700 студентів склали клятву Гіппократа у Харкові (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196861
700 студентів склали клятву Гіппократа у Харкові (відео)

30.08.2019 16:01

700 студентів склали клятву Гіппократа у Харкові (відео)

У Харківському національному медичному університеті відбулась урочиста посвята першокурсників

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



У Харківському національному медичному університеті відбулась урочиста посвята першокурсників.*

У Харківському медуніверситеті – урочиста посвята першокурсників. Владислав Телічко згадує: з дитинства знав, що стане лікарем. Адже всі його родичі працюють у цій галузі. Хлопець мріє розвивати саме вітчизняну медицину, тож подавав заяви для вступу лише до харківських вишів.

Владислав Телічко, студент Харківського національного медичного університету
*У меня специальность “Общая медицина”. А именно отрасль медицины я выберу только через шесть лет, если я удачно пройду этот этап в университете. У меня в семье много врачей, мне подавали пример с детства. Я хочу помогать людям, видеть, как они счастливы, что я им помог.*

Підтримати першокурсників прийшли їхні батьки. Інна Сич згадує: стати лікаркою її донька вирішила несподівано. Тільки в 10 класі вона визначилася з майбутньою професією. Жінка впевнена: батьки мають підтримувати дітей в усіх починаннях.

Інна Сич, мати першокурсниці Харківського національного медичного університету
Теперь главное, чтобы интерес у них не пропал. Им теперь терпения, учения. Так как путь они выбрали очень сложный. Пока что все красиво, халаты белые, а им их еще не один год носить.

Цьогоріч до вишу зарахували понад 700 студентів. Першокурсників привітав новий ректор Валерій Капустник.

Валерій Капустник, ректор Харківського національного медичного університету
Я хочу привітати вас с цими подіями, що ви сьогодні вступаєте в студентське життя. Я хочу побажати, щоб воно у вас було щасливе й повноцінне.*

Також на свято завітала професорка вишу Олена Гречаніна. На її думку, вдосконалювати медицину має саме молодь. Вважає, що вона здатна розробляти нові, цікаві та прогресивні ідеї. А викладачі повинні допомагати молодому поколінню лікарів.

Олена Гречаніна, директорка Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру
*Усі перші кроки, які ви зробите в нашій Альма-матер, безумовно, повинні бути спрямовані на те, щоб саме серед вас були нові лауреати і щоб про це знав весь світ, бо 50% лауреатів, які сьогодні прославлені на весь світ, вони напівукраїнці.

Також на посвяті виступили танцювальні та вокальні колективи. А першокурсники склали клятву Гіппократа та виконали гімн студентів.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу