Новый руководитель одесской таможни рассказала о впечатляющих масштабах коррупции в структуре

Статус: Offline
Реєстрація: 20.01.2012
Повідом.: 13113
Новый руководитель одесской таможни рассказала о впечатляющих масштабах коррупции в структуре

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Набор новых работников

Руководитель одесской таможни Юлия Марушевская не может объявить конкурс на ряд должностей из-за того, что руководители подразделений экстренно ушли на больничные.

– Такие вещи позволяет наше несовершенное законодательство, когда они изменятся мы сможем быстрее набирать новых людей. Эти люди просто пользуются «дырами» в законодательстве, чтобы не быть уволенными. Но рано или поздно мы уволим все равно всех коррупционеров. Эти люди, находясь на больничном, не могут влиять на коррупционные схемы. А дальше – это уже ответственность тех врачей, которые выписывают такие больничные.

Коррупция на таможне

– Я понимаю масштаб коррупции на одесской таможне – он впечатляющий. Даже люди, которые перевозят гуманитарные грузы из США для военных на Донбассе, говорят, что хуже чем здесь, нигде нет. Ведь даже за помощь военным требовали взятки.

Вся структура таможни работала на теневую схему.

– Многие из работников, которые может и не имели прямого отношения к коррупционным схемам, но были свидетелями. Ведь зарплата таможенника стартует от 1 300 гривен – за такие деньги в Одессе нельзя снять даже жилье. Именно поэтому все объясняют то, что брали взятки, тем, что им не хватает зарплаты.

Коррупция в Украине легитимизирована: как платите – так и работаем.

– Побороть коррупцию – это не супер-наука: просто не бери взятки. Я, например, не беру. Мои помощники и заместители тоже не берут. Мы пришли изменить ситуацию с коррупцией: изменим законодательство, обеспечим нормальными зарплатами, наберем новых инспекторов. Моя задача – сделать так, чтобы не было возможности брать взятки. Мы изменим нашу электронную систему так, чтобы инспектор не принимал решений об остановке груза. В новом таможенном пространстве будет много ограничений, которые не дадут искусственно задержать груз. Инспекторы будут выбираться рандомно, а группа аналитиков будет следить за процессом оформления груза.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Гарни обисцянки, а в реале будет тоже что и обисцянками шоколадного презика.
Пока в зраде не начнут принимать НОРМАЛЬНЫЕ не дырявые законы - нихера не поменяется.

Пожалуй впервые с тобой соглашусь:D
 
Вы знаете, команда Саакашвили, очень сильно меняет Одессу
мне, порой приходят мысли о переезде...
если мишу не забьют-одесса окажется перспективной и без коррупции

проблемы в том, что коррупция просто, как перед концом света захлестывает
Києву невигідно, щоб рівненська митниця працювала законно, – митний брокер
У Рівному Андрій Чаборай став шостим виконувачем обов’язків начальника місцевої митниці Державної фіскальної служби. Стільки керівників тут змінили лише за останніх півроку. Експерти ж наголошують: причиною таких кадрових рішень є небажання регіональних підлеглих підкорятися Києву.

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Анни Махно.

Що не місяць, то на Рівненській митниці – новий тимчасовий начальник. Із травня їх змінилося шестеро. Плинність кадрів почалася з Олега Вавровського, призначеного на посаду начальника Рівненської митниці у 2014-му році. Але раптом у Києві його, м’яко кажучи, попросили написати заяву за власним бажанням і перейти на нижчу посаду. Така пропозиція здивувала, адже на митниці справи йшли добре, надходження зростали.

«Я розумію, що треба було утискати бізнес, як це відбувалось раніше, – виконувати злочинні вказівки і покривати якісь схеми при оформленні товарів на митниці», – каже Олег Вавровський.

Нині він на лікарняному, його заступників звільнили. У наказі звільнення пояснили низкою порушень, виявлених під час перевірок з Києва. Тоді заступники почали боротися за посади через суд. Першим із тих, хто поновився, став Андрій Чаборай. Зараз він – шостий в.о. керівника Рівненської митниці.

«Я як державний службовець накази, будь-які нормативні документи і вказівки керівництва не можу коментувати. Я виконую обов’язки, жодного тиску з Києва чи чогось іще – немає», – запевнив Чаборай.

Втім, митний брокер із сімнадцятирічним стажем роботи Віталій Конончук переконаний: вищому керівництву просто невигідно, щоб митниця працювала законно.

«Рівненська митниця на сьогодні стала конкурентом для інших митниць, бо хабарі не збираються і нічого не передається. А оскільки до Києва нічого не надходить, то, зрозуміло, там на це реагують відповідно», – каже Конончук.

Як раніше працювала митниця, добре пам’ятає і бізнесмен Віктор Жабчик.

«У роки Януковича йшов дуже великий тиск на бізнес. Коли ми вперше завозили лінію з Італії, були вимушені поїхати розмитнювати її у Вінницю, тому що в Рівному були тяжкі умови – хтось хотів на цьому зароби», – зазначає Віктор Жабчик.

«Тяжкими умовами розмитнення» підприємець називає вимагання хабарів. Брокери припускають: схоже, колишні митні схеми нікуди й не поділися.

«Для того, щоб якимось чином вплинути на суб’єкта, митниці достатньо провести затягування, не надавати консультацій. А доба простою коштує від п’ятдесяти до ста доларів. Якщо, до прикладу, десять автомобілів простоять добу, це буде, відповідно, пʼятсот-тисяча доларів», – пояснює Віталій Конончук.

Що буде далі на Рівненській митниці, не прогнозує ніхто. Втім, нинішньому виконувачу обов’язків не можна навіть на лікарняний піти, адже заступників у нього немає.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
1300 грн. - это больше чем установленная законом минимальная зарплата. Может тогда надо начать с повышения минимальной зарплаты?

Блядь есть прекрасный пример-Европа.Растаможка того же текстиля из Турции-1Евро за кг.(Украина-3!!!).Все.И никаких головняков.Меньше чем по одному Евро никакая схема сделать не сможет.
Но схема сможет сделать так, что за 1 евро растамаживается 3 месяца, а за 3 евро - два дня.
 
Вот только пиздеть не стоит, ведь таможенник как и мусор - госслужащий со званием, выслугой, премией и прочей хуйней. И по итогу получает больше чем 80% населения страны находясь с самом сраном ранге.
я не п..дю, а цитирую
а с Вами я согласна





шоколадный или яйценюх сами потоки коррупционные курируют



Києву невигідно, щоб рівненська митниця працювала законно, – митний брокер
У Рівному Андрій Чаборай став шостим виконувачем обов’язків начальника місцевої митниці Державної фіскальної служби. Стільки керівників тут змінили лише за останніх півроку. Експерти ж наголошують: причиною таких кадрових рішень є небажання регіональних підлеглих підкорятися Києву.

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Анни Махно.

Що не місяць, то на Рівненській митниці – новий тимчасовий начальник. Із травня їх змінилося шестеро. Плинність кадрів почалася з Олега Вавровського, призначеного на посаду начальника Рівненської митниці у 2014-му році. Але раптом у Києві його, м’яко кажучи, попросили написати заяву за власним бажанням і перейти на нижчу посаду. Така пропозиція здивувала, адже на митниці справи йшли добре, надходження зростали.

«Я розумію, що треба було утискати бізнес, як це відбувалось раніше, – виконувати злочинні вказівки і покривати якісь схеми при оформленні товарів на митниці», – каже Олег Вавровський.

Нині він на лікарняному, його заступників звільнили. У наказі звільнення пояснили низкою порушень, виявлених під час перевірок з Києва. Тоді заступники почали боротися за посади через суд. Першим із тих, хто поновився, став Андрій Чаборай. Зараз він – шостий в.о. керівника Рівненської митниці.

«Я як державний службовець накази, будь-які нормативні документи і вказівки керівництва не можу коментувати. Я виконую обов’язки, жодного тиску з Києва чи чогось іще – немає», – запевнив Чаборай.

Втім, митний брокер із сімнадцятирічним стажем роботи Віталій Конончук переконаний: вищому керівництву просто невигідно, щоб митниця працювала законно.

«Рівненська митниця на сьогодні стала конкурентом для інших митниць, бо хабарі не збираються і нічого не передається. А оскільки до Києва нічого не надходить, то, зрозуміло, там на це реагують відповідно», – каже Конончук.

Як раніше працювала митниця, добре пам’ятає і бізнесмен Віктор Жабчик.

«У роки Януковича йшов дуже великий тиск на бізнес. Коли ми вперше завозили лінію з Італії, були вимушені поїхати розмитнювати її у Вінницю, тому що в Рівному були тяжкі умови – хтось хотів на цьому зароби», – зазначає Віктор Жабчик.

«Тяжкими умовами розмитнення» підприємець називає вимагання хабарів. Брокери припускають: схоже, колишні митні схеми нікуди й не поділися.

«Для того, щоб якимось чином вплинути на суб’єкта, митниці достатньо провести затягування, не надавати консультацій. А доба простою коштує від п’ятдесяти до ста доларів. Якщо, до прикладу, десять автомобілів простоять добу, це буде, відповідно, пʼятсот-тисяча доларів», – пояснює Віталій Конончук.

Що буде далі на Рівненській митниці, не прогнозує ніхто. Втім, нинішньому виконувачу обов’язків не можна навіть на лікарняний піти, адже заступників у нього немає.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу