Щодо оприлюднення стенограм телефонних розмов із Путіним

Статус: Offline
Реєстрація: 06.05.2010
Повідом.: 18745
Щодо оприлюднення стенограм телефонних розмов із Путіним

Подпишем петицию? Шо там гидрант надоговаривался?
Враховуючи дипломатичний скандал, який пов'язаний із телефонними розмовами з президентом США Трампом та зміст цих розмов, зокрема: "загравання" із Трампом, узгодження позицій щодо деяких кримінальних справ, критику лідерів ЄС та екс-посла США тощо, ВИМАГАЄМО оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом Росії Путіним.

Наголошуємо, що Ви - президент України, а не приватна особа, тому ці розмови не є і не можуть бути особистими приватними балачками, тим паче, якщо мова йде про розмови із лідером країни-агресора - Путіним.

https://petition.president.gov.ua/petition/74726
 
Там наверняка есть:
Да, да, Вова! Какой же ты классный лидер!
 
Підтримаймо добрий флешмоб.
Оприлюдни сам поки не оприлюднив хтось за тебе.
 
Дайош оприлюднення всіх телефонних розмов усіх чиновників!
 
⛄;66575040 сказав(ла):
:(

какого ранга ? :D

если шо я не очень шоб и большой чиновник :збентежений::D

Гей, чиновник! Ти державну мову розумієш? Там же чітко написано: "усіх"!
 
я не читал :D
 
Монатко Денис Сергійович - а шо это за пидр? И нахер ему то оприлюднення? Шо он с ним делать будет?
Не, давайте сначала. Монатко - ето хто? Шо за казачок? И зачем ему? А почему бы не оприлюднить шо он за хуй с бугра (прошу не пиздеть лишнего, я не порохобот и не зелебобик, идите на хуй, развешиватели ярлыков)?
 
Монатко Денис Сергійович - а шо это за пидр? И нахер ему то оприлюднення? Шо он с ним делать будет?
Не, давайте сначала. Монатко - ето хто? Шо за казачок? И зачем ему? А почему бы не оприлюднить шо он за хуй с бугра (прошу не пиздеть лишнего, я не порохобот и не зелебобик, идите на хуй, развешиватели ярлыков)?

Гугло пишет, что адвокат. А об чем там Зеленский и Путин перетирали мне тож интересно.
 
шо ТС опять наебенилсо?
 
Гугло пишет, что адвокат. А об чем там Зеленский и Путин перетирали мне тож интересно.

Што тебе интересно там?? Вот, что? И это, извини, што ты там поймешь, и какие для себя выводы сделаешь?
Хочешь, я закатаю сейчас тебе текст про интерференцию? Поймешь что-то, полезное для себя извлечешь?
Сцуко, ХФ катится в жопу. Ну, я не первый обратил внимание.
 
Назад
Зверху Знизу