27.08.14 вторжение войск РФ

Сміла з теплом: на котельних трубах ліквідували розриви

Смілі Черкаської області на котельних трубах були розриви, однак наразі вони вже ліквідовані. Про це у коментарі УНН повідомив мер міста Олексій Цибко.

Так, відповідаючи на запитання щодо того, чи були пошкодження на деяких котельних трубах, Цибко відповів: "Уже все знято, видимі розриви ліквідовані".

Крім того, мер зазначив, що всі котельні вже підключені до газопостачання.

"Уже всі котельні підключені до газопостачання. Але була злита вода. Тому шість шкіл, три дитсадочки і три медзаклади включені (до опалення – ред.) і 25 будинків. А в інші зараз набирається вода, і за ніч будуть уже включені всі котельні", – зазначив Цибко.

Про те, що ПАТ "Черкасигаз" почав подачу газу на всі котельні Сміли, повідомили й у прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"Зараз йде технологічна робота безпосередньо комунального підприємства міста, яке має вже розпочати надавати послуги населенню. В багатьох будинках, в багатьох лікарнях, дитячих садочках та школах, станом на ранок, було вже тепло", – зазначили у прес-службі.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Єдиний соціальний внесок: що зміниться в правилах сплати?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


У спільній платформі "Опоблоку" і "За життя" назвали свого кандидата у президенти

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


«Люди, тут діти стоять. Ви що, божевільні?» Учасники зустрічі з партійцями Ляшка ледь не затоптали один одного в черзі за продуктовими наборами

Радикальна партія Олега Ляшка провела зустріч з мешканцями Кам'янки Черкаської області. Після офіційної частини представники політсили організували роздачу продуктових наборів виборцям. Охочих їх отримати було так багато, що виникла тиснява. Люди розштовхували один одного і ледь не травмувалися в черзі.

У коментарі theБабелю голова Кам'янського осередку Радикальної партії Іван Швець розповів, що зустріч відбувалася з представниками аграрної галузі напередодні Дня працівника сільського господарства.

Про подію на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Черкаського обласного осередку Радикалькой партії Іван Полудень.

0056599bb556d236cb9cb8ee70816114.jpg


При цьому місцеві мешканці в соцмережах опублікували відео, на якому присутні на зустрічі влаштували тисняву під час отримання продуктових наборів.



Вони складалися з 2 кг макаронів, 800 г соняшникової олії, 2 кг борошна та 1 кг цукру.

2a06c316f8ec4a402372a6d32ae8ad16.png

4d8eedb96bec1e4f9e9a386ece926918.png


Коментувати інцидент із тиснявою голова Кам'янської осередку Радикальної партії Іван Швець відмовився. «Я вам уже сказав», — заявив він theБабелю і кинув трубку.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Олександр Дедюхін

Наш Господь – это огонь поядающий, спаливающий все на Своем пути и уничтожающий грех. Так нас учит Писание. В общем, если Бог хочет что-нибудь, или кого-нибудь спалить – Он это сделает наилучшим образом и обязательно красиво. Ну вспомните, например, как Господь прибрал Захарченко.
Ладно, пока хватит примеров и прелюдий. Вот вам небольшая интерлюдия.
Ноябрьская ночь. Несколько человек в рясах с панагиями и Сука Православная (СП).
СП. (визжит нечеловеческим голосом): Сколько можно! Вы совсем уже уху ели! Никакого противодействия фанарским розкольнегам! Почему до сих пор нет народных протестов и бунтов! Я шо, мало бабла вам даю???!!!
Человек в рясе 1 (О): Так ну а шо? Они до моих монашеских имений добрались и все про них разузнали. Я переживаю чтобы нажитое непомерным монашеским деланием и молитвой не отобрали. Один злодей вообще подошел ко мне однажды и сказал: «Оставь свое антиукраинское упорство, отей Онуфрий, ато оторву тебе, окоянный, сам знаешь что!» Боюсь, боюсь.
Человек в рясе 2 (П): А про мои мерседесики давно всем известно, раптом поцарапает кто? Я тоже боюсь.
Остальные человеки в рясах нервно перебирают золотые цепочки на панагиях и многозначительно молчат.
СП( Продолжает орать): Так вы шо, может и в Украинский Дом на встречу с ПАПой всех украинцев пойдете???
Самый Маленький Человек в Рясе (СМЧР) (робко): М-м-мож-ж-жет и пойдем. Т-там кофе неплохой обіцяють.
СП (рвет волосы в неприличных местах): Ах ты ж!!! Не сметь!!!
Все, кроме СП.: Господи, помилуй! А что же делать???
СП. (Кидает вырванные волосы в бокал с коньяком, пьет сие жадными глотками и сообщает собранию): Значит так! Из главного офиса, товарищи офицеры, нам переданы такие инструкции. На встречу с ПАПой не ходить, всех ваших епархиальных епископов собрать в Лавре и закрыть там до тех пор, пока не предадут анафеме Варфоломея! Никакие Томосы не принимать, ибо они написаны в Госдепе! Андреевскую церковь спалить! Так не доставайся же ты никому! Вопросы есть?
СМЧР.: Есть! А что делать когда мы окажемся в аду а там Филарета не будет?
СП.: Не переживайте, зато в аду будут все наши!
Собрание разошлось, архиереи наорали на келейников, проверили офшоры и счета в банке «Пересвет». А потом пошли думать думу как не допустить всех прочих приглашенных к Президенту на встречу.
Когда Собор со всеобщим «одобрямс» политике «Единой России» ну, не то чтобы совсем провалился, но все же не дал необходимого эффекта, митрополит П. позвал двух семинаристов и приказал привести в негодность Андреевскую церковь. Они вначале возражали, мол, наследие ЮНЕСКО, и все такое, древняя святыня, Украинское барокко, красота... Митрополит П. погрозил посохом и сказал, что в его родном колхозе здание конторы ему нравилось больше. Семинаристы молча кивнули, бухнули, и пошли поджигать.
Бог смотрел на это с небес и смеялся, ведь без воли Его не то что церковь не сгорит, но и волос с головы любящих Его не упадет, а поэтому все будет хорошо у тех, кто доверяет Ему.
________
від ред.: І сказано було - поширюй задля спасіння
 
Слепое пятно (шортрид)
gorky_look
November 16th, 19:49
Мы эту тему уже поднимали в "Водах Муад'Диба", хотел бы просто внести разъяснение.
Эпилептическая реакция крымских оккупантов на известие о том, что днепровская вода стоит денег, а мировая цена болтается от половины до полутора долларов за куб неочищенного пресняка, связана с тем, что ракоцапы пришли из страны, обильной не только реками типа Лены, Оби, Енисея - но и всякими речками-вонючками, типа Жухля, Мухля, Бздя, Мздя и прочее.
И где вода в принципе рассматривается не как ресурс, а как досадная помеха. Она, дрянь такая, размывает дороги в говно, капает сквозь дыру в крыше в подставленный тазик и затапливает подвал.
Такое же удивление испытал бы полинезиец, узнав что отдых на пляже может стоить больших денег, а немирный чюхча - что существуют специальные машины, которые делают снег и рассыпают его по горам.
Этот элемент просто выпал из стратегического планирования российской оккупации Крыма, попав в классическое "слепое пятно", талантливо описанное Питером Уоттсом в "Ложной слепоте". Что значит нет воды? А где она? Всегда ж была! Шо, опять повыпивали эти, которые из крана тоже все выпили?
Поэтому происходящее с водой в Крыму болотной мокше с перепонками между пальцев поначалу казалось дурной шуткой. Нету воды - ну и не нать, чичас колодцев понакопаем, али дождик пойдьоть. У нас завсегда дожьдик быват.
А хер там.
Пожалуй, кроме ученых, только татары понимали - что происходит, и с ужасом смотрели на варваров. Которые не осознают - сколько стоит вода, которой они из шлангов окатывают свои бронетранспортеры.
Я неспроста в статье "Воды твоей родины Муад'Диб" использовал именно эту отсылку. При переселении на пустынный Арракис каладанцев, привыкших к жизни в изобильном водой мире, приучали к "водной дисциплине" - жесточайшей экономии воды. Ломая привычки и оценивая каждый шаг с точки зрения расхода этого ресурса.
Но для раконненов любая дисциплина - хоть водная, хоть подводная - пустое слово. И если они начнут планировать оккупацию подводной Атлантиды, то стратегически проебут тот факт, что под водой дышать нельзя. Это как жи эта дышать низзя? Всигда было можна, а чичас низзя! От явреи-то вредныи! Не токмо всю воду из крана выпили, а ишо и весь воздух из шарика вынюхали!
Да спокойно, без паники! Есть воздух, есть!..
Но дорого.
 
