Оппозиционные меры - выбор народа

Статус: Offline
Реєстрація: 17.03.2009
Повідом.: 24948
Оппозиционные меры - выбор народа

Выборы прошли. Сами знаете как. Где-то пришли к власти члены ПР, где-то других партий. С "трудностями" или легко - это уж как где.
Но что будет с мерами от оппозиции, которые явно не вписываются в предполагаемую "жесткую вертикаль власти"?
Кажется, ответы уже готовы:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


"БЮТ-Батьківщина" просить СБУ та Генпрокуратуру захистити опозиційних мерів від фізичних погроз президента Віктора Януковича.

Як заявила прес-служба партії, призупинення новообраним мером Кременчука Олегом Бабаєвим членства у "Батьківщині" - наслідок прямих погроз фізичною розправою з боку Януковича.

"В партії, звичайно, не в захваті від цього рішення Бабаєва, але з розумінням сприймають те, що в жорстких умовах авторитарного режиму він не вийшов із партії, а лише призупинив членство", - зазначається у повідомленні.

У "Батьківщині" вважають, що "відповідальність за таку неприємну ситуацію несе насамперед Янукович, який у спілкуванні з опозицією обрав шлях політичних репресій, залякувань, переслідувань людей за їхні ідеологічні переконання".

"Саме такими прийомами Янукович провів кампанію із місцевих виборів, ними він продовжує користатися і тепер. Зараз по всій країні йде тиск на мерів від інших партій з вимогою переходити до Партії регіонів", - заявила прес-служба.

"На жаль, керівникам міст у європейській країні, у 21 сторіччі доводиться обирати: або голова на плечах (читай: відсутність безпідставних кримінальних переслідувань) - або "правильна" політична приналежність", - наголосили у "Батьківщині".

Партія звернулася до СБУ та Генпрокуратури з проханням "захистити опозиційних мерів від погроз Януковича".

Як відомо, раніше Янукович заявив: "Коли вважають, що, наприклад, в одному регіоні обрали від однієї партії 5 глав міст, а партія в опозиції - що, це 5 глав будуть в опозиції? Я собі цього не уявляю... Я йому голову відкручу, якщо він не буде займати каналізацією, не буде займатися водою, газом".

Странно получается: народ выбрал мером члена "Батькивщины", а будет руководим теперь беспартийным? :(
 
Все верно, мужик сказал-мужик сделает очень больно, если мер будет звиздеть много, а не думать о людях , чтоб в говне не плавали.
 
Все верно, мужик сказал-мужик сделает очень больно, если мер будет звиздеть много, а не думать о людях , чтоб в говне не плавали.

А мер после этого "больно" мужиком вряд ли останется? :rolleyes:
 
Да ничего страшного в этом нет, подумаешь, будет евнухом в гареме.
 
ТС, вообще-то слова "мэр" пишется через "Э". Это тебе не "мера"
 
Так если пишешь на украинском - то пиши все, а не одно слово

Та пишу как говорю, шо надо? Я правил ХФ не нарушаю. Пишу все на русском и украинском, як хочу.


А это на каком языке? Племени тумба-юмба?

Раскладку надоело переключать. :(
 
Назад
Зверху Знизу