В Обласній клінічній лікарні замінили 78 радіаторів (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196699
В Обласній клінічній лікарні замінили 78 радіаторів (відео)

18.12.2018 17:15

В Обласній клінічній лікарні замінили 78 радіаторів (відео)

Обласна дитяча клінічна лікарня №1 стала одним з 30 об'єктів медичної сфери області, де в цьому році проводять реконструкції. У 2019-му роботи продовжаться

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Обласна дитяча клінічна лікарня №1 стала одним з 30 об’єктів медичної сфери області, де в цьому році проводять реконструкції.*

У найближчій перспективі – ремонт ще кількох відділень і рентгенкабінету. Як запевнила керівниця області Юлія Світлична під час зустрічі з колективом лікарні, у наступному році роботи продовжаться. Необхідне фінансування вже частково закладено в обласний бюджет.

Оксана Піонтковська, головний лікар ОДКЛ №1
Мы столько всего сделали: была открыта операционная, было открыто приемное отделение, получено оборудование и под него сделаны ремонты. Такие ремонты мы делали в каждом отделении на протяжении года.*

Обласна дитяча лікарня №1 – це базовий медичний комплекс. Там отримують хірургічну допомогу діти з Харківської, а також Донецької та Луганської областей.

*Альона Благовіщенська, голова обласної профспілки працівників охорони здоров’я України
*Когда врач, медсестра имеет инструменты для того, чтобы ухаживать за больными, оказать им квалифицированную, профессиональную и доступную помощь – это для нас, профессионалов, очень важно.*

У ході зустрічі з колективом лікарні голова області передала державну нагороду головному лікарю закладу Оксані Піонтковській. Їй надано звання «Заслужений лікар України». Також керівник області вручила співробітникам установи відзнаки ХОДА.

Юлія Світлична також провела особистий прийом громадян. Молодша медична сестра Раїса Тарасенко має проблеми із колінними суглобами та потребує операції. Зі своєю проблемою жінка звернулась до керівниці області.

Раїса Тарасенко, молодша медична сестра ОДКЛ №1
*Постало таке питання про заміну колінних суглобів. Так як я бюджетний працівник, то таких коштів в мене не має. Я звернулася до Юлії Олександрівни і вона мене завірила та дала надію, що я буду ходить. Сказали, що за державною программою мені допоможуть.*

Ельвіра Костянець, харків’янка
Я просила реабилитацию для своего ребенка, заявление у меня уже составлено, документы я передала. Мне сказали, что обязательно мне помогут. Мы, люди, не каждый день встречаемся с руководством, и она очень приятная, отзывчивая. Человек смотрит в глаза и пытается понять проблему каждого и каждому помочь.

Вирішення проблем Юлія Світлична взяла під особистий контроль.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Всем людям, которые к нам обратились, мы обязательно поможем. Ни один вопрос не останется в стороне. Все директора департаментов будут работать, чтобы в самый быстрый срок изучить все возможности: и областные и другие, которые мы можем включить, чтобы дать людям необходимую помощь. Мы будем продолжать выезжать и помогать людям, и заложили для этой помощи в областной бюджет больше финансирования.*

Світлична наголосила, що наступні три роки запланували привести до ладу всі медзаклади регіону.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу