Legalize or not!?

Legalize or not?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    126
Статус: Offline
Реєстрація: 29.01.2012
Повідом.: 3490
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Пряма мова щодо зброї:
"Я не впевнений, що суспільство в повній мірі до цього готове"

Щодо легалізації легких наркотиків, наприклад, марихуани, в тому числі в медичних цілях:
"Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав і, якщо ми говоримо про медичні цілі, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з'являються погані ідеї. Тому не підтримую"

Щодо проституції:
"Вважаю, що це не для українських реалій. Не думаю, що ментально, релігійно та історично українське суспільство буде готове до легалізації цієї сфери послуг"

Да прибуде срач і флуд!!! :молись:
 
Угу. Кто за то, чтобы не выдвигать, но не против согласиться?
 
Было где-то в Украине, прасты плакались, что из-за ковида не на что жить, и кто-то меня здесь или в твиттере упрекал, что я их нахуй послал, этих праст, пусть шляпу нюхают... Так вот, чтоб им была помощь, как в Германии или Голландии, то надо давно уже легализовать всё это дело:увага:
 
Щодо проституції:



Вважаю, що це не для українських реалій. Не думаю, що ментально, релігійно та історично українське суспільство буде готове до легалізації цієї сфери послуг"


Это полный бред.Многие практикуют свингерство. Групповой секс .И так далее.

А тут видите ли не готовы)))Даже в Верховной Раде.Один мастурбировал ,другой шлюх снимал)))
 
Якщо хто не в курсі, хто що таке Марі і Люсі, поясню, що річ про
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
та
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:



 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Пряма мова щодо зброї:
Я "за" не только к укоротам и огрызкам, но и полноценному автоматическому нарезному оружию. Если есть у кого-то желание прикупить БМП, то его тоже стоит легалайз. Это капитализм и купить любой товар - это нормально.
Щодо легалізації легких наркотиків, наприклад, марихуани, в тому числі в медичних цілях:
Не против. Мало того, за легализацию любых наркотических веществ. У кого мозгов нет, того и не жалко.
Щодо проституції:
За - однозначно. А хуета про ценности, традиции не более чем попытка отжать эту сферу деятельности под чью-то крышу.
Да прибуде срач і флуд!!! :молись:
:браво:
 
в стране 73 процента клинических долбоебов
я думаю этот упырь в чем то прав
 
Я "за" не только к укоротам и огрызкам, но и полноценному автоматическому нарезному оружию. Если есть у кого-то желание прикупить БМП, то его тоже стоит легалайз. Это капитализм и купить любой товар - это нормально.

Не против. Мало того, за легализацию любых наркотических веществ. У кого мозгов нет, того и не жалко.

За - однозначно. А хуета про ценности, традиции не более чем попытка отжать эту сферу деятельности под чью-то крышу.

:браво:

100%:клас:
 
Разумков за ломбарді на каждом шагу!
Зазумков пошел ті на...й!
 
в стране 73 процента клинических долбоебов
я думаю этот упырь в чем то прав

І він в тому числі! ;)

...Я сам ніколи не вживав...

Батька нема - по жопі не надає, а мамці до сих пір сситься признатись, що за школою пару косяків викурив! :D
 
Я "за" не только к укоротам и огрызкам, но и полноценному автоматическому нарезному оружию. Если есть у кого-то желание прикупить БМП, то его тоже стоит легалайз. Это капитализм и купить любой товар - это нормально.

+, але ходити по місту з АКМ якось не комільфо. А так, кинув в барсетку на всяк випадок, або дівчина в сумочку... :yahoo:
 
Назад
Зверху Знизу