Вищий навчальний заклад Харкова отримає спеціальний статус (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196952
Вищий навчальний заклад Харкова отримає спеціальний статус (відео)

24.10.2018 18:18

Вищий навчальний заклад Харкова отримає спеціальний статус (відео)

Харківському університету харчування і торгівлі нададуть статусу національного

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Харківському університету харчування і торгівлі нададуть статус національного.*

З проханням підтримати ініціативу колектив університету харчування і торгівлі звернувся до голови області.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Перед тим, як їхати сюди, я підписала листи, якими ініціювала перед центральними органами надання вашому вузу статусу національного.

Світлична обговорила з керівництвом та викладачами університету перспективи розвитку вишу. Вона відзначила, що стипендії для науковців збільшено в* 2,5 рази.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Він продовжує свої гарні традиції і набирає обертів. Знаю, що у вас розширюються можливості. Ви запроваджуєте нові взаємозв’язки з новими міжнародними організаціями, країнами. Запроваджуєте нові проекти, які надають змогу представляти харківський університет далеко за його межами. Під час прийому співробітники університету звернулися до губернаторки з питаннями земельного характеру, ремонту доріг, встановлення вуличного освітлення, а також перерахунку пенсій, організації рейсових автобусів до віддалених населених пунктів.

Владислава Семененко, працівник ХДУХТ

Я живу в Сахновщинському районі і в нас така проблема з односельчанами виникла: не ходе рейсовий автобус і потрібно відремонтувати дорожнє полотно. Юлія Олександрівна пообіцяла, що з 31 жовтня на три місяці в тестовому режимі будуть запущені рейсові автобуси.

Олександр Черевко, ректор ХДУХТ

Якщо у нас виникають питання, які знаходяться в компетенції керівництва області, не було такого, щоб Юлія Олександрівна не давала нам такої допомоги.

Голова області доручила керівникам профільних департаментів взяти вирішення озвучених проблем під особистий контроль.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А у нас еще не все вузы национальные??? Я удивлен..
 
З проханням підтримати ініціативу колектив університету харчування і торгівлі звернувся до голови області.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Перед тим, як їхати сюди, я підписала листи, якими ініціювала перед центральними органами надання вашому вузу статусу національного.
Ініціювала - і тому можна безапеляційно заявляти:
Вищий навчальний заклад Харкова отримає спеціальний статус (відео)
Харківському університету харчування і торгівлі нададуть статусу національного.
Тобто, ніяких сумнівив що ініціативу пані губернаторки буде підтримано...
Владислава Семененко, працівник ХДУХТ
Я живу в Сахновщинському районі і в нас така проблема з односельчанами виникла: не ходе(:рл:) рейсовий автобус і потрібно відремонтувати дорожнє полотно.
Юлія Олександрівна пообіцяла, що з 31 жовтня на три місяці в тестовому режимі будуть запущені рейсові автобуси.
Дорожнє полотно теж будуть ремонтувати в тестовому режимі?:(
 
А при чем тут Сахновщина?
Сам ХИОП хороших поваров выпускал когда-то. В нашей экспедиции в Антарктику был повар- чудеса творил. Да многих других встречал. Нормуль.
А статус то такое, видимо, для бабок от государства срубить.
 
Назад
Зверху Знизу