Українська на харківфорумі. Переходимо на головну мову країни разом.

Я..


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    281
Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Українська на харківфорумі. Переходимо на головну мову країни разом.

9y5O9-h4XWY.jpg


Незнання головної мови України, чи недостатня практика у ній може зіграти з вами злий жарт у житті, бо ситуацій коли необхідно писати чи спілкуватися державною мовою безліч.
Отже пропоную спілкуватися на форумі українською мовою, бо це дуже корисно і дає необхідну практику, якої так мало у постколоніальному Харкові, який поки що спілкується на іноземній російській мові.
Я сам повністю перейшов на українську на цьому форумі і не відчуваю у зв'язку з цим жодних проблем.
 
Українською не виходить так вийобуватись та посилати нахуй, ебланить(рос.) як російською. Українська культурніша.
 
Я сам повністю перейшов на українську на цьому форумі і не відчуваю у зв'язку з цим жодних проблем.
А я полностью могу перейти на английскую, немецкую и итальянскую, и не "видчуваю" от этого никаких проблем! Но я же не создаю дибильных тем на форуме? Еще и с провокационными опросами!!!
 
Та есть же тема уже такая

Вже немає. Її засрали москалі та ватники і автор її закрив.

А я полностью могу перейти на английскую, немецкую и итальянскую, и не "видчуваю" от этого никаких проблем! Но я же не создаю дибильных тем на форуме?

Піди цьомни путіна у зад, а він тебе у живіт цьомне, якщо ти молодше 14 років. Гори мовчки, українофоб.
 
In modern society of today, it is obvious that English language has become the de facto language of global communication. Therefore, I propose not sticking with obsolete traditions, but rather embed ourselves into the modern society by using English as the primary language for verbal and written communication.
 
Не люблю українську мову
так как ее не понимаю, и она мне ненужна. за Английским будущие.

У мене є певні сумніви, що люди, що живуть в Україні та не розуміють укр., зможуть вивчити інгліш.
 
Я сам повністю перейшов на українську на цьому форумі і не відчуваю у зв'язку з цим жодних проблем.
абсолютно, підтверджую. можна зробити 100500-й висновок, що проблема мови не існує взагалі, її (проблему) просто вигадали

Та есть же тема уже такая
ну і шо?) хай буде і ця
 
Не люблю українську мову
так как ее не понимаю, и она мне ненужна. за Английским будущие.

В тебе є чудова нагода навчитися її розуміти. Для цього окрім бажання нічого не потрібно.
 
In modern society of today, it is obvious that English language has become the de facto language of global communication. Therefore, I propose not sticking with obsolete traditions, but rather embed ourselves into the modern society by using English as the primary language for verbal and written communication.

Поки в Україні державна мова українська, твій виєбон не зараховується.
 
9y5O9-h4XWY.jpg


Незнання головної мови України, чи недостатня практика у ній може зіграти з вами злий жарт у житті, бо ситуацій коли необхідно писати чи спілкуватися державною мовою безліч.
Отже пропоную спілкуватися на форумі українською мовою, бо це дуже корисно і дає необхідну практику, якої так мало у постколоніальному Харкові, який поки що спілкується на іноземній російській мові.
Я сам повністю перейшов на українську на цьому форумі і не відчуваю у зв'язку з цим жодних проблем.

Украинский как и русский язык является неотъемлемой частью украинской культуры. Наши восточные монголо-соседи только позаимствовали русский для речевого невербального общения. А то так бы и остались рукоблудами и безъязычными церковниками с ПГМ :)
Посему называть язык росисьгем некорректно! Есть украинский язык и есть язык киевской руси. Остальные версии не верны. Спасибо.
 
In modern society of today, it is obvious that English language has become the de facto language of global communication. Therefore, I propose not sticking with obsolete traditions, but rather embed ourselves into the modern society by using English as the primary language for verbal and written communication.

а как же олбанский? :confused: учи олбанский!!
 
недостатня практика у ній може зіграти з вами злий жарт у житті

Наприклад, після Ющенка наші можновладці вважають за "вищий пілотаж" використання слова "рахувати" у сенсі "вважати". ось вони досі і "рахують", а не "вважають".

а матюкатися можна і українскьою мовою, може не так, як у росіян, зате "співуче")))
 
Назад
Зверху Знизу