Пропагандисти Хуйла у ХФ

Статус: Offline
Реєстрація: 23.02.2014
Повідом.: 5574
Пропагандисти Хуйла у ХФ

Oсь, шановні пані й панове, що я отримав у приватній пошті від одного "ґібріднаґа ватнікаЪ":

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


спочатку - аналіз тексту:

1. Спершу лестощі, котрі у моєму випадку, навіть не відповідають реальності:
... Вижу, ты тут пользуешься авторитетом ...

2. По тому (маʼть виходячи з того, що "клієнт созрєл") - стимуляція:
Не хочешь немного заработать?

3. Зараз, коли оченятка "клієнта" вже заблищали від 30 срібних, ставиться завдання:

Нужно постепенно дискредитировать украинскую власть.
Действовать аккуратно, будто конструктивно критикуешь.

ось так, панове, й не більш не меншʼ, дискредитуВATИ усю українську владу, впрост на цьому форумі :клас: (за "немного заработать", тобто колоради-ідеалісти вже ся скінчили?) (добре хоч "пастєпєнна", бо за 2 тижня Kиїв взяти не вдалося)

а по тому хтось мене буде ще питати про дурні "сакральні питання":D Mаю маленьку надію, що цей персонаж є малолітнім провокатором, хоча з його дописів випливає щось інше ...

Aле я б волів, щоб у цій гілці форумляни поділилися своїм досвідом з пропагандистами Хуйла та з їхніми засобами пропаганди та вербування.
 
Останнє редагування:
Меньше чем за 50 тыс. баксов я с дивана не встану.
И деньги вперед.
 
Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.
 
Или ватник долбоеб или ТС!? Какой смысл вербовать явно майданутого товариСЧа и ещё платить ему за это!?
 
кого поймали?
 
Где предложения, блеать? Могу писать украйинською мовою, якщо потрибно.
 
Oсь, шановні пані й панове, що я отримав у приватній пошті від одного "ґібріднаґа ватнікаЪ":
какого хуя мне не приходит такая хуйня? И не надо пиздеть шо я не пользуюсь авторитетом! Ватные пидерасты меня не любят, поэтому и предложения о сотрудничестве не присылают!! Бляди!!!
 
Так амнистии же бля,а потом толпы дегенератов с флагами недороссии скачут по форуму и гадят.
 
ТС стукач :)
 
а скока тут ватанов, с удовольствим еблянящих и забесплатно..
(далеко ходить не нужно.. пидарская вата уже тут Olegg_)
плюс платных хуйлососов-совкодрочеров, льющих гавно на украину 24 часа в сутки
им такие не нужны ))) им надо, чтобы человек был крепко за Украину, а потом начал АККУРАТНО "понимать" что его обманули )))
мне тоже предлагал.. не этот правда ... был послан.. но, я не сообщала ))) думала, все в курсе..
 
Бредовое предложение, платить тебе, за то что ругаешь власть. Да ее сейчас все ругают, и бесплатно. Тебя же не РФ просили прославлять? Или все ватники, кому эта власть не нравится?

А у нынешней власти не среди ваты нет конкурентов?)
 
Почему мне не пишєт777
 
какого хуя мне не приходит такая хуйня? И не надо пиздеть шо я не пользуюсь авторитетом! Ватные пидерасты меня не любят, поэтому и предложения о сотрудничестве не присылают!! Бляди!!!

я к вам перенаправлю.. Вы, видно, недостаточно "кастрюлеголовый":D:D:D
 
Назад
Зверху Знизу