Як редактора "Європейської правди" наймали працювати на кремлівську пропаганду

Сергій Сидоренко

"Есть такая профессия – родину продавать"

Щодня з Києва до Москви літають "платні експерти", що створюють ілюзію об’єктивності федеральних каналів та дають їм підстави називати свою пропаганду "журналістикою". Ці "експерти", щоправда, заперечують, що беруть гроші за участь в ефірах.

Та ми маємо докази, що це дійсно так.

Автор цих рядків пройшов весь шлях відбору на ефір телеканалу НТВ, включаючи узгодження гонорарної сітки. Запитань до українців, що працюють "хлопчиками для биття" на російських ТБ-шоу, після цього тільки побільшало.

Шоу любителів України

"Ще не вмерзла Украина? Почему страну охватили газовые бунты, как США хотят превратить Украину в европейский Техас, кого винит Порошенко и почему Тимошенко хочет забыть о Майдане?".

Це все – тези з анонсу лише одного випуску телешоу "Место встречи" з Андрієм Норкіним, що вийшов в ефір у вівторок 13 листопада. Майже тригодинний прямий ефір на федеральному телеканалі НТВ відбувається щобудня, в обідню пору. Найчастіше його темою стає Україна, і без гостей з нашої держави тут ніяк.

І коли на каналі вчергове відчувають брак "експертів", то відновлюють активний пошук.

На початку цього тижня кільком українським журналістам, у тому числі двом співробітникам "Європейської правди", у facebook-messenger надійшло ідентичне запрошення від такої собі Юліани Хан, що представилася співробітницею російського телебачення і запропонувала участь в ефірі.

"Как правило, темами для обсуждения нашей программы являются взаимоотношения России с другими странами, такими как: Украина, США, Франция, Германия, Польша и другие", – пояснила вона.

Подібні запрошення до автора цих рядків надходять не вперше, але цього разу спало на думку, що просто відмовитися – нецікаво. Цікавіше з’ясувати, на яких умовах запрошують гостей до Москви.

Так розпочався експеримент.

Я спілкувався з Юліаною, співробітницею НТВ, і одночасно публікував скріншоти у фейсбук-гілці, доступній для перегляду тільки друзям.Телефонні переговори записував на диктофон, а їхній зміст також відразу переповідав у цій гілці. Зараз, коли легенду викрито, гілка стала публічною.

fd2510fee7a3b5c7c8ac83426649b9ae.jpg

353f0597b7f3cee74ea7082b8c3eba1c.jpg


Мета була поставлена відразу: довести, що участь "експертів" у програмі є платною, дійти до запрошення на ефір, отримати авіаквитки – і, звісно ж, нікуди не полетіти. І ця задача виявилася край як простою.

Та й запрошення чекати довго не довелося, адже українська тема, виходячи з архівних відео, забирає від третини до половини ефірів "Места встречи".

Тому від початку спілкування до авіаквитка на ефір минуло лише дві доби. Але – про все це по порядку.

10 тисяч срібняків

Спершу про гроші.

Юліана відразу погодилася, що ця діяльність потребує оплати, хоча довелося трохи поторгуватися. Та оскільки в мене не було практичної потреби домовлятися про реальний гонорар, то й торгівля була недовгою.

Звісно, обідній ефір – це не прайм-тайм, та й гість, який ніколи не був на російському телебаченні і невідомо як поводитиметься в ефірі, навряд чи може претендувати на топ-гонорари. Та все одно підозрюю, що продешевив.

Щоби домовитися про гонорар у 300 доларів за ефір, знадобилося дві коротких телефонні розмови. Я не став називати "бажану" суму наперед та запропонував НТВ позначити свої стандартні гонорари; там почали торгівлю з 10 000 російських рублів.

– Мы можем вам 10 тысяч предложить. Это немного больше, чем 150 долларов.

– Да ну что вы, это несерьезно. Давайте подождем, когда вам действительно нужна будет моя экспертиза.

