Вивчення японської мови (на курсах - не у вузі)

Статус: Offline
Реєстрація: 17.09.2004
Повідом.: 216
Вивчення японської мови (на курсах - не у вузі)

Шукаю курси японської мови в Харкові. Маю певну базу (Nouryoku Shiken 3-kyu), здобуту на курсах "Схід-Захід" (неподалік від "Стєкляшки"), яким я зараз шукаю альтернативу. Тобто вивчатиму не з нуля.

Колись чув, що є курси в університеті Каразіна, але чи існують вони дотепер?.. Можливо, також щось є при Харківському колегіумі?..

Цікавлять передусім саме заняття в групі. Але якщо є варіанти приватних уроків, теж готовий розглянути.

Власне, буду вдячний усім, хто має якусь інформацію.
 
якщо тебе зацікавлять індівідуальні уроки, то ти завжди можеш звернутися до когось, хто працює у ВНЗі, я гадаю, що кожний профессор погодиться на додаткові заняття.
 
якщо тебе зацікавлять індівідуальні уроки, то ти завжди можеш звернутися до когось, хто працює у ВНЗі, я гадаю, що кожний профессор погодиться на додаткові заняття.

Дякую за пораду. Такий варіант, звісно, можливий, але то вже якщо зрозумію, що курси мені не світять :) Вчитися в групі (невеликій, 5-7 чоловік) і цікавіше, і ефективніше. Принаймні коли маєш певну базу.
 
звичайно, але як запасний варіант треба мати на увазі.
 
Могу предоставить тел моего преподавателя на курсах японского в ХНУ. Зовут Ольга Александровна. Ведет курсы в группах. С октября начало года обучения (1-й и 2-й). Я занимался у нее до отъезда из Харькова. Пиши в личку, если интересно.
 
Назад
Зверху Знизу