Турчинов - "Хто працює на РФ - будемо розстрілювати"

Турчинов - "Хто працює на РФ - будемо розстрілювати"

Це правда. Загони вже створені і оснащенні. Кожен підрозділ працює окремо, незалежно від інших. Один з них я возглавляю (відділення..в нас невеличкі підрозділи). Підпорядкування безпосередньо пану Турчинову, та ще двом людям. Вже півтора місяці заборонено усім йти у відпустки, кажуть що щось буде найближчим часом. Кажуть, що буде багато роботи під час початку наступу. Хоча який в пізду наступ у зимку. Чесно кажучи, краще б відкласти до весни, бо під час новорічних свят працювати в якісь єбєнях якось вламує. Як завжди все сплановано по дибільному. Підрозділ базується у Харкові, а зона відповідальності взагалі у інщій області, а нашу область керує інший підрозділ, треба їхати хуй знаєт куди. Потрібно було все зробити за місцем дислокації, але все як завжди. :рл: Потрібно пертися хуй знаєт куди по три години в один бік, де ти хуево знаєш місцевість.
Суть роботи дуже проста: коли почнеться, за командою - потрібно деактивувати людей за раніше поданими списками та адресами. У кожної команди свій район відповідальності. Взагалі то потрібно заарештувати, але негласно команда валіть при спробі спротиву. Чесно кажучи дівати затриманих нікуди, підрозділи маленькі, спецмашин під це немає, а возити на надані адреси по півдня кожного - заїбешся та колеса сотрешь. І не встигнешь нічого, бо роботи багато.
Першим десятьом командам виконавшим свої завдання будуть роздані кватири у якомусь новому будинку, кажуть що такі будинки зараз будують для НАБУшників, і для нас один з них. Але не зовсім зрозуміло де цей будинок, і взагалі попахує піздежом.
 
Но меня удивляет тотальная необразованность поцриотов, например окси не знало, что их кумир - Бандера, сидел в польских тюрьмах. Они что там, совсем какие то дебилы недоучки?

Это взаимосвязанные процессы. Ну какой умный пойдет в боты? :D
 
Ну вот вы тащитесь на всяких фарионов, тягнибоков, турчиновых и т.д., а разве вы не знаете, что они все бывшие комсомольские бонзы? Вполне может быть и агентура КГБ. Это не противоречит вашему, яко бы, антикомунизму?
Кто тащится? Лопатой тебе по ебальцу за прилепливание своих фантазий. Давай я тебе шильдик на шею повещу - обиженный ватный сибиряк, живущий в селе полтавской области, но вякающий, что харьковчанин в 4 поколении.
 
Сообщение от Катон
Ну вот вы тащитесь на всяких фарионов, тягнибоков, турчиновых и т.д., а разве вы не знаете, что они все бывшие комсомольские бонзы? Вполне может быть и агентура КГБ. Это не противоречит вашему, яко бы, антикомунизму?
Этот дебил всегда пишет одно и то же.Большее у него в голове просто не помещается..
 
Це правда. Загони вже створені і оснащенні. Кожен підрозділ працює окремо, незалежно від інших. Один з них я возглавляю (відділення..в нас невеличкі підрозділи). Підпорядкування безпосередньо пану Турчинову, та ще двом людям. Вже півтора місяці заборонено усім йти у відпустки, кажуть що щось буде найближчим часом. Кажуть, що буде багато роботи під час початку наступу. Хоча який в пізду наступ у зимку. Чесно кажучи, краще б відкласти до весни, бо під час новорічних свят працювати в якісь єбєнях якось вламує. Суть роботи дуже проста: коли почнеться, за командою - потрібно деактивувати людей за раніше поданими списками та адресами. У кожної команди свій район відповідальності. Взагалі то потрібно заарештувати, але негласно команда валіть при спробі спротиву. Першим десятьом командам виконавшим свої завдання будуть роздані кватири у якомусь новому будинку, кажуть що такі будинки зараз будують для НАБУшників, і для нас один з них. Але на зовсім зрозуміло де це, і взагалі попахує піздежом.

Я надеюсь, первым пунктом в списке - Порох, 450 депутатов и кабмин? Иначе - это имитация бурной деятельности :D
 
Уже усе, прошла любовь, завяли помидоры? Как же вы быстро перебегаете туда-сюда, эдакий синдром мазепинщины
Ну ты ж сам лепишь мнения к другим людям, сам потом и удивляешься.:незнаю: Очень скудоумно, кстати.
 
Еще в магазинах нужно всю колбасу изъять, которая продается под брендом: "Московская", "Кремлевская", заодно и сыр "Российский", горчица "Российская", и да же, о ужас, поцриоты, лягайте и хавайтесь под шонку, пельмени "Сибирские" продаются - это пиздец, всех расстрелять и повесить

Сначала расстрелять, а потом повесить, или наоборот? :D
 
Я надеюсь, первым пунктом в списке - Порох, 450 депутатов и кабмин? Иначе - это имитация бурной деятельности :D

я не знаю списки інших команд. В моєму списку їх немає. Чесно кажучи, всього 3-4 фамілії, котрі мені взагалі щось говорять. Та моєму заму також.

В мене в підрозділі є хлопець, котрий раніше працював у службі інкасації, составляв маршрути переміщень. Він переробив весь маршрут по адресам, бо прислали якусь тупорилу хуйню, з його слів зроблену автоматично замість того, щоб все більш розумно все підготувати. Думаємо за рахунок цього як мінімум бистріше впоратися та повернутися до дому, як максимум все ж позмагатися за міфічні квадратні метри. Добре, що маршрут який був надан є лише рекомендованим, а переміщатися у зоні відповідальності для виконання завдань можна як завгодно.
Ще думаємо зробити схему, щоб зняти бутинок десь біля границі зони відповідальності, та звозити туди, а там вже сортирувати та прессовать на ніштяки. Це взагалі то беспредел і не за інструкціями, але вже розуміло, що на це командуванню насрать. Все що їх торбує, це щоб ці особи були деактивовані в максимально короткий термін. Але це всьо піздеж ніачом, бо якось сикотно таким займатися.
 
Еще в магазинах нужно всю колбасу изъять, которая продается под брендом: "Московская", "Кремлевская", заодно и сыр "Российский", горчица "Российская", и да же, о ужас, поцриоты, лягайте и хавайтесь под шонку, пельмени "Сибирские" продаются - это пиздец, всех расстрелять и повесить
О, я те ща фото скину, пару сек...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Живи теперь с этим.
 
Уже 6 страниц полыхает, чем не результат? ;)

Полыхает - охлаждай :D

faff5j.jpg
 
Назад
Зверху Знизу