– Но я просила вас назвать свой гонорар, вы сказали, что оттолкнетесь от наших предложений. Пока, на сегодняшний момент, сумма такая. Может быть, в будущем сможем ее пересмотреть – мы же пока не знаем, как у нас сложатся отношения.

Як компроміс я "погодився" перший раз взяти лише $150 за умови, що НТВ дає обіцянку підняти гонорар до $300, починаючи з другого ефіру. Звісно, якщо моя "робота в ефірі" їм сподобається. Окремо написав у messenger, що і $300 не має бути "стелею".

Пропозицію дуже швидко затвердили.
"Переговорила с руководством, дали добро, что в первый раз ту сумму, что я сказала, 10 тысяч, а на последующие повышаем в два раза", – пояснила Юліана.

До слова, на додаток до цього телеканал витрачається на авіаквиток гостю (близько $400, бо купувати доводиться сьогодні-на-завтра), зустріч в аеропорту, готель тощо. Але ці витрати – то вже інша історія.

Та порахуємо, виходячи навіть із гонорару в $300.

Ефіри свідчать, що на російському ТБ відчувається брак українців. Охочих "підносити снаряди" солдатам гібридної війни, на щастя, не так уже й багато, тому обличчя "експертів з Києва" від програми до програми – одні й ті самі. І якщо добре жестикулювати і підпадати під очікування сценаристів – то цілком можна відвідати і 10 ефірів на місяць – тобто отримувати до $3000, та ще й не оподаткованих в Україні.

Погодьтеся, непоганий заробіток! А якщо йдеться про ефір у прайм-тайм чи у вихідні, або якщо ви вже напрацювали на статус "ефірного українця з досвідом", то гонорари суттєво зростають, і можна чи то отримувати більше, чи то "працювати" менше.

А те, що така "робота" означає участь у гібридній війні проти власної держави, – це, на жаль, не всіх зупиняє…

Кого шукають у телевізор?

Зізнаюся, під час "торгівлі" з НТВшниками щиро здивувався: у facebook-дискусіях лунали чутки, що там сходу пропонують ще вищі гонорари. Зрештою, вони ж знали, що намагаються завербувати
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.

Та спілкування показало: експертні знання чи фаховість дискусії їм просто не потрібні. Це, насправді, не дивно. Адже російські канали не ставлять за мету розібратися чи то знайти правду. Їхній сценарій передбачає, що "правда" вже відома.

Але не варто думати, що для участі в ефірі НТВ шукають лише "ватників" або проросійських українців. Якраз із цими – найпростіше, їх є чимало в запасі в російських телевізійників.

Приміром, 15 листопада на ефірі програми "Место встречи" були колишній прес-секретар Януковича, а нині посадовець так званої "ЛНР" Родіон Мирошник, колишній нардеп-комуніст Спірідон Кілінкаров, співробітник сайту Украина.ру (у складі держхолдингу "россия (страна-террорист) сегодня") Василь Тьомний тощо.

Але для імітації балансу цього недостатньо. Російському ТБ вкрай потрібні "бандерівські голоси", які будуть у меншості і гарантовано програють у суперечці в прямому ефірі. Саме на таку роль мене кликали в ефір, і Юліана цього не приховувала. Власне, саме з цього вона розпочала нашу першу розмову.

– Прежде всего, нам важно узнать вашу позицию о том, что происходит между Россией и Украиной. Что сейчас между нашими странами?

– Конечно же, это война, россия (страна-террорист) – агрессор. Было бы странно ожидать от меня другого ответа.

– Ага, значит, и Крым аннексирован незаконно, а российские войска есть на Донбассе.

– Естественно.

– Я вас поняла. Тогда давайте обсудим детали...

Бажання знайти саме проукраїнського учасника легко пояснити. Їх на НТВ відверто бракує.

Роль "відомих проукраїнських експертів" виконують люди, про яких у Києві взагалі мало хто чув. Приміром, чи знаєте ви про В’ячеслава Ковтуна, директора Центру досліджень суспільних процесів "Експерт"? А він – один з найпопулярніших гостей.

Ковтун завжди підтримує українську владу, захищає президента та прем’єра і робить це достатньо потішно, через що має популярність. Навіть російські ЗМІ називають його одним з найбільш "дохідних" українських експертів із заробітком близько $10 000 на місяць.

Та повернуся до твердження про те, що російським ЗМІ не потрібна фаховість "хлопчиків для биття". Історія мого "найму для НТВ" це дуже чітко доводить.

У спілкуванні з телеканалом я кілька разів наголосив, що не є експертом у всьому на світі, а тому потрібно спершу проговорити тему ефіру – чи вона мені цікава. Але марно.

Узгодивши зі мною гонорар, Москва запитала паспортні дані для авіаперельоту, а після цього відразу надіслала квиток на літак Київ-Мінськ-Москва та в тому ж листі – теми, заплановані для ефіру. Їх я, звісно, відразу (ще напередодні ефіру) опублікував у facebook; хто бажає – може звірити з тими, що фактично були в ефірі.

ЖОДНА з цих тем не близька до мого фахового профілю, жодна не стосується діяльності "Європейської правди". Але байдуже! Як "бандерівець, який не знає, про що говорить" я би каналу ідеально підійшов.

Квиток в один кінець

Завершилася історія доволі прозаїчно. Звісно ж, я не прийшов на літак та не з’явився в ефірі.

Вранці мені на WhatsApp написав співробітник НТВ, що чекав в аеропорту Домодедово; довелося нагадати йому, що Росія – держава-агресор, і їздити на ефір до Москви з мого боку було б щонайменше негідно. "Але я лише водій", – відповів той.

Юліана "відповіла" мовчанням на аналогічне повідомлення в Messenger. Є всі підстави припускати, що я став не першим, хто завдав їм клопоту, змусив витратитися на квитки, але не приїхав. І, напевно, буду не останнім.

Хоча це, звісно, не завадило НТВ провести ефір під назвою "Житие несвятого Петра". Ведучий Андрій Норкін наголосив, що йдеться про президента України. "И я, конечно же, вспоминаю фразу из фильма – какое житие твое, пес смердячий?", – відкрив він ефір. Зал вибухнув сміхом, а "проукраїнські" експерти удали, ніби й не прозвучало жодної неповаги, та жваво підключилися до обговорення Томосу...

33847e26eb43e84aab1e6e147d63bf5b.jpg

Кадр з ефіру "Места встречи"

Це все – не дивно. Годі було чекати іншого від федерального каналу, який давно не має стосунку до журналістики.

Та мені й досі не дають спокою кілька запитань.

По-перше, чому телеканал прислав мені квиток лише до Москви, тобто в одну сторону? Так, вони пообіцяли, що зворотній дадуть згодом, але чому?

І по-друге – цікаво, навіщо їм знадобилися дані, не потрібні для замовлення авіаквитка – як-то моє по-батькові, дата та місто народження. Зізнаюся, дані передав фейкові, а скан паспорту так і не надіслав.

Хоча байдуже – до РФ я точно не поїду. І нікому не раджу. Щонайменше доти, доки Москва не поверне Україні Крим та не піде геть з Донбасу.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Павло Жебрівський
У КИЄВІ ЙДЕ НОВА ВІЙНА

І це не слова-метафори, щоб привернути увагу читачів. І не йде мова про щорічну безуспішну боротьбу комунальників з «несподіваним» холодом і снігом. І не про бойові дії на Донеччині.

Мова йде про справжню жорстоку війну за наші голови та душі! Війну, яка почалася кілька століть тому і можливо, зараз підходить до свого визначального моменту. Війну за нашу свободу та незалежність! Війну, де великим «полем битви» стануть вибори.

Вже насувається дуже моторошний момент для нашого майбутнього. Науковці називають це точкою біфуркації – це час, що визначатиме наші подальші перспективи. Це Наша можливість створити і шанс захистити нову Україну чи повторити долю наших історичних попередників та зазнати нищівної поразки. Зараз, як століття тому, маємо наш шанс і час, про який нащадки можуть сказати: «свобода, яку вони відстояли» або «свобода, яку вони знову втратили».

На жаль, наша влада має особливість недооцінювати загрози і пропускати перший удар. На жаль, сьогодні вона знову ідеологічно і ціннісно не готова приймати цей Великий виклик, усвідомлювати свою відповідальність і ту велику небезпеку, яка нависла над країною. Тому ті, для кого Україна є цінністю, повинні зараз бити на сполох! Треба «будити» пригнічених війною і негараздами людей, яких вже «заколисують» промови і обіцянки про омріяні мир і достаток.

