Мовний маніфест

Чи підтримуєте ви цей Мовний маніфест?

  • Так

    Голосів: 49 38.9%
  • Ні

    Голосів: 70 55.6%
  • Своя відповідь

    Голосів: 7 5.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    126
А чого там? Сам Колесніков пояснив, що усі ці паради з регіональною мовою, які прийняли деякі місцеві ради - це самоуправство і не є законними. Так що будемо чекати за законними дійствами з визнання регіональних мов.
Отож. Тому усякі ідіоти, котрі на роботі російською розмовляють будуть покарані, адміністративний штраф. Хоча і без нього буде штраф - у табло.
 
Отож. Тому усякі ідіоти, котрі на роботі російською розмовляють будуть покарані, адміністративний штраф. Хоча і без нього буде штраф - у табло.
???
эка человека плющит и корёжит
 
А чому тоді називали "Слабідська Україна"? З якого-такого перепугу?

283. О побоище черкас. В то же время пришли на Украину черкасы во множестве и многие украинские места повоевали. Собрались же украинские воеводы князь Григорий Тюфякин, князь Федор Елецкий и иные многие воеводы, и сошлись с ними в степи и их побили всех наголову, и пленных отбили.

Где-то так. Кто, интересно, в этом эпизоде украинцы? Речь идёт именно о Слобожанщине.
 
Где-то так. Кто, интересно, в этом эпизоде украинцы? Речь идёт именно о Слобожанщине.
А що Слобожанщина? Вона була заснована запорізькими козаками - черкасами, з якими московський цар Олексій Михайлович спілкувався через Посольский приказ (міністерство іноземних справ).

Да уж конечно, ну кто мог сомневаться в другом ответе? Да буквально все, что не согласуется с точкой зрения свидомых - сфальсифицировано, неправильно, неверно и прочее. Это и злая рука кремля и все подряд..
Скільки платять вам, якщо не секрет? :D
 
А що Слобожанщина? Вона була заснована запорізькими козаками - черкасами

Перечитайте опубликованный мною отрывок из "Нового летописца". Потом подумайте, хотя бы немного. Потом ответьте.
Итак, вопрос первый.
В терминах тех лет (до 1654-го года) "украинцы" и "черкасы" - отнюдь не синонимы, а даже скорее антонимы.
Разве нет?
 
По-моему, не Колесников, а Колесниченко. Надо тщательнЕе читать новости:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.
Честно говоря, я не понял, что он этим хотел сказать. Похоже на упражнение в демагогии - это нормально для политика.
А чого там? Усе зрозуміло. Вже, не тільки російська мова має бути регіональною, але й мови інших нацменшин. Наприклад, болгари в Ізмаїлі вимагають, щоб надали сатус регіональної болгарській мові, в Берегівському районі - угорці, в АРК - татари. А регіонали розуміють, що в такому випадку їхній номенклатурі треба хоча б у цих районах терміново оволодіти трьома-чотирма мовами. А вони досі і російською як слід не оволоділи. :D
Інші нацменшини незадоволені десятивідсотковим бар"єром для отримання статуса регіональної мови.
А це завдасть зниження відсотків на виборах для ПР. Ось Колесніченко й намагається тепер "виправити" ситуацію, заявивши про те, що місцеві ради не можуть вирішувати питання надання статуса регіональної мови. :D
Врешті-решт, стало цілком зрозумілим. що Колесніченко та, взагалі. ПР обіс..алися с цим "Законом"...



Тут тоже следует тщательнЕе перечитать новость. На самом деле 91% респондентов ответили "положительно" или "не плохо" на вопрос, как они относятся к украинскому языку вообще - безотносительно к его государственному статусу. Сами вопросы были сформированы лукаво - в расчёте на желаемый результат. Как ещё можно по-другому относиться к другому языку, например, к латыни или русскому? То есть не надо мух добалять в котлеты. Две вещи надо подавать отдельно - эмоциональное отношeние к языку и к его статусу как государственному. Tрyдно себе представить, как можно не любить "вообще" украинский язык с его мелодичностью. На нём замечательно травить анекдоты и петь песни.

Также можно заметить, что первоисточник этой новости её препарировал так, чтобы этот факт выглядел как поддержка государственного статуса языка. И тут Володимир нам её преподнёс в таком перевранном виде. Не знаю, сам ли он купился на эту пропаганду или ею занимается сознательно.
Уж так. як ви препаруєте на свій лад будь-які висловлювання... :D
Настільки там у вас на Тамбовщині звикли до перебрехування усіх подій в Україні, що іноді стає від цього дуже смішно... Дякую за те. що у черговий раз посмішили..:іржач:
Бажаю вам усім, на хуторі Оклахома, що в Тамбовщині, доброго здоров"ячка! :D

Аргументы закончились? Умнее ничего придумать не могли? Вас давно на путь к детрородному органу посылали?
Мабуть ви дуже часто туди ходите на еротичні прогулянки:D

Перечитайте опубликованный мною отрывок из "Нового летописца". Потом подумайте, хотя бы немного. Потом ответьте.
Итак, вопрос первый.
В терминах тех лет (до 1654-го года) "украинцы" и "черкасы" - отнюдь не синонимы, а даже скорее антонимы.
Разве нет?
Читав, читав... як і книжки Багалія та Альбовського... Ну, так і що?
Черкаси - це запорізьки козаки.
 
