• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Забрать военный билет

В інших темах він пише що він модний пацан, який розробляє інструменти для пасивного доходу. Місяць зборів при пасивно у доході - заїбісь активний відпочинок. Ну або він пиздабол і шахрай, який продає людям туфту :)

только не в момент переезда с одного места жительства на другое, вообще-то ...
ну и ... а кто говорит, что он вообще хочет отрываться кусок гражданской жизни на военные сборы?
тебе, например, за радость, а ему - нет ...
люди разные ...
 
похожая ситуация была недавно, необходимо было перепрописаться с Дзержинского(ныне шевченсковского) в другое место. Билета нету было только приписное вот список документов что потребовали от меня
djd2jj.jpg
hfa1ba.gif

и шо тут нереального?
 

Вкладення

  • djd2jj.jpg
    djd2jj.jpg
    5.7 КБ · Перегляди: 47
ну и ... а кто говорит, что он вообще хочет отрываться кусок гражданской жизни на военные сборы?
тебе, например, за радость, а ему - нет ...
люди разные ...

Є конституція і закон, де написано про обов'язки. Там нема про радість. Потім така пиздота, що забила на обов'язки полюбляє повчати життю тих, хто не забив. То чого мене має хвилювати його глибокий внутрішній світ?
 
Є конституція і закон, де написано про обов'язки. Там нема про радість. Потім така пиздота, що забила на обов'язки полюбляє повчати життю тих, хто не забив. То чого мене має хвилювати його глибокий внутрішній світ?

гм ... а почему твой гнев только на вполне простых мирян направлен?
батальон "Мажор" не укомплектован вообще ...
а там не только "учат жизни", но потихоньку начинают брать бразды правления в свои руки. туда негодовать не алё?
 
гм ... а почему твой гнев только на вполне простых мирян направлен?
батальон "Мажор" не укомплектован вообще ...
а там не только "учат жизни", но потихоньку начинают брать бразды правления в свои руки. туда негодовать не алё?

Коли мажори спитають мене те саме - я їм відповім те саме. А ти, я бачу, хоробрий, розповідати про мажорів там, де вони не побачать :D
 
Коли мажори спитають мене те саме - я їм відповім те саме. А ти, я бачу, хоробрий, розповідати про мажорів там, де вони не побачать :D

включи логику ...
типа, я говорю о них, зная, что никто из них не увидит моих постов.
а ты даже и не говоришь о них, ... далее по тексту ...
по логике, я более храбрый )))
а вообще, сорри, остынь ... фигнёй страдаешь, где и не надо.
 
включи логику ...
типа, я говорю о них, зная, что никто из них не увидит моих постов.
а ты даже и не говоришь о них, ... далее по тексту ...
по логике, я более храбрый )))
а вообще, сорри, остынь ... фигнёй страдаешь, где и не надо.

Конкретно, я б не дуже хотів служити разом з дитиною високопосадовця.
Тих, хто сцить навіть підійти до військомату, я не дуже люблю, якщо ти ще не зрозумів.
 
Конкретно, я б не дуже хотів служити разом з дитиною високопосадовця.
Тих, хто сцить навіть підійти до військомату, я не дуже люблю, якщо ти ще не зрозумів.

те, о ком ты говоришь, не боятся подойти к военкомату ...
там всё норм, схвачено ...
 
те, о ком ты говоришь, не боятся подойти к военкомату ...
там всё норм, схвачено ...
Лол. Пересічному з маленькою ЗП насправді навіть вигідно, щоб його призвали. Знаю таких.
А мажорам в армії теж непогано живеться, повір мені.
Тому страх підійти до військомату - це суто психологічне явище. Якщо ти бідний бо дурний - армія буде в +, якщо клепка є - не пропадеш, якщо мажор - ну тебе нахуй. Десь так.
Чувака який не може продати/купити квартиру бо сцить підійти до військомату я розумним назвати не можу. Ти можеш?
 
Лол. Пересічному з маленькою ЗП насправді навіть вигідно, щоб його призвали. Знаю таких.
А мажорам в армії теж непогано живеться, повір мені.
Тому страх підійти до військомату - це суто психологічне явище. Якщо ти бідний бо дурний - армія буде в +, якщо клепка є - не пропадеш, якщо мажор - ну тебе нахуй. Десь так.
Чувака який не може продати/купити квартиру бо сцить підійти до військомату я розумним назвати не можу. Ти можеш?

можу ...
до сих пор есть страх у людей я-ля "заберут в АТО".
есть и просто временные трудности, когда надо быстро провернуть куплю-продажу, без затяжек "а меня на месяц забрали" ...
 
Лол. Пересічному з маленькою ЗП насправді навіть вигідно, щоб його призвали. Знаю таких.

это хорошо было при стране без войны.

А мажорам в армії теж непогано живеться, повір мені.

верю ... однозначно, верю ...
 
можу ...
до сих пор есть страх у людей я-ля "заберут в АТО".

Значить вони дебіли. Вже кілька років роз'яснюють, що строковиків і офіцерів за призовом у вже ООС не відправляють. Реально - не відправляють. Хочеш їхати - підписуйтесь контракт. Тільки так.

есть и просто временные трудности, когда надо быстро провернуть куплю-продажу, без затяжек "а меня на месяц забрали" ...
У нього було дохера часу, щоб оформити документи до. Він тупо туди не ходив, хоча мав стати на облік згідно закону ще давно.
Друге - просто так можуть лише призвати і те лише під час, коли триває призов. На навчання відправляють резервістів і тероборону. Шо не ясно?
 
Значить вони дебіли. Вже кілька років роз'яснюють, що строковиків і офіцерів за призовом у вже ООС не відправляють. Реально - не відправляють. Хочеш їхати - підписуйтесь контракт. Тільки так.


У нього було дохера часу, щоб оформити документи до. Він тупо туди не ходив, хоча мав стати на облік згідно закону ще давно.
Друге - просто так можуть лише призвати і те лише під час, коли триває призов. На навчання відправляють резервістів і тероборону. Шо не ясно?

ну вот ты и ответил на его вопрос ...
 
это хорошо было при стране без войны.
Зараз теж нормально. Місцями навіть краще, бо досвідчені командири стали більше приділяти уваги особовому складу (звісно що може як пощастити, так і не пощастити). Оснащення речовим майном - однозначно краще.
 
Меняли бы приписное своевременно, как положено, сейчас бы не сцали в тапки. Пардон.
 
Меняли бы приписное своевременно, как положено, сейчас бы не сцали в тапки. Пардон.
да всё верно. я ещё добавлю- нынешние украинские дети , которые сейчас в детсадиках, ещё хлебнут войны с рФ..(
 
надо пойти забрать. зачем оно правда хз
 
Подскажите, пожалуйста. В 15 лет проходил медкомиссию в военкомате и получил белый билет. У меня воронкообразная грудная клетка и сильная отдышка при беге или быстрой ходьбе, к службе в армии признали непригодным. Сейчас мне 30 лет, билета на руках нет, он остался в военкомате. В связи со сменой места жительства, нужен военный билет. Что мне нужно для его получения?
 
Есть у кого то знакомые из военкомата октябрьского района?пишите в лс,нужно решить вопрос по медкомиссии
 
Назад
Зверху Знизу