Декларация для ФОП на ОСН

Статус: Offline
Реєстрація: 29.03.2008
Повідом.: 285
Декларация для ФОП на ОСН

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
07.11. 2011 № 1395
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27.12.2011 за №1532/20270


ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи

основное:
"....І. Загальні положення
4. Декларація подається до органу державної податкової служби в один із таких способів на вибір платника податку:
а) особисто платником податку або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.
5. Платник податку до 1 березня року, що настає за звітним періодом, має право звернутися із запитом до відповідного органу державної податкової служби з проханням надати роз'яснення щодо заповнення декларації, а орган державної податкової служби зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням........



".......ІІ. Порядок оформлення декларації
1. Декларація складається з десяти розділів, що подаються на двох двосторонніх аркушах формату А4, та дев’яти додатків до декларації, які подаються на одно- та двосторонніх аркушах формату А4 та містять розрахунки окремих видів доходів (витрат).
2. Додатки до декларації є складовою частиною декларації і без декларації не дійсні. Додатки до декларації заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.
3. Розділи І – VІ декларації та додатки до декларації (крім додатка 9 до декларації) заповнюють усі платники податку.
Розділи VІІ – Х декларації та додаток 9 до декларації заповнюють лише окремі категорії громадян, які відповідно до закону зобов’язані відображати в декларації відомості про доходи, майновий стан, витрати, зобов’язання фінансового характеру, інформацію щодо зазначених відомостей членів сім’ї у випадках та обсягах, визначених законом....."
 

Вкладення

  • forma deklarazii (2).xls
    264 КБ · Перегляди: 1064
Останнє редагування модератором:
Подскажите пожалуйста,до какого числа нужно сдать?
 
Буду благодарна очень если кто то выложит пример заполнения, очень надо)))
 
Какой нибудь додаток еще сдавать надо, если декларация вся нулевка?
нет не надо
"2. Додатки до декларації є складовою частиною декларації і без декларації не дійсні. Додатки до декларації заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках."
 
это декларация для всех,даже для тех кто сдает нулевую?
 
...
 
Останнє редагування:
Подскакжите пожалуйста, я в 2011 году был на едином, была деятельность, платил ЕН, подавал квартальные декларации с доходами. Сейчас хочу написать заяву на приостановлении деятельности в 1-м квартале 2012 г. Но на форуме вычитал, что меня переведут на общую систему, в декларации о доходах надо начислять себе авансовые платежи не менее чистого дохода за 2011г. Чистый доход за 2011 умножить на 15% и разделить на 4 части с поквартальной оплатой. Т.е. за 1-й кв-л с меня сдерут четверть от 15 % дохода 2011 года ?
+ еще надо заплатить 34,7 % от дохода в ПФ ? Или нет, кто знает ?
 
в декларации о доходах надо начислять себе авансовые платежи не менее чистого дохода за 2011г.
Когда вы были на ЕН, у вас не было такого понятия, как чистый доход. А на нет - и 15% процентов нет. Пишите предполагаемый доход =0 и не партесь.
Или нет, кто знает ?
Или нет.
 
Розділи VІІ – Х декларації та додаток 9 до декларації заповнюють лише окремі категорії громадян

А кто относится к этой отдельной категории граждан?
 
у кого есть разъяснения как заполнять декларацию??? по всем строкам???
 
у кого есть разъяснения как заполнять декларацию??? по всем строкам???

Инструкция щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Да, должны! Новые бланки уже есть! Но налоговая принимает их после 20-го.
 
А вот скажите мне пожалуйста. Я ЧП на ОСН без деятельности и плюс работаю как частное лицо на предприятии. На предприятии получаю зарплату. Как ЧП я сдаю декларацию с прочерками, так как деятельности не было. Но меня как-то смущает п. II декларации и его рядок 01.01 - "заробітна плата". Это что? Мне в нем нужно будет указать зарплату, которую я получил на предприятии, как частное лицо, не как ЧП?
 
Василиса, их еще даже не принимают:) Ждем пока сдадутся Единщики:):):) если честно, я тоже в шоке от всего этого пакета документов: сама дека двойная+9 внутри додатков:):):)
 
Пример заполнения ОС
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу