Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Новости

Старый Сегодня, 06:58   #27481
Фельджандарм

Из: Ukraine

Як же вже заіпало чути про польську "шокову терапію" у контексті Украни. Польські реформи - це був перехід від планової державної економіки до ринкової. Який і в нас, до речі, теж пройшов у 90-ті. От тільки результат різний. Якщо у Польщі тепер вклад малого та середнього бізнесу - 50% і на десять поляків існує одне підприємство, то в нас усе нищиться на поталу великих корпорацій та олігархів, тому вклад малого та середнього бізнесу у економіку лише 10%. І це робиться за підтримки корумпованих чиновників та політиків. Поляку не треба іти в політику, аби захистити чи розвинути свій бізнес - він і так захищений від свавілля влади, тому що відділений від політики. А статки чиновників дуже ретельно перевіряються.
Ми витратили 27 років на те, щоби олігархи прибрали до рук все, що погано лежало, коли в той же час Польща ліквідовувала великі монополії.
Але наісмішніше те, що останні п'ять років влада робила усе, щоби будь який бізнес в Україні, не афільований з політиками, депутатами, чиновниками, перестав існувати. Все повинно приносити прибуток тільки тонкому прошарку "кровосісів". Ось і усі "реформи" за останні п'ять років. А тепер нам пропонують почекати ще кілька років, мовляв реформи так швидко не робляться. Піздьож. Перші результати повинні бути помітні через пару років і тоді вони будуть підтримані населенням і отримають розвиток. А поки що люди тільки тікають від тих реформ деінде подалі. Або обурюються станом речей,що склалися. За що отримують прокльони від того прошарку "кровосісів".
П.С. Наведу приклад з життя. Дві кафешки, дві хазяйки. Одну кафешку знесли, бо попала під черговий перерозподіл землі. Друга так сяк жевріє завдяки ліцензії на продаж алкоголю. Обидві хазяйки сьогодні де б ви думали? Правильно - у Польщі. Сортують булочки на конвейєрі за тисячу із хвостиком евро. Навіщо ж бодатися із системою, що ставить палки в колеса або просто знищує твій бізнес? Не варто часу та нервів. Краще жити собі нормально, отримуючи майже такі ж самі прибутки, але маючи захист з боку держави і живучі, ні в чому собі не відмовляючи, працюючи навіть звичайним робітником на фабриці. Таких історій у мене багато, я просто навів свіженьку. Але не останню. От ще Німеччина спростить прийом на роботу наших громадян, як вони це збираються зробити - і ріка біженців від "вдалих" реформ збільшиться в рази. Тому що ті, хто нині працює у Польщі вже мріють перебратися на роботу далі - до Австрії чи Німеччині. А на їх місце у Польщі знадобляться ще робочі руки. Сніговий ком відтоку населення. Найкращого населення, що здатне створювати додану вартість, а не тільки тупо перенаправляти та дерібанити грошові потоки держави.
Якщо так піде далі - нічого буде перенаправляти та ділити. І тоді "кровосісі" відпадуть, залишивши голий скелет, що залишиться від держави.

Толерантність - це коли перш ніж відкрити рота треба врахувати думку феміністок, веганів, нац. та секс.меншин, релігійних фанатиків та волоцюжного собаки. Інакше уся ця ображена свора з притаманною їм людяністю розірве тебе на шматки. В ім'я гуманності.
    Вверх
Старый Сегодня, 07:06   #27482
Фельджандарм

Цитата:
Сообщение от Yuzer_ING
Ще один приклад "вдалих" реформ, про що і мій попередній допис.
І це не малий бізнес. Женя "важить" десь чверть мільярду долярів.

Толерантність - це коли перш ніж відкрити рота треба врахувати думку феміністок, веганів, нац. та секс.меншин, релігійних фанатиків та волоцюжного собаки. Інакше уся ця ображена свора з притаманною їм людяністю розірве тебе на шматки. В ім'я гуманності.
    Вверх
Старый Сегодня, 07:52   #27483
Yuzer_ING

Вверх
Старый Сегодня, 07:55   #27484
Yuzer_ING

Вверх
Старый Сегодня, 09:05   #27485
Inula

https://www.facebook.com/AngryUA/vid...nf_share_story

Шкуры

Вверх
Старый Сегодня, 09:43   #27486
falcon76

Цитата:
Сообщение от Yuzer_ING
Не, ну Евгений Александрович достойный, уважаемый и талантливый руководитель
Я в своей деятельности всегда использую его бизнес-инструменты. Например, искусство проведения селекторного совещания:

http://muzlishko.ru/mp3/%D0%A2%D0%B5...D1%86%D0%B0%22

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Новости