Без паніки

Статус: Offline
Реєстрація: 19.01.2013
Повідом.: 1336
Без паніки

Я розумію що переважна більшість Харківян так само і інші жителі східних областей адекватно розуміють ситуацію,але тролі провокатори та й просто ідіоти розводять тут паніку,дають дез.інформацію, та відверто брешуть.
Ніякі бандерівці і тим більше озброєні люди не йдуть на схід,ніяких розправ ні над ким не буде (окрім казнокрадів і бандитів)які вже злиняли.
Зараз потрібно разом будувати нову країну за новими правилами. Для нас вся Україна завжди була і буде єдиною братньою країною не зважаючи на провокації та п'яту колону.
Давайте організовуватись і на місцях і в країні в цілому для створення нормальних умов життя для всіх людей.

P.S. Тролі можете не пінитись мені на вас класти.
 
Очень похвальный оптимизм, но по-моему не вполне обоснованый
 
Я розумію що переважна більшість Харківян так само і інші жителі східних областей адекватно розуміють ситуацію,але тролі провокатори та й просто ідіоти розводять тут паніку,дають дез.інформацію, та відверто брешуть.
Ніякі бандерівці і тим більше озброєні люди не йдуть на схід,ніяких розправ ні над ким не буде (окрім казнокрадів і бандитів)які вже злиняли.
Зараз потрібно разом будувати нову країну за новими правилами. Для нас вся Україна завжди була і буде єдиною братньою країною не зважаючи на провокації та п'яту колону.
Давайте організовуватись і на місцях і в країні в цілому для створення нормальних умов життя для всіх людей.

P.S. Тролі можете не пінитись мені на вас класти.
тоесть,ето приказ!?:Dяк буд1мо будуваты,тебе верстат из испании препереть?
 
Ну как-то даже не серьезно это - аргументы выискивать, просто послушать выступления некоторых майдановцев
Виступ деяких майданівців ще не є законом та наказом до виконання.
До речі які саме виступи і кого???
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Путник1 - это супер! Спасибо, давно так не смеялся! Вот это у человека фантазия! Или шизофрения - хрен разберешь.
 
Виступ деяких майданівців ще не є законом та наказом до виконання.
До речі які саме виступи і кого???

А мы и не говорим о законе, а о беззаконии.
Т.е. национально-социальная справедливость, которую нам обещают в перспективе, по-моему с законом не очень сочетается. А фамилий этих ораторов я не помню
 
чтобы вместе что-то делать, нужно слушать и слышать друг друга.
пока-же толпа осуществляет "охоту на ведьм" - диалог затруднителен.
Відьми вже повтікали,або ховаються. Ще раз кажу простим людям нема ніяких причин чогось боятись. Слухати людей потрібно і разом шукати нормальні рішення для створення нормальних умов життя.

А мы и не говорим о законе, а о беззаконии.
Т.е. национально-социальная справедливость, которую нам обещают в перспективе, по-моему с законом не очень сочетается. А фамилий этих ораторов я не помню
Багато хто виходить і багато чого говорить. Роботи дуже багато і це не справа двох,трьох днів,але працювати і створювати нормальні умови життя необхідно.
 
Rurg я верю, что лично вы - человек более чем вменяемый, но среди "победителей" такие далеко не все
 
Rurg я верю, что лично вы - человек более чем вменяемый, но среди "победителей" такие далеко не все
Час коли все вирішує хтось один закінчився. Приїдуть Харків'яни та люди з східних областей з майдану до дому і пояснять вам що все не так страшно.
 
Rurg я верю, что лично вы - человек более чем вменяемый, но среди "победителей" такие далеко не все

эт у него сейчас такая риторика,мабуть завдання!:D

А вот Кутепов сейчас по Громадському заявляет, что Майдан должен поездами ехать в Харьков.

Толпа привыкшая охотиться на ведьм, когда последние заканчиваются, начинает их выдумывать. Что с этим делать?

Далее касаемо ментальностей.
У меня такое впечатление, что Восток победу Майдана психологически воспринимает как своё поражение и усечение в правах. Что с этим делать?
не знаю как все а я не вижу победы,соответственно поражения,на арене все теже!:D
 
А вот Кутепов сейчас по Громадському заявляет, что Майдан должен поездами ехать в Харьков.

Толпа привыкшая охотиться на ведьм, когда последние заканчиваются, начинает их выдумывать. Что с этим делать?

Далее касаемо ментальностей.
У меня такое впечатление, что Восток победу Майдана психологически воспринимает как своё поражение и усечение в правах. Что с этим делать?
Я не маю інформації про поїздку майданівців в Харків. Навіть якщо б була якась делегація то явно не для якоїсь агресії. Звичайно якщо будуть біснувати якісь відьми то їх на місце поставлять. В країні ще багато мародерів,тітушок і тому подібне. Так що порядок навести необхідно. По при те не повинна ні в якому разі не повинна постраждати ні одна звичайна людина.
Ніякого "поражения востока" нема,бо з ним ніхто не воював. Воювали з злочинною владою від якої страждали ВСІ прості люди. Вся боротьба яка йшла ці три місяці була якраз для того щоб права не усікали.
 
Назад
Зверху Знизу