• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

"Харьковгоргазу" трындец подкрался незаметно... Интересный документик!

Статус: Offline
Реєстрація: 02.04.2009
Повідом.: 631
"Харьковгоргазу" трындец подкрался незаметно... Интересный документик!

Додаток 6
до рішення 21 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про розгляд звернень Харківської міської ради»
від 19.12.2012 р. № 947/12

ЗВЕРНЕННЯ
Харківської міської ради
до Голови Наглядової Ради ПАТ «Харківміськгаз»

Шановний Олександре Олександровичу!
ПАТ «Харківміськгаз» обслуговує великий і складний комплекс газопостачання міста Харкова: майже 5 тис. км розподільних газопроводів, 500 тис. газифікованих квартир, понад 600 промислових підприємств, більш ніж 3 тис. комунально-побутових об'єктів.

Робота підприємства безпосередньо пов'язана з життєдіяльністю міста. Від ефективності та професійності керівництва підприємства залежить стабільність роботи ПАТ «Харківміськгаз», безперебійне, надійне та безаварійне забезпечення газом споживачів міста Харкова.

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» до компетенції органів місцевого самоврядування віднесено повноваження щодо забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості.

До Харківської міської ради надходять колективні звернення працівників підприємства щодо неналежного виконання тимчасово виконуючим обов'язки Голови правління ПАТ «Харківміськгаз» Мазуром Д.Л. своїх обов'язків.

На підприємстві технічний стан газопроводів, обладнання та транспорту зношено практично на 100%, кількість аварійних заявок, у порівнянні з 2011 р. збільшилася на 3385 викликів і становить 14610. На складах відсутній аварійний запас, немає запчастин і матеріалів, підприємство і система газопроводів знаходяться на межі катастрофи.
Керівництвом підприємства планується скорочення 684 чоловік, а це 30% усіх працюючих на підприємстві людей, при тому, що для виконання планово-технічних робіт з обслуговування газопроводів відповідно до нових Правил безпеки експлуатації систем газопостачання України, необхідно збільшення чисельності персоналу на 516 осіб.

На колектив підприємства чиниться тиск з метою звільнення фахівців, які забезпечують надійне газопостачання півторамільйонного міста, що ставить під загрозу не тільки надійність, але і безпеку газопостачання Харкова.

На підставі вищевикладеного, просимо Вас, шановний Олександре Олександровичу, особисто втрутитися в ситуацію, яка склалася на ПАТ «Харківміськгаз», вжити заходів щодо забезпечення стабільної та надійної роботи підприємства, відповідального ставлення керівництва до своїх обов'язків, що дозволить забезпечити безпечне, безперебійне надання населенню, підприємствам, установам та організаціям якісних послуг з газопостачання та захистити права працівників зазначеного підприємства.

Ураховуючи надзвичайно важливе значення порушеного питання для жителів міста, просимо з розумінням підійти до його вирішення, розглянути це звернення та про результати розгляду повідомити Харківську міську раду для подальшого інформування територіальної громади міста Харкова.


Звернення схвалено рішенням
21 сесії Харківської міської ради 6 скликання
від 19.12.2012

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
зажравшиеся охреневшие подонки без денег не-не а в техотделе даже с пенсионеров деньги тянут что говорить о предпринимателях за свои деньги и так мозги парят что думаю может я правду дурак один Безлепкин чего стоил он их всех научил портятся люди позтому не жалко если и разгонят
 
ждем повышения цен на газ
 
ждем повышения цен на газ
ждать не долго.

зажравшиеся охреневшие подонки без денег не-не а в техотделе даже с пенсионеров деньги тянут что говорить о предпринимателях за свои деньги и так мозги парят что думаю может я правду дурак один Безлепкин чего стоил он их всех научил портятся люди позтому не жалко если и разгонят
дарю ".......".
если кончатся - обращайся.
 
насколько мне известно...туда устраивались по блату и давали взятку приличную.
 
на джипы деньги есть, а на запчасти нет. При том что без взятки хуй тебе подключат что.
 
Насколько я знаю, таких "красавцев" дрючит Антимонопольный комитет.
 
у меня папа работает водителем в Горгазе, там полный трындец, щимят,увольняет, на**ывают.
звернення подтверждаю:yahoo:
 
Допрыгались уроды.
 
Снова выкрутятся.
 
Назад
Зверху Знизу