В 2014 році, заплативши велику криваву ціну, ми зупинили ворога, що йшов з автоматами та «Градами». Але і ворог врахував свої помилки та прорахунки. Ним вже розроблена дуже «мирна, виважена, співоча» режисура Реваншу. Його початок вже звучить з київських телеканалів, звучить приємно для наших вух і сподівань. Гарною українською, вороги говоритимуть про цінність миру та злагоди, про єдність та повагу до кожного, про нашу духовність та ідентичність! Реванш вже обіцяє підвищити пенсії та знизити тарифи, встановити справедливі суди та законність. Вороги скажуть все, що вивчили про нас.

Вони скажуть все, але лише для того, щоб у какофонії наших сумнівів та роздумів, їх голос здавався нам «ангельським»… І багато хто їм повірить.

Цілком природно, що людям хочеться миру, добробуту та безпеки. Цього хочеться, всім, тут і зараз. Саме на цю пастку покладається ворог – пропонуючи очікувану ілюзію майбутнього.

Проте Господь ще понад два тисячоліття тому попереджав, що такі небезпеки чатуватимуть на нас. В Євангеліє від Матвія сказано, що «бережіться лжепророків, які приходять до вас в овечій одежі, а всередині суть - вовки хижі» (Матв., 7, 15).

Ці «вовки» хочуть лише отримати свій шанс! А потім не буде пощади нікому! Вони знищать всіх, хто відчув прекрасний ковток волі, скасують незалежність та недопустять заможності. А ми, мабуть, отримаємо свій новий «Батурин, де Україна скупається в крові», як писали очевидці тих часів…

Чи думають про це зараз ті, хто заради жарту готовий голосувати за «слугу народу», не роздумуючи хто стоїть за ним? Чи думають ті, хто готовий битися на смерть за ту, яка в «одежах ангела» прагнула домовитися з будь-якими «чортами», лишень би отримати жаданий «трон і мир»? Про що думають фанати «життєлюбів»? Чи думають прихильники «директорів» про очевидні плоди їхніх рук на сході країни?

Ні, не думають! Одні не хочуть, інші не вміють, чи не можуть…

Тому ми маємо знову «бити у дзвони» Михайлівського собору! І не тільки Михайлівського!!! Маємо знову розбудити тих, хто вважає, що «нічого страшного не буде, коли ці трохи покерують, і все якось минеться». Розбудити, щоб пригадати - ми вже проходили такуж трагедію століття тому. Розбудити, щоб почули про великі небезпеки реваншу, що знову постали перед нами! Щоб кожного дня нагадувати - за кожен подих волі вже заплачено кров’ю!

Дзвони Михайлівського Золотоверхого собору покликали на Майдан всіх тих, кому цінні наші Вольності та Україна. Зараз ми маємо знову об’єднатися у Майдан вільних за духом і щирих за серцем!

Ми маємо говорити, що мир «по-їхньому» – це полон для нас! Це втрата всього того, що ми такою високою ціною та прожитими помилками вже здобули!

Наш мир - це наша перемога і наша Україна!

В 2019 році у нас велика битва. «Хижі вовки» розуміють - це їхній останній шанс полонити Україну. І вони робитимуть для цього все і робитимуть це уміло.

Будьмо уважними! Будьмо мудрими і відважними, адже великим полем бою стали наші душі, сьогодення наших сердець і майбутнє наших дітей!
 