Мабуть ви дуже часто туди ходите на еротичні прогулянки
Все проще. Мы не меня рассматриваем. А Вас. И когда у Вас заканчиваются аргументы - вы начинаете плеваться говном, А когда Вас посылают по известному народному адресу - юлите. А все потому. что вы начинаете провокации первым. И касаемо проплаченных троллей - с вашего боку их навалом.
 
Все проще. Мы не меня рассматриваем. А Вас. И когда у Вас заканчиваются аргументы - вы начинаете плеваться говном, А когда Вас посылают по известному народному адресу - юлите. А все потому. что вы начинаете провокации первым. И касаемо проплаченных троллей - с вашего боку их навалом.
Це вам так забажалось. :D А. насправді, все в точності до навпаки... :D
Дякую, що дуже добре описали свою власну ситуацію...:D
 
Черкаси - це запорізьки козаки.

Это понятно. Хотя далеко не все казаки - запорожцы, ну да хрен с ним.
Я ведь в данном случае исключительно о терминологии - почему князья Тюфякин и Елецкий - украинские воеводы, а угонявшие в рабство население Слобожанщины черкасы - отнюдь нет? Более того, они упоминаются в качестве силы, враждебной Украине.
Почему?


... хотя это уже второй вопрос, а Вы и на первый не ответили.
 
Я так понимаю что сказать по существу нечего? Логично? :D
А ви чого прокуєте. щоб насправді послав вас у еротичну прогулянку?:D
А потім швиденько настучати на мене модератору, щоб забанили? :D
Так не вийде нічого у вас, дорогесенький...:D Бо, таких слабеньких провокаторів, як ви вже тут давно розкусили...:D
Йди собі с Богом!

Это понятно. Хотя далеко не все казаки - запорожцы, ну да хрен с ним.
Ну, ну, ну! Дуже цікаво? Про що це ви? Про бродників, чи про чорних клобуків?
Синку, почитай спочатку хоча б Савельева "История казачества", потім Яворницького "історія запорізьких козаків", а потім Альбовського "Історія Слобідських полків", а потім будете мене екзаменувати...;)
Бажаю здоров"я!
 
А ви чого прокуєте. щоб насправді послав вас у еротичну прогулянку?
А потім швиденько настучати на мене модератору, щоб забанили?
Слив засчитан. И на будущее, не провоцируйте людей. Изначально на быдло вы не похожи.
 
Все проще. Мы не меня рассматриваем. А Вас. И когда у Вас заканчиваются аргументы - вы начинаете плеваться говном, А когда Вас посылают по известному народному адресу - юлите. А все потому. что вы начинаете провокации первым. И касаемо проплаченных троллей - с вашего боку их навалом.
Приклади у студію! :D Бо, все так добре розповіли про свою поведінку на форумі, що мені нічого додати.
 
Останнє редагування:
Закон "Кі-Ко" рано чи пізно все одно скасують. Наші опоненти звісно прикинуться валянками і зроблять вигляд що не казали "вважаєте закон фальшивим чи антиконституційним - подавайте до суду" і почнуть знов своїми дописами з майже грамотною російською мовою доводити як їм забороняють говорити, співати, колисати, дихати чи навіть думати російською мовою. Чому так? Бо вони думають що на певній території совковий уклад є історичним та єдино вірним. Хоча насправді він просто шовіністичний та ксенофобський.
 
Это понятно. Хотя далеко не все казаки - запорожцы, ну да хрен с ним.
Я ведь в данном случае исключительно о терминологии - почему князья Тюфякин и Елецкий - украинские воеводы, а угонявшие в рабство население Слобожанщины черкасы - отнюдь нет? Более того, они упоминаются в качестве силы, враждебной Украине.
Почему?


... хотя это уже второй вопрос, а Вы и на первый не ответили.

Протягом тривалого часу населення Середнього Подніпров'я носило назву "черкаси". Як вже вказувалося, назва "українці", розпочинаючи з кінця XII ст., вживалася стосовно населення середньої Наддніпрянщини, а з XVII ст. поширилася на всю етнічну територію України. Пізніше, водночас з нею, населення центральної частини України середньої Наддніпрянщини в ХУІ-ХVII ст. називалося також "черкасами". Назвою "черкаси" офіційно іменувалися українці Середнього Подніпров'я в актах Російської держави, починаючи з XVI ст. аж до першої половини XVIII ст. При цьому існувало уявлення і про притаманну лише для них характерну культуру та звичаї «старочеркасской обыкности». Слід зауважити, що чимало авторів наводить твердження про те, що населення Середнього Подніпров'я носило назву "черкаси", однак переважна більшість з них не вдається до розгляду природи його виникнення й тому, незважаючи на появу останнім часом праць, у яких вивчається це питання, проблема залишається до кінця нез'ясованою. Ця назва, як вказують дослідники, ніколи не вживалася щодо українців із західних територій України, Волині. А в документах, датованих 1546 роком, назва "черкаси" не розповсюджувалася і на жителів Києва. Як вказують писемні джерела, жителі середньої Наддніпрянщини називали себе крім "черкас" ще й "козаками". Ця назва згодом закріпилася за населенням більшої частини етнічної території українського народу. Автор "Історії русів", пише: "черкасами называли й писали всех почти Малоросиян, а не только одних казаков, но называли их так одни Великоросияне для отличия от своих жителей, и давали их название по главному их городу Черкасу, состоящему при реке Днепр, где Гетманы руские резидовали и был верховный трибунал сей земли. Давать же народам названия по главным их городам весьма обычно в целом свете".

Іще раз, будь ласка, поясніть сутність другого вашого запитання. Бо, не зовсім зрозуіло що ви маєте на увазі. Дякую!
 
Назад
Зверху Знизу