Прописка в совместной квартире

Дура лекс, но это лекс.


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.11.2012 № 1077




Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 грудня 2012 р.
за № 2109/22421


Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів




2.2. Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:

{Абзац перший пункту 2.2 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 507 від 24.05.2013}

письмову заяву про реєстрацію місця проживання (додаток 5);

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання. У разі реєстрації місця проживання у центрі договір оренди житлового приміщення може бути засвідчено адміністратором центру;

{Абзац сьомий пункту 2.2 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 507 від 24.05.2013}
 
Зачем? На основании чего?
Для прописки в новой квартире необходим следующий пакет документов:

-Правоустанавливающий документ — к которому подшит бланк вытяг БТИ о регистрации права собственности (если документ получен ранее, то на право устанавливающем документе может стоять штамп БТИ о регистрации) — оригинал и ксерокопия.

-технический паспорт на квартиру — в котором после регистрации БТИ будут вписаны данные новых собственников — на титульном листе.

-паспорта и идентификационные коды собственников, которые планируют зарегистрироваться (прописаться) в этой квартире. Если прописываться будет несовершеннолетний — необходимо свидетельство о рождении ребенка.
 

Рыженькая, вы чудо :)



договір найму (піднайму, оренди)

Для танкистов :) Этот документ, особенно если в нем прописан пункт по поводу регистрации :) должен снять все вопросы.
И насколько я помню он не нотариальный :)

Но если паспортист дубовый то.... :
1) Пишем официально и просим или ... или дать официальный отказ который потом обжалуем
2) Приносим договор где все как положено и даем как советовали денег :)
3) А это вне Конституции :))))
 
Останнє редагування:
Для прописки в новой квартире необходим следующий пакет документов:

-Правоустанавливающий документ — к которому подшит бланк вытяг БТИ о регистрации права собственности (если документ получен ранее, то на право устанавливающем документе может стоять штамп БТИ о регистрации) — оригинал и ксерокопия.

-технический паспорт на квартиру — в котором после регистрации БТИ будут вписаны данные новых собственников — на титульном листе.

-паспорта и идентификационные коды собственников, которые планируют зарегистрироваться (прописаться) в этой квартире. Если прописываться будет несовершеннолетний — необходимо свидетельство о рождении ребенка.
Я спросила не о том, как Вы себе это представляете, а о том, в каком н.а. это написано.
 
Меня при регистрации удивил другой момент. Новый техпаспорт по закону изготавливают месяц. Без техпаспорта тебя не регистрируют. А если не зарегистрироваться по новому месту жительства в течении 10 дней, то нужно уплатить штраф.:(
 
Меня при регистрации удивил другой момент. Новый техпаспорт по закону изготавливают месяц. Без техпаспорта тебя не регистрируют. А если не зарегистрироваться по новому месту жительства в течении 10 дней, то нужно уплатить штраф.:(

А он таки нужен? :)

Если исходить из вашей ссылки
Для реєстрації особа або її законний представник подає:

письмову заяву;

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання.
Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про
народження або свідоцтво про належність до громадянства України;

квитанцію про сплату державного мита або документ про
звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації (у разі зміни місця проживання в
межах України). Талон зняття з реєстрації не подається у разі
оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з
реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують право на проживання в житлі,
перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній
установі, закладі соціального обслуговування та соціального
захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких
зазначається під час реєстрації;

військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян,
які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на
військовому обліку). .
Я как-то не очень вижу техпаспорта. Да и новый щас не делают., а как я слышал вписывают нового владельца в старый...
 
Я как-то не очень вижу техпаспорта. Д

я то же хотел написать, что техпаспорта БТИ не нужно. Это может какой-то ретивый паспортист требовать. И вообще юридическое положение паспортиста не понятно и не определено. В Законах и приказах сказано: для регистрации обращаться в ГМС. В управлениях ГМС направляют к паспортисту.
 
Я как-то не очень вижу техпаспорта.
Паспортистка утверждала, что это именно тот документ, который подтверждает право проживания в данном жилье. Одной купли-продажи маловастенько.
 
Паспортистка утверждала, что это именно тот документ, который подтверждает право проживания в данном жилье. Одной купли-продажи маловастенько.

Я так и знал, что это происки паспортистки.
 
Назад
Зверху Знизу