будинки, що відповідають державним будівельним нормам, у житлові будинки.

Відповідно до постанови Кабміну про переведення дачних будинків у житлові, зробити це можна безкоштовно, звернувшись до органів місцевого самоврядування села, селища, міста, з якими адміністративно пов'язані ті чи інші дачні поселення.

Відтак, власник дачного будинку звертається до виконавчого органу місцевої ради за формою, визначеною Кабміном.
publication_240333_imgafe05a51ea987a4b222716a219305143_620x0.png


-Domik.ua з'ясував, що до заяви треба додати:

1) Копію документу про право власності на дачний або садовий будинок;

2) Письмову згоду співвласників на переведення дачного будинку у житловий;

3) Звіт про проведення техогляду дачного чи садового будинку, з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

Після проведення вказаної процедури садовому або дачному будинку присвоюється статус житлового. Після цього власник може прописатися у ньому.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
да нихрена себе дачка . я думал там 4Х 3 м. . а там целый коттедж . многие квартиру в городе имеют меньшей площади .живут -же люди .
 
А где "відповідністi державним будівельним нормам" посмотреть?
 
а кудаж ты тогда прописался=)))))

Я живу как бомж. Когда пришли приставы--они охуели:D на мне нет ничего!
А ранее надцать лет тому..пришли с обыском.. а обыскивать то и нелзя! Я никто!:іржач: сожитель:іржач:


Ну втой:D
 
Назад
Зверху Знизу