Чи є у Харкові Справжня Українська школа?

Статус: Offline
Реєстрація: 17.01.2011
Повідом.: 72
Чи є у Харкові Справжня Українська школа?

Друзі, мої вітання всім!:україна: Хочу дізнатися чи є в Харкові по-справжньому українська школа/гімназія/ліцей...??? Ви можете відповісти, що зараз майже всі українські, але ця українська з під палки;( на перервах російська, у буфеті російська, вчителя між собою російською. Діти соромляться вишиванки вдягати:(
Я готова возити дітей на інших кінець міста, аби тільки в школі було патріотичне ставлення до України, людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей.
Сподіваюся, що все ж таки знайдуться такі школи!!!
 
Друзі, мої вітання всім!:україна: Хочу дізнатися чи є в Харкові по-справжньому українська школа/гімназія/ліцей...??? Ви можете відповісти, що зараз майже всі українські, але ця українська з під палки;( на перервах російська, у буфеті російська, вчителя між собою російською. Діти соромляться вишиванки вдягати:(
Я готова возити дітей на інших кінець міста, аби тільки в школі було патріотичне ставлення до України, людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей.
Сподіваюся, що все ж таки знайдуться такі школи!!!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Друзі, мої вітання всім!:україна: Хочу дізнатися чи є в Харкові по-справжньому українська школа/гімназія/ліцей...??? Ви можете відповісти, що зараз майже всі українські, але ця українська з під палки;( на перервах російська, у буфеті російська, вчителя між собою російською. Діти соромляться вишиванки вдягати:(
Я готова возити дітей на інших кінець міста, аби тільки в школі було патріотичне ставлення до України, людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей.
Сподіваюся, що все ж таки знайдуться такі школи!!!

Старший син ходить до "української" школи. Вчителька розмовляє українською, на всі свята одягненна в вишиванку, але дітки в основному, як і більшість населення Харкова, російськомовні.
"людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей" не залежать від мови спілкування:).
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

f5fcjd.jpg
 
Друзі, мої вітання всім!:україна: Хочу дізнатися чи є в Харкові по-справжньому українська школа/гімназія/ліцей...??? Ви можете відповісти, що зараз майже всі українські, але ця українська з під палки;( на перервах російська, у буфеті російська, вчителя між собою російською. Діти соромляться вишиванки вдягати:(
Я готова возити дітей на інших кінець міста, аби тільки в школі було патріотичне ставлення до України, людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей.
Сподіваюся, що все ж таки знайдуться такі школи!!!

Так вам вишиванки, мову, людяність чи патріотизм треба, це все різні речі й часто не співпадають

Як варіант відкрийте свою приватну з усім вищезгаданим.
 
В Харкові такого не знайдете.
Треба віддавати дитину у мередмістя, де є україномовне населення.
В самої вже думка віддати дитину до школи у селище, де живуть батьки, і де сама вчилася. 100% українська школа, вчителі і діти.
 
Старший син ходить до "української" школи. Вчителька розмовляє українською, на всі свята одягненна в вишиванку, але дітки в основному, як і більшість населення Харкова, російськомовні.
"людяність, шана і дбайливе ставлення до дітей" не залежать від мови спілкування:).

А до якої саме школи ходить Ваш син?
 
А до якої саме школи ходить Ваш син?
Розмовляйте з дитиною виключно українською, то й дитина буде розмовляти українською, а тоді й вчителі змушені будуть розмовляти хоча б з вашою дитиною українською.
Самі розмовляйте з вчителями українською. На батьківських зборах також виключно українською. Повірте, це діє. Хоча б при вас будуть розмовляти українською.
Це мій особистий досвід. Двоє дітей. Зараз 2 та 4 клас.
Повірте, це простіше ніж шукати школу хто зна де.
 
Діти соромляться вишиванки вдягати:(
:confused::confused::confused::confused:
Де це таке є на Салтівці?
У нас також формально українська школа. Мої діти чи на єдині україномовні на всю школу. Але в вишиванках якраз багато хто ходить. Мої якраз не дуже ходять, бо я їх трохи не до самого літа вожу в світерках (хворіють часто), але багато дітей ходить в вишиванках. Різних класів, і не тільки на свята. Думаю, це не від вчителів, а від батьків залежить. І не тільки від патріотизму, у нас один кореєць ходить, видно просто подобається одяг:)
 
Назад
Зверху Знизу