Vista та мережа. Як налаштувати?

Я себя таковым не считаю. Процитируй, пожалуйста, где именно тебе такое показалось? Я почему то найти не могу.
 
Уже правильно написали про учетную запись Guest,
Але нічого не написано! Сказали включи, я включав - ефекту 0. Віті всеодно.


потом еще в политиках безопасности, возможно, потребуется разрешить аутентификацию анонимных пользователей как Everyone (? - не помню точно),
Без цього не обійтись!

Вообщем, тонкостей хватает и открытие общего доступа одним кликом мышки - скорее работает в теории (или домене :) )
Власне тому ця тема і існує.;)

Так що там з обліковими записами ("учетными")? Доводиться вмикати повні права для всіх груп та користувачів... Я не до кінця зрозумів як повязані облікові записи компютера, і ті користувачі та групи, для яких можна розшарювати папки і як це повязано з сіткою? Виходить так, заходячі на інший комп ти стаєш як його користувач? :confused:
 
Я себя таковым не считаю. Процитируй, пожалуйста, где именно тебе такое показалось? Я почему то найти не могу.
Між строчок написано! Заодно прочитай Віндовс для чайників, переконаєшся, що радити читати таку уйну іншим це мовєтон...
 
Между строк не написано ничего. Это все твои догадки. :)
 
Вот тут достаточно подробный обзор решения проблемы, но на английском: Посилання видалено
 
Назад
Зверху Знизу