Завершення блокади Криму.НВР "Правий Сектор"

Статус: Offline
Реєстрація: 04.01.2008
Повідом.: 111
Завершення блокади Криму.НВР "Правий Сектор"

20 вересня — 14 грудня 2015 року. Блокада Криму. Ця нова сторінка в історії української боротьби за Національну Державу написана силами тих, хто в умовах зрадництва правлячого режиму взяв на себе відповідальність кинути виклик російським окупантам.
1346_w_300.jpg

Бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" разом з побратимами з кримськотатарського народу та інших добровольчих підрозділів зробили власними силами те, що більше ніхто сьогодні зробити не здатен. Блокада Криму переконливо довела, що жодних ресурсів окупаційного режиму не вистачить для того, щоб забезпечити відділений від України півострів. Крим — це Україна, і сьогодні це зрозуміло усім.

Блокада Криму стала першим випадком суто народних санкцій проти російських окупантів, і першим кроком до повернення півострова Україні.

Ми завершуємо блокаду, але не йдемо геть. Наші підрозділи залишаються на лінії розмежування, щоб боронити українську землю від російських військ. І звідси ми, коли настане час, вирушимо в похід на звільнення Криму.

Так буде. Ми обіцяємо.

Слава Україні!



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ну смешные они эти правосеки. Стоит про них забыть ровно на неделю и тут же губки надули, обиделись и .....ушли.
...Блокада Крыма убедительно доказала, что никаких ресурсов оккупационного режима не хватит для того, чтобы обеспечить отделенный от Украины полуостров. Крым — это Украина, и сегодня это понятно всем.

Ну эта оплошность им простительна. Ибо свет то сами отрубили и сидели и сами вляпались аки кур во щи. Света нет а значит и телевизор с инетом видимо отрубили, а то хучь бы новости что ли про Крым почитали. Болезные.....
Чё стоко времени мёрзли то??? Раньше надо было валить.
 
не, в Улан-Удэ. А шо не так?

У твоего дома крыша поехала, а ты здесь пропадаешь ..
Почему Путин — фашист, а россия (страна-террорист) — фашистское государство, —
7679b12853-fashyst.jpg
Основные черты фашизма

Для фашистских государств характерно усиление регулирующей роли государства как в экономике, так и в идеологии: корпоративизация государства посредством создания системы массовых организаций и социальных объединений, насильственные методы подавления инакомыслия, неприятие принципов экономического и политического либерализма. Основными чертами идеологии фашизма являются:

традиционализм,
национализм,
антилиберализм,
экстремизм,
этатизм,
корпоративизм,
популизм,
милитаризм,
вождизм,
декларирование опоры на широкие слои населения, не относящиеся к правящим классам.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
да я знаю что Вовка вам нравится. могу подкинуть более красявошный

fa25278a7044154371a92d829b4e1dd9.jpg


3(2484).jpg
 
так я ж колмык!

ЗЫ
Пришлось гуглить. Наткнулся вот на это


bzrq7lcn1mtx.jpg
 
Назад
Зверху Знизу