Ющенко хочет вернуть власть.....

Статус: Offline
Реєстрація: 20.12.2004
Повідом.: 4529
Ющенко хочет вернуть власть.....

Хочется начать тему, не про роспуск, а про КОМУ ЭТО ВЫГОДНО

Можливо, через рік-два якийсь український режисер зніме фільм про сьогоднішні події в Україні. Тоді б варто було, за аналогією з відомою стрічкою "Фаренгейт 9/11" американського режисера-документаліста Майкла Мура, стрічку про українську кризу назвати "Станік 6/12".

Посилання видалено

Мабуть, саме вони і змусили його піти на розпуск парламенту. Впевненість Ющенка була настільки твердою, що дострокові вибори стали лише одним елементом великої гри, яку почала Банкова для відновлення влади президента.

В обмін на свій підпис під указом про дострокові вибори Ющенко висунув вимогу Тимошенко – зробити подання до КС... про скасування політреформи!

У Конституційному Суді "Українській правді" підтвердили, що таке подання надійшло до них в той же день, коли Ющенко підписав смертний вирок цій Верховній Раді – 2 квітня.

Під поданням стоять підписи 102 депутатів фракції БЮТ, перші два – Тимошенко і Турчинова.

І в разі визнання легітимності дострокових виборів вплив Януковича і Мороза на Конституційний Суд послабиться. А тому майже гарантовано зміниться баланс голосів на користь Ющенка, що дозволить йому повернути собі повноваження Кучми.

А вы как дети.... Ющенко хочет демократии..... он демократ..... Тимошенко как и Ющенко - торгаши.
 
Конечно же он хочет власть Кучмы, только если повернут вспять реформу - то это будет новый гроб Украине ...
 
Конечно же он хочет власть Кучмы, только если повернут вспять реформу - то это будет новый гроб Украине ...

Нет ты не прав. Ющенко молодец, вот он вернет себе права Кучмы, посадит данецких бандитов в тюрьму, приведет нас в Европу, а Тимошенко назначит примьером.... мы вступим в НАТО, кароче всё будет хорошо!
Одно но всё это относится к ЗУНР, а ЮВР там не будет:D
 
А куда она денется?
Кстати, нам уже россия (страна-террорист) пообещала, в случае поползновений донецких сепаратистов, поделится опытом - они ж в Чечне аналогичное дело сделали. Крови много, но целостность государства превыше всего ;)
 
Останнє редагування:
Нет ты не прав. Ющенко молодец, вот он вернет себе права Кучмы, посадит данецких бандитов в тюрьму, приведет нас в Европу, а Тимошенко назначит примьером.... мы вступим в НАТО, кароче всё будет хорошо!
Одно но всё это относится к ЗУНР, а ЮВР там не будет:D

Ага, молочные реки и кисельные берега ... :-)
ЮВР - реально? ...
 
ЮВР - реально, как и независимая Чечня
 
Я не дети и могу сказать по-взрослому - "Ющенко хочет вернуть власть..... " - ЭТО ВЫГОДНО МНЕ!
 
Одесса, ти хочеш сказати, що в Україні є влада народу, а Ющенко хоче її забрати? Можливо в Одесі на твій погляд і є влада народу, спорити не буду, т.я. не одеситам можливо це невідомо. Але в Україні і в Харкові, зокрема, влада народу ілюзорна. Також я сумніваюся в тому, що Ющенко хоче придбати Одеський привоз і торгувати на ньому. Одесса нехай краще розкаже як вся Одеса вішала локшину на вуха про омолоджування Ющенко.

Не ну подход правильный!

Янукович, хочет отобрать, а Ющенко не хочет ибо нечего.... молодец!

Свободны.... аранжевые вторично тест на дебильность не прошли:іржач:
 
Одесса, купи себе уже наконец медаль как самый умный из дятлов :)
 
Я не дети и могу сказать по-взрослому - "Ющенко хочет вернуть власть..... " - ЭТО ВЫГОДНО МНЕ!

И то хорошо, а то множественное разделение личности - не лечится ...
З.Ы.: эгоист ... ;)

Одесса, ти хочеш сказати, що в Україні є влада народу, а Ющенко хоче її забрати? Можливо в Одесі на твій погляд і є влада народу, спорити не буду, т.я. не одеситам можливо це невідомо. Але в Україні і в Харкові, зокрема, влада народу ілюзорна. Також я сумніваюся в тому, що Ющенко хоче придбати Одеський привоз і торгувати на ньому. Одесса нехай краще розкаже як вся Одеса вішала локшину на вуха про омолоджування Ющенко.

А как же Конституция? ... такая сине-желтакя книжечка, что постоянно трясется в руках Ющенко, или это не книжечка трясется ... ;)

Посилання видалено ... оригинальный фильм ...
 
Боюсь как бы нам их все манёвры боком не вылезли. .а может Ющу оно и не надо. Ракеты могут и во Львове постоять.
 
Нет ты не прав. Ющенко молодец, вот он вернет себе права Кучмы, посадит данецких бандитов в тюрьму, приведет нас в Европу, а Тимошенко назначит примьером.... мы вступим в НАТО, кароче всё будет хорошо!
Одно но всё это относится к ЗУНР, а ЮВР там не будет:D

Бандитов, говоришь? То есть и себя с юлей в том числе? Или как обычно у оранжей - кто не с нами, те бандиты :) Бедное дитятко, ты все еще думаешь, что ющ с юлей спят и видят как сделать украину богатой и уважаемой :)

ЗЫ. Нас кто-то ждет в европе?
ЗЗЫ. Как относится вступление в НАТО с "все будет хорошо"?

Я не дети и могу сказать по-взрослому - "Ющенко хочет вернуть власть..... " - ЭТО ВЫГОДНО МНЕ!

Респект, а мне вот все равно кто при власти, просто оранжевые дико не нравятся
 
Останнє редагування:
ребята, не сцыте.
всё будет донбасс
 
Назад
Зверху Знизу