ТЕХНІКА ВІЙНИ №139. Смуги перешкод. Невдала зброя

У випуску:
00:18 Потреба бюджету ЗСУ-2019
00:41 Смуга реакції лідера. Підготовка контрактників та сержантів. Інфраструктура. 169-й навчальний центр "Десна"
05:29 Відновлення будівництва на полігоні Широкий лан. Воскресили аеродром Долгінцево
05:53 Спростування закупівлі турецьких ударних безпілотників. Випробування сумісності наземних роботизованих систем та мультикоптерів
06:12 Завод "Кузня на Рибальському" продали. Порошенко. Кононенко. Тігіпко
06:33 Армії передали Т-72, БТР-3, броньовики Варта і Новатор, РЛС «Дельта», 82-мм міномети, ПТРК«Стугна-П» та «Корсар». Грецький тепловізор для ПТРК "Корсар"
06:57 Дострокове виконання контракту по Богдан 2251. Авттехніка для вибухотехніків Нацполіції
07:17 Завершено випробування пістолета ФОРТ-28
07:40 М-ТАС передав ГВКГ утеплены чохли для кынцівок поранених
08:00 Пістолети P-320X для поліції Норвегії. Призупинення заміни гвинтівок G-36
08:21 Наземний безпілотник Берсерк з авіаційними гарматами. 70 роботизованих систем та дронів у навчанні армії Великобританії
08:41 Танк Altay йде у серію
09:03 Стелс-фрегат 17A для Індії. Гідрографічне судно для ВМС Марокко. Завершено ремонт авіаносця Шарль де Голь
09:24 Завершення збирання безпілотного гелікоптера Leonardo. Китайська концепція управління роями дронів MR-40, MR-150
09:44 Винищувачі F-3R для ВМС та ВПС Франції. Eurofighter Typhoon налітав 500.000 годин
10:04 Катастрофа Northrop T-38 Talon та F/A-18
10:23 ТОП-5 невдалих зразків стрілецької зброї.
10:44 Кулемет «Chauchat» (Франція).
11:41 Револьвер «НАГАН» (Бельгія-Росія).
12:38 Пістолет-кулемет «STEN» (Великобританія).
13:38 Автоматичний пістолет «Дротик» (Росія).
14:31 Пістолет «Nambu» (Японія)
15:16 Основні теми випуску №140: доля буллпапів Вулкан (Малюк), Форт-221, Форт-224 та бронемашини "Тритон"

 
В Жулянах россиянина не пустили в Украину из-за георгиевской ленты

Вчера, 16 ноября, в пункте пропуска Жуляны гражданину РФ было отказано в пересечении государственной границы и запрещен въезд в Украину сроком на 3 года из-за антиукраинской символики. Об этом сообщили в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины.

Во время осуществления пограничного контроля авиарейса из Беларуси, пограничным нарядом был обнаружен чемодан, на ручке которой находилась георгиевская лента.

Владельцем чемодана оказался гражданин Российской Федерации, который прибыл в Украину с частным визитом, имел обратный билет и достаточное денежное довольствие.

Однако из-за наличия запрещенной в Украине символики лицу было отказано в пересечении государственной границы.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Поговоримо про політику

Автор: Сергій Жадан

Ви теж помітили, що вибори поступово витісняють із розмов усе інше? Навіть війну витісняють усе впевненіше. Себто, в розмовах війна, звісно, з’являється, але потому все одно виникає ця дражлива й незручна тема – вибори. Ну бо раніше все зводилось до питання, як закінчити цю війну. Тепер питання ускладнюється – як її закінчити після виборів. І який треба зробити вибір, аби її закінчити. Все знову полягає на виборі, ми опиняємось у звичному вже для себе глухому куті – з одного боку вибору у нас особливого немає, з іншого – у нас напевне немає можливості цей вибір не зробити. Доведеться обирати, доведеться йти на компроміс. Себто, на виборчу дільницю.

Але всі розмови справді так чи інакше зводяться до одного – за кого? І всі вимушені говорити про політику, хоча це ж питання, ну відверто не політичного характеру – це питання кармічне, і годі тут щось передбачити, чи спланувати, чи увіпхати в яку-небудь наворочену технологію, базовану на «досвіді розвинених країн». Карма не будується на чужому досвіді. Карма постає з власних помилок. Чий досвід може зарадити тому, що навіть п’ять років смертей і крові, п’ять років нерозслідуваних злочинів і непокараного зла не призвели до зміни правил гри, до зміни політичного розкладу, до появи нових імен, а головне – до втрати старими іменами своєї затребуваності й актуальності? А ось не призвели.

І на кого тут нарікати? Лишається вкотре прикриватись не надто переконливими тезами про те, що, мовляв, усе це потребує значно більше часу, аніж минуло. І все це вірно, з подібною тезою важко не погодитись – наша невтішна ситуація потребує куди більше часу, за такий короткий термін Авгієві стайні зазвичай не чистяться. Все так, все вірно. Єдиний момент – наші Авгієві стайні знаходяться в робочому стані, себто прибирати їх потрібно не на суботники, а щоденно. Оскільки наповнення цих стаєнь має здатність до самовідтворення. Себто, я до чого: самовідтворення лайна в стайнях української політики – питання таки кармічне, тут за допомогою політтехнологій важко на щось уплинути.

