Швидше взяти 14 гектарів під фабрику Рошен допомогли регіонали

Статус: Offline
Реєстрація: 19.07.2015
Повідом.: 8546
Швидше взяти 14 гектарів під фабрику Рошен допомогли регіонали

ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» має в суборенді 14 га землі у Борисполі. Для уникнення конкурсу більшість цієї землі була передана в оренду КП «Виробниче управління комунального господарства».
17 грудня 2015 р. Бориспільська міськрада дала дозвіл ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» на зняття, перенесення, збереження і використання ґрунту із 14 га землі при будівництві фабрики по виробництву виробів з борошна.
Згадані у рішенні ділянки землі перебувають у суборенді компанії.
За даними кадастрової карти, близько 12 га землі у жовтні 2015 року були передані в оренду КП «Виробниче управління комунального господарства».
Ще 1,81 га з вересня 2015 року орендує ПрАТ «Пересувна механізована колона-508» Володимира Шалімова.
Він та його син є депутатами Бориспільської міськради від партії «Наш край»,
навколо якої об’єдналися колишні члени Партії регіонів. На останніх місцевих виборах список цієї партії у Борисполі очолював мер Анатолій Федорчук.
Федорчук є міським головою Борисполя з 2006 року, з Партії регіонів він вийшов незадовго до втечі Віктора Януковича 20 лютого 2014 р.
Як з’ясували журналісти телепрограми «Схеми», «Бісквітний комплекс «Рошен» 6 липня звертався до Бориспільської міськради і просив виділити 20 га землі.
щоб звести бісквітний комплекс та млин із виробництва борошна. За законодавством, право оренди земельної ділянки здобувається на аукціоні.
Але у звязку з тривалістю процедури Бориспільська міськрада пішла іншим шляхом.
Зокрема, передала без конкурсу 7,5 га землі КП «Виробниче управління комунального господарства»,
яке далі уклало договір суборенди із «Бісквітним комплексом «Рошен».
«Схеми» запитали у мера Борисполя, чому не було дотримано базового принципу надання комунальної землі в оренду і чому не було проведено аукціон.
Той відповів, що аукціон – це довго, а відтак – цитата – «подібно смерті».
«Я кинув свою відпустку, прийшов на роботу, запросили їх і кажемо: «Які у вас умови є?». Вони говорять: «Нам треба терміново знайти земельну ділянку у вигляді 20 гектарів».
І тому проводити аукціон – це треба положення, це є регуляторний акт, це, мінімум, ми б втратили три місяці.
Три місяці це було би смертєподобно», – заявив міський голова Борисполя Анатолій Федорчук.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


То БПП и поддерживал злодийськый блок, а мочил Свободу и Укроп.
 
ТС - ватник, но очень долго скрывал свою сущность.
 
Не, ну конечно барабан с торгашами это куда лучше производства. А то, что в чистую землю получить в этой стране не хотят, это жопа.
 
Интересно, сколько еще тем про это будет :)
 
Интересно, сколько еще тем про это будет


Новость от 13 февраля 2016 года.
Укажите пожалуйста где на форуме есть еще аналогичный пост и я принесу извинения.
Если дубля нет, то вы трепло.
 
Новость от 13 февраля 2016 года.
Укажите пожалуйста где на форуме есть еще аналогичный пост и я принесу извинения.
Если дубля нет, то вы трепло.

была уже инфа, я тоже помню.

Al, я прямо завидую вашему постоянству. В прошлой теме вы написали почти точно такой же коммент.
 
Він та його син є депутатами Бориспільської міськради від партії «Наш край»,
навколо якої об’єдналися колишні члени Партії регіонів
удивительно даже немного. обычно все брехионалы в солидарность перебегали..видимо из чувств солидарности...)
эти члены и в правый сектор готовы перейти, лишь бы удержаться
 
Я дал ссылку на материал в СМИ от 13.02.2016.
Пожалуйста, претензии к источнику информации.
Да нет у меня претензий. Просто говорю что впервые новость мелькала еще в сентябре прошлого года.

Попробуйте опровергнуть
Зачем? я с ним почти согласен :)
 
Назад
Зверху Знизу