Солодке життя ВСЕ?

Статус: Offline
Реєстрація: 15.06.2009
Повідом.: 2060
Солодке життя ВСЕ?

Цукор подорожчав більше ніж вдвічі, за місяць. А скрізь тиша?? Навіть тут. А чому власне?
По перше-чому так кризово подорожчав? На світовому ринку, так ціни не стрибають на харчі.
Те, що заводи розвалили-зрозуміло. Навіть відомо хто.
По друге-чому тиша. Думаю тому, що тут повна провина Порошка. У всякому разі раніше, коли коливалися ціни на цукор, чи цукерки, то всі погляди були в бік Порошка. І зиск в нього тут подвійний. І бабла нарубати , бо на мародерстві йому мало стало, і Зелю підставити. Бо йому здаєтьсящо вже ось-ось додаве його, а там і "корона" знов засяє, бабло, бабло, бабло...
Але мене таки цікавлять витоки такого здорожчання цукру. Реальні. Можливо хтось знає їх? Ну там-від КОВІДу лікує, світові ціни зросли втричі...
І прохання-не накидуйтесь гризти мене за Порошка, ті, кому за це платять. Він того не вартий! Кому платять,що-ж - відпрацьовуйте.
 
хватит жрать порошок.
 
:кава2:-ВСвiтанкепо19.50.

МнеВчераСказАЛЛЕ)))
 
в Классе сахар по 19,90 грн. Это что до подорожания он был по 10? Что-то не помню такого
 
Цукор подорожчав більше ніж вдвічі, за місяць. А скрізь тиша?? Навіть тут. А чому власне?
По перше-чому так кризово подорожчав? На світовому ринку, так ціни не стрибають на харчі. ...
Украина - на світовий ринок. Экономически Украина практически так же закрыта, как был СССР. Курс гривни к доллару диктуется вовсе не рынком, а НБУ. Это - крайне жёсткое госрегулирование.
А почему Украина оказывается так зависима от природных катаклизмов, тоже понятно. Это - проблема любой аграрной страны.
Украина всю свою историю теряла промышленное производство. И в последние годы, кажется - как никогда ваще. А у сельскохозяйственных стран пара штук неурожаев может привести к голоду. Настоящему голоду - когда вообще кушать людям нечего.
 
Я сахар покупаю редко. Последний раз брал летом. Кажется гривен 15 было. Но это не точно.
 
Цукор подорожчав більше ніж вдвічі, за місяць. А скрізь тиша?? Навіть тут. А чому власне?
По перше-чому так кризово подорожчав? На світовому ринку, так ціни не стрибають на харчі.
Те, що заводи розвалили-зрозуміло. Навіть відомо хто.
По друге-чому тиша. Думаю тому, що тут повна провина Порошка. У всякому разі раніше, коли коливалися ціни на цукор, чи цукерки, то всі погляди були в бік Порошка. І зиск в нього тут подвійний. І бабла нарубати , бо на мародерстві йому мало стало, і Зелю підставити. Бо йому здаєтьсящо вже ось-ось додаве його, а там і "корона" знов засяє, бабло, бабло, бабло...
Але мене таки цікавлять витоки такого здорожчання цукру. Реальні. Можливо хтось знає їх? Ну там-від КОВІДу лікує, світові ціни зросли втричі...
І прохання-не накидуйтесь гризти мене за Порошка, ті, кому за це платять. Він того не вартий! Кому платять,що-ж - відпрацьовуйте.

нет.виноват во всем петр 1 и екатерина 2.зри в глубь.
 

Вкладення

  • цукор.jpg
    цукор.jpg
    131.2 КБ · Перегляди: 922
сахар вредно кушать. по хорошему надо на него акциз как на водку.
 
а почему тема только про сахар?)
колбасы, подсолнечное масло, яйца разве не подорожали? колбасы на 30-40грн/кг, яйца на 10грн за десяток, а масло - это вообще стыдобища - собрали осенью рекордный урожай семок и...практически догнали по цене оливковое. Не тех по весне посадили?))) или вдвічі зменшили тарифи, прибравши Ротердам?
Представляю, как дальше изменятся цены при повышении стоимости электроэнергии:рл:
 
Солодке життя ВСЕ?

Вчера в Ашане или АТБ цукор по 18,90 был - седни хз может подорожал после Черной Пятницы ...

Ну будет литр продукта теперь не 14-15 грн, а 18 -19 грн таки выходить ...
Это ж не половинка казенки за таки более чем 94 грн ... Половинка, Карл!


1ec6f2713614bc11cf2.png



сахар вредно кушать. по хорошему надо на него акциз как на водку.

Чур вас :піп:
 
а почему тема только про сахар?)
колбасы, подсолнечное масло, яйца разве не подорожали? колбасы на 30-40грн/кг, яйца на 10грн за десяток, а масло - это вообще стыдобища - собрали осенью рекордный урожай семок и...практически догнали по цене оливковое. Не тех по весне посадили?))) или вдвічі зменшили тарифи, прибравши Ротердам?
Представляю, как дальше изменятся цены при повышении стоимости электроэнергии:рл:

И - инфляция ;)
 
Цукор подорожчав більше ніж вдвічі, за місяць. А скрізь тиша?? Навіть тут. А чому власне?
По перше-чому так кризово подорожчав? На світовому ринку, так ціни не стрибають на харчі.
Те, що заводи розвалили-зрозуміло. Навіть відомо хто.
По друге-чому тиша. Думаю тому, що тут повна провина Порошка. У всякому разі раніше, коли коливалися ціни на цукор, чи цукерки, то всі погляди були в бік Порошка. І зиск в нього тут подвійний. І бабла нарубати , бо на мародерстві йому мало стало, і Зелю підставити. Бо йому здаєтьсящо вже ось-ось додаве його, а там і "корона" знов засяє, бабло, бабло, бабло...
Але мене таки цікавлять витоки такого здорожчання цукру. Реальні. Можливо хтось знає їх? Ну там-від КОВІДу лікує, світові ціни зросли втричі...
І прохання-не накидуйтесь гризти мене за Порошка, ті, кому за це платять. Він того не вартий! Кому платять,що-ж - відпрацьовуйте.

Почем же теперь литр самогона выходит?
 
У дурачков фантомные боли за порошенка.
 
Назад
Зверху Знизу