При чому, я ж чудово знаю, що ви зараз скажете. Ви скажете: що за дурниці він говорить? Все ж дуже просто: є злочинна влада (варіант – прокремлівський кандидат, п’ята колона, агенти кдб), яку слід за будь-яку ціну скинути, і є єдиноможливий вибір – ворог теперішньої влади (варіант – ефективний менеджер, незаплямоване ім’я, кандидат, якому треба дати шанс), і що тут можна мудрувати? Що він (ну, себто я) взагалі несе? Він же говорить загалом не про те. Слід же насправді говорити про головне – корумпованість влади (варіант – ефективність влади), її злочинність (варіант – продуктивність), здачу нею національних інтересів (варіант – захист цих самих інтересів). Спитайте в мене, – говорите ви, – спитайте, і я точно й чітко скажу, за кого насправді потрібно голосувати. Найсмішніше те, що ви справді можете сказати, за кого голосувати. Просто проблема в тому, що вас про це ніхто не спитає. А так – жодних проблем.

Я, власне, до чого. Всі ми ближчим часом змушені будемо говорити про політику, шукати аргументи, стикатись із суперечностями. Хоча більшості з нас про політику говорити зовсім не варто. Ось мені – так напевне. Але ж доведеться, доведеться про неї говорити. І вибір, повторюю, робити доведеться, незалежно від того, наскільки високим буде при цьому у нас відчуття відрази до власного вибору. Більше того – я особисто не вважаю це чимось безнадійним. Безнадійним може бути наше небажання прибиратись у наших стайнях. А доки в нас це бажання лишається, доки лишається наша злість і впертість – нам є на що сподіватись і є на кого розраховувати. Я маю на увазі сподіватись і розраховувати на самих себе. Так, не надто конкретно, так – забагато слів, ви цілком маєте рацію. Можемо про це поговорити.

Тому, коли хтось вам говоритиме, ніби знає, за кого слід голосувати – женіть його з вашого бару, не слухайте його. Це шарлатан, який прийшов, аби ввігнати вас у сум’яття. Ніхто нічого не знає. Ніхто ні в чому не впевнений. Нас усіх знову будуть випробовувати на міцність, вкотре граючи на наших комплексах та страхах. До нас будуть застосовувати схеми й технології, розраховуючи на наші слабкості й упередження. Більше того – у нас справді більш ніж достатньо слабкостей та упереджень. Нічого страшного, просто не треба боятись про них говорити.

А головне, що чим би все не закінчилось, до чого б не звелось, усі згодом говоритимуть, що знали все наперед, не сумнівались, що саме так і буде, бачили все від початку, тому знімають із себе будь-яку відповідальність. Всі пересваряться, розійдуться й заспокоються. До наступних виборів.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На Кірoвoградщині відкрили нoвий завoд

На теритoрії Великoсеверинівська OТГ Кірoвoградськoгo райoну ввели в експлуатацію завoд з вирoбництва кoмбікoрмів і кoнцентратів підприємствo “ДАБЛ-ДЕККЕР”.

Прo це пoвідoмляє прес-служба Кірoвoградськoї OДА, інфoрмує Златoпіль.

Будівництвo завoду пoчали у вересні 2016 рoку на пустирі. Сума інвестицій в будівництвo кoмплексу і oбладнання склала € 1,35 млн. Підприємствo спеціалізується на вигoтoвленні кoмбікoрмів і кoнцентратів єврoпейськoї якoсті з сирoвини, щo вирoщується на Кірoвoградщині. За слoвами директoра підприємства Владислава Шарoва, пoтужність станoвить 15 т на гoдину.

“При пoтребі завoд мoжливість нарoщувати пoтужнoсті і працювати в кілька змін. Вигoтoвлені кoрми планують реалізoвувати на Кірoвoградщині і в інших регіoнах країни, а такoж експoртувати в інші країни, вже є дoмoвленoсті прo вихід на ринoк Близькoгo Схoду”, – йдеться у пoвідoмленні.

Відзначається, щo підприємствo вже гoтoве з тестoвoгo режиму перейти у вирoбничий.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу