Велохотелки

Статус: Offline
Реєстрація: 07.03.2010
Повідом.: 16638
Велохотелки

В унисон с темой про велообновки запилю тему Велохотелки.
Вот моя:
 

Вкладення

  • кассета.jpg
    кассета.jpg
    117.9 КБ · Перегляди: 518
Цікаво, а чи випилять колись вел з цільняка)
 
на какомто веле была оч большая звезда так в горку при резком педалировании стоя нахрен резбу шестерни на оси срывает .

хз как оно, смотрел отзывы реальных людей, которые поставили такую кассету - вроде все ок.
они принимают участие в любительских гонках - пока не срывало
 
В тебе реально на велі лише касети за 200 баксів не вистачає?
 
В тебе реально на велі лише касети за 200 баксів не вистачає?
если посмотреть по обвесу - то реально да)))
там еще переклюк надо менять - около 2 тыс грн обойдется))))
но не проси скинуть конфигурацию вела - не хочу светиться

Конечно можно подседел каброновый поставить, вынос с рулем, шатуны тоже карб. но и то что есть очень устраивает.
 
если посмотреть по обвесу - то реально да)))
там еще переклюк надо менять - около 2 тыс грн обойдется))))
но не проси скинуть конфигурацию вела - не хочу светиться

Конечно можно подседел каброновый поставить, вынос с рулем, шатуны тоже карб. но и то что есть очень устраивает.

Да в мене теж по обвісу все норм. В сенсі, що все влаштовує, ніяких топчиків немає, х7-х9, ХТ тощо - залізний дибелий середнячок. Грейдити вище тупо для феншую тільки, на це мені зараз грошей шкода. А якщо шкода, то не дуже й треба виходить.

Навіщо перемикач змінювати? На 50+ треба лапу міняти. Чи в тебе древній якийсь чи з короткою лапою, що й 40+ не візьме?
Вже не перший рік хочу. Напевно візьму нову касету дев'ятку й кампу - от і весь даунгрейд :D



Я туристичний вел хочу даунгрейдити на 8 швидкісну трансмісію, але манеток таких немає нормальних. Даунгрейдити х7-9 на х4 - данунах.
 
Навіщо перемикач змінювати? На 50+ треба лапу міняти. Чи в тебе древній якийсь чи з короткою лапою, що й 40+ не візьме?
Вже не перший рік хочу. Напевно візьму нову касету дев'ятку й кампу - от і весь даунгрейд
у меня средняя лапа, но там не в лапе дело, а в типе переклюка.
ну и да, практики, которые имели дело с их кассетами советуют длинную лапу.
 
Нну, апгрейд вела - то штука безкінечна...З одного боку все є ,, а з іншого - хочеться дохіба чого: новий вілсет, топові туфлі.., і новенький Pinarello Dogma :rolleyes: , але поки що не до того..
Із реальних хотєлок на нинішній сезон - проїхати 2-3 серйозних гонки.
На даний момент в планах:
Буковель Cycling Race
Gran Fondo Dnipro Race
Gran Fondo Ukraine
А то в минулому році за роботою було ніколи(
 
Нну, апгрейд вела - то штука безкінечна...З одного боку все є ,, а з іншого - хочеться дохіба чого: новий вілсет, топові туфлі.., і новенький Pinarello Dogma :rolleyes: , але поки що не до того..
Із реальних хотєлок на нинішній сезон - проїхати 2-3 серйозних гонки.
На даний момент в планах:
Буковель Cycling Race
Gran Fondo Dnipro Race
Gran Fondo Ukraine
А то в минулому році за роботою було ніколи(

Ти не за адесою, тут навіть по вихідних в лісопарку "велосипедисти" не їздять, не те, щоб ще ганятись.
 
Ти не за адесою, тут навіть по вихідних в лісопарку "велосипедисти" не їздять, не те, щоб ще ганятись.
Я ж нікого й не агітую) Тема про велохотєлки., От в мене вони такі, нематеріальні
 
Я ж нікого й не агітую) Тема про велохотєлки., От в мене вони такі, нематеріальні

нормальные хотелки!
почти что айрон мен)))
конечно дерзай!
и главное не победа, а участие!
респект!
 
нормальные хотелки!
почти что айрон мен)))
конечно дерзай!
и главное не победа, а участие!
респект!
Біг не люблю, плаваю не дуже швидко,, тому Айрон Мен не для мене. , Але буквально вчора вичитав,що вперше в Харкові буде проводитись гонка в рамках ліги "Iron Way". Так що в моєму списку ще + одна сотня, домашня :yahoo:
 
надо переходить на такие . неудобно на руле переключать.
 

Вкладення

  • 4054.jpg
    4054.jpg
    46.4 КБ · Перегляди: 377
Треба переходити на нормальний вел, на ньому ці фіговини вішати нікуди :D

Купив я собі шосер рік тому, кілька разів за сезон їздив. Реально лише півтори рази треба було, обидва рази по полтавській трасі.
 
Хочу чтоб не было снега, но и температурный максимум был не выше 25 градусов;
качественного покрытия на дорогах, и пошире их, и подальше от автомобилей;
чтобы тень падала всегда в жаркие дни туда, где мы едем!

Хочу попробовать лежак на руль и эллипсоидную звезду, но не биопейс тридцатилетней давности.
 
светодиодик. На тросик крепится. При нажатии на тормоз - загорается

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу