МЗС Росії пропонує Україні створити Групу підтримки та змінити конституцію

Статус: Offline
Реєстрація: 14.02.2005
Повідом.: 6764
МЗС Росії пропонує Україні створити Групу підтримки та змінити конституцію

МЗС Росії пропонує Україні план подальших дій, зокрема створити Групу підтримки для України. Про це сказано в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства закордонних справ Росії.
При цьому група, як сказано в повідомленні, має бути у складі "прийнятному для всіх українських політичних сил".
Теґи
Росія, Крим
Метою цієї Групи підтримки, на думку МЗС Росії, має бути "заохочення українців" до: виконання зобов'язань, згідно з угодою від 21 лютого; розробки нової федеративної конституції України, де б російська мова мала статус другої державної; проведення виборів після ухвалення нової конституції.
Крім того, Група підтримки має "заохотити" українців поважати право Криму визначати свою долю, згідно з результатами референдуму від 16 березня.
У підсумку також Україна, на думку МЗС Росії, має закріпити свій нейтральний статус резолюцією ООН, що завадить вступу до НАТО.
"Встановлений на основі сукупно викладених вище цілей та принципів державний устрій країни, її суверенітет, територіальна цілісність та нейтральний військово-політичний статус гарантуються Росією, Євросоюзом та США з закріпленням резолюцією Ради Безпеки ООН", - сказано в заяві МЗС Росії.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Итак, диванные политики ХФ снова попали в точку. Проведение референдума в Крыму было нужно Кремлю, чтобы начать диктовать свои условия Киеву.
Что по сути является прямым вмешательством во внутреннюю политику суверенного государства.
 
Хрен россиянам пусть у себя проведут федеролизацию по областям!!!!
 
Хрен россиянам пусть у себя проведут федеролизацию по областям!!!!
и передадут Украине Кольский полуостров. Я не знаю, зачем он Украине, но почему бы нет? К тому же северное сияние - это прикольно.
 
заманчиво, черт возьми. Надо им в ответ предложить поменять конституцию РФ


кстати в россии много деревень с населением 1-2 человека, можно там реферндумы проводить о вступлдении в украину, думаю на ура будет проходить все
 
и передадут Украине Кольский полуостров. Я не знаю, зачем он Украине, но почему бы нет? К тому же северное сияние - это прикольно.

Кемська волость - я, я

кстати в россии много деревень с населением 1-2 человека, можно там реферндумы проводить о вступлдении в украину, думаю на ура будет проходить все

за пол-литру
 
кстати в россии много деревень с населением 1-2 человека, можно там реферндумы проводить о вступлдении в украину, думаю на ура будет проходить все
точно :клас: ездить на "газельке", человек по 5-6 привозить (большинство на референдуме обеспечено), голосовать, и ехать дальше. На борту написать "Освободитель".
 
МЗС Росії пропонує Україні план подальших дій, зокрема створити Групу підтримки для України. Про це сказано в повідомленні, опублікованому на сайті міністерства закордонних справ Росії.
При цьому група, як сказано в повідомленні, має бути у складі "прийнятному для всіх українських політичних сил".
Теґи
Росія, Крим
Метою цієї Групи підтримки, на думку МЗС Росії, має бути "заохочення українців" до: виконання зобов'язань, згідно з угодою від 21 лютого; розробки нової федеративної конституції України, де б російська мова мала статус другої державної; проведення виборів після ухвалення нової конституції.
Крім того, Група підтримки має "заохотити" українців поважати право Криму визначати свою долю, згідно з результатами референдуму від 16 березня.
У підсумку також Україна, на думку МЗС Росії, має закріпити свій нейтральний статус резолюцією ООН, що завадить вступу до НАТО.
"Встановлений на основі сукупно викладених вище цілей та принципів державний устрій країни, її суверенітет, територіальна цілісність та нейтральний військово-політичний статус гарантуються Росією, Євросоюзом та США з закріпленням резолюцією Ради Безпеки ООН", - сказано в заяві МЗС Росії.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А не пойдут ли они нахер!!
В принципе можно провести общеукраинский референдум, который провалит все эти "пожелания" России..
 
Українці рекомендуют МЗС Росії йти до дупи, та займатися справами щодо застосування візового режиму.:)
 
Ну Конституции на Украине меняются в угоду тех, кто это может сделать силой. При этом на мнение народа Украины, даже выраженное через законно проведенные референдумы (это сейчас не про Крымский) кладут большой и толстый йух. Так что к изменениям не привыкать.
Как по мне, любые изменения в Конституции должны приниматься не президентом, ВР, а на всеукраинских референдумах.
Тут другое. Без федерализации или конфедерации Украина как страна в нынешних границах просто может не пережить последствий майданной рэволюции.
 
Метою цієї Групи підтримки, на думку МЗС Росії, має бути "заохочення українців" до: виконання зобов'язань, згідно з угодою від 21 лютого; розробки нової федеративної конституції України, де б російська мова мала статус другої державної; проведення виборів після ухвалення нової конституції.
Крім того, Група підтримки має "заохотити" українців поважати право Криму визначати свою долю, згідно з результатами референдуму від 16 березня.
Там ошибки нет? Точно МИД? А не Минобороны? А то одну "группу поддержки" в Крыму мы уже видим...
 
точно :клас: ездить на "газельке", человек по 5-6 привозить (большинство на референдуме обеспечено), голосовать, и ехать дальше. На борту написать "Освободитель".

и все будет законно, с точки зрения чуркина приехали зарегистрировались проголосовали и се, так можно все россию порезать накуски, оставить только областные центры в подчинении россии
 
Теперь как можно быстрее надо вступать в НАТО, сейчас они хотят изменить нашу Конституцию, потом захотят назначить президента и ВР.
 
особенно вселяет оптимизм фраза о гарантиях со стороны россиии . многие верят
 
Росія розповіла, чого хоче від України: Крим, федерація, мова

МЗС Росії закликає створити міжнародну групу "допомоги Україні", яка повинна зробити з України позаблокову федерацію без Криму з двома державними мовами.
Про це йдеться в заяві російського МЗС, де озвучені пропозиції РФ.
 
Назад
Зверху Знизу