Заяви "Свободи" ізолюють Львів від України, – Унівська група

Поддерживаете ли вы это заявление?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    43
Статус: Offline
Реєстрація: 26.06.2007
Повідом.: 22356
Заяви "Свободи" ізолюють Львів від України, – Унівська група

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


"Зусиллями влади у Києві та нерозсудливих місцевих політиків Львів зводиться до статусу "обложеної фортеці", відрізаної як від Сходу, так і Заходу", - заявляють вони.

"Свідомо чи несвідомо, недавні заяви Ірини Фаріон та Юрія Михальчишина (місцевих керівників ВО "Свобода") ізолюють Львів від решти України та перекреслюють її європейський вибір, а тим самим сприяють її втягненню у світ "регульованої демократії" і "русского мира", - йдеться у ній.

Представники групи зазначили, що "львів’яни не уявляють себе без України, а Україну — без Європи".

"Як місто, що увібрало у себе надбання відразу декількох європейських культур і синтезувало їх у сучасну українську, Львів органічно вписує Україну в сучасний європейський простір. А ключовими для цього простору є поняття компромісу інтересів, але не цінностей, діалогу, але не популізму, круглого столу, але не закулісних домовленостей", - заявили вони.

Тому, на їхню думку, Львів має впливати на своїх співвітчизників "силою своїх переконань і твердістю громадянських і духовних постав, а не погрозами перейти Дніпро у складі вигаданої армії".

"В історії немає жодного випадку, коли розпалювання суспільної ворожнечі, пропагування нетерпимості та насильства приносило б користь країнам, містам, спільнотам", - сказано у заяві.

Представники групи закликають мешканців Львова "продемонструвати розсудливість і не дозволити агресивним заявам впливати на свою позицію та спосіб мислення".

Унівська Група - це вільне зібрання львів'ян, серед яких - Ярослав Грицак, Ярослав Рущишин, Євген Глібовицький, Мирослав Маринович, Олександр Фільц та інші, повідомляє УП.


есть мнение что ВО Свобода это креатура ФСБ, и финансируется ПР...
ни в коей мере не хочу обидеть сторонников Тягнибока, но все же деятельность этой ВО заставляет усомнится в ее действительном патриотизме...
 
Останнє редагування:
Та це смішно, як заяви політиків можуть впливати на ставлення до міста адекватних людей. От Колісніченко, якщо я не помиляюсь, з Умані. То що, мені вважати Умань українофобською?
 
Тому, на їхню думку, Львів має впливати на своїх співвітчизників "силою своїх переконань і твердістю громадянських і духовних постав,

Клоуны. Они что, всерьез думают, что их кто то всерьез воспринимает?

А дезавуировать наглые, да и идиотские заявления своих земляков надо бы в другом тоне.

А то, мы тут впитали в себя европейскую культуру и всех Вас переубедим. Такие заявления ни чем не лучше заявлений Фарион. Пускай с них обтечет, что они там впитали, а потом с уважением к Великой Украине пускай выкладывают свою позицию и свое видение ситуации.

Им явно слава 95 квартала покоя не дает.
 
Клоуны. Они что, всерьез думают, что их кто то всерьез воспринимает?

А дезавуировать наглые, да и идиотские заявления своих земляков надо бы в другом тоне.

А то, мы тут впитали в себя европейскую культуру и всех Вас переубедим. Такие заявления ни чем не лучше заявлений Фарион. Пускай с них обтечет, что они там впитали, а потом с уважением к Великой Украине пускай выкладывают свою позицию и свое видение ситуации.

Им явно слава 95 квартала покоя не дает.

А ти сам був у Львові?
 
А ти сам був у Львові?

Был, знаком, дружу, по львовской области попоездил. Это примерно в пятнадцатый раз я отвечаю на этот вопрос. Что это меняет?

Это как то может сгладить мое впечатления о армиях бандеровцев переходящих Днепр с целью вырезать Бандытив - схиднякив?

Или достаточно нагловатое именно это заявление? Пускай попустятся и больше работают. Учителя, ***
 
... Пускай попустятся и больше работают. Учителя, ***
Это вы о потомках тех для кого на воротах львовских подьездов вывешивали таблички "быдлу ,цыганами украинцам вход запрещён"? :D
"львовская элита" ...уже смешно))
 
Та це смішно, як заяви політиків можуть впливати на ставлення до міста адекватних людей. От Колісніченко, якщо я не помиляюсь, з Умані. То що, мені вважати Умань українофобською?
не будемо забувати, друже, що Львів це столиця Галичини, і саме про це йдеться у заяві...

Клоуны. Они что, всерьез думают, что их кто то всерьез воспринимает?
кого их? Унивскую группу, галичан, львовян?
 
не будемо забувати, друже, що Львів це столиця Галичини, і саме про це йдеться у заяві...

кого их? Унивскую группу, галичан, львовян?

Вы прекрасно поняли, о ком я. Безусловно не о украинском народе населяющем Галицию, Львов, Луцк, Волынь.

Я о маргиналах, думающих, что их мнение кого то интересует.
 
а не погрозами перейти Дніпро у складі вигаданої армії".

Обезяны решили перейти Днепр))) Але бандерлоги - тут бананів нема.
 
Был, знаком, дружу, по львовской области попоездил. Это примерно в пятнадцатый раз я отвечаю на этот вопрос. Что это меняет?

Это как то может сгладить мое впечатления о армиях бандеровцев переходящих Днепр с целью вырезать Бандытив - схиднякив?

Или достаточно нагловатое именно это заявление? Пускай попустятся и больше работают. Учителя, ***

До чого тут заява політика до львів'ян. Я теж проти таких заяв. Якщо вже і виганяти "синьожопу банду", то це має зробити вся Україна, а не галичани. Я теж не люблю, коли мешканці заходу вважають тільки себе патріотами. Так, їх у відсотковому співвідношенні більше, але і у нас на сході їх не мало.
з.і. бандерівців і тут не мало. До речі, перші хто заговорив про незалежну Україну були східняки, а саме Міхновський (у мене на аватарі) із його "Самостійна Україна", а в 1904 році в Харкові був підірваний пам'ятник Пушкіну.
 
Клоуны. Они что, всерьез думают, что их кто то всерьез воспринимает?

А дезавуировать наглые, да и идиотские заявления своих земляков надо бы в другом тоне.

А то, мы тут впитали в себя европейскую культуру и всех Вас переубедим. Такие заявления ни чем не лучше заявлений Фарион. Пускай с них обтечет, что они там впитали, а потом с уважением к Великой Украине пускай выкладывают свою позицию и свое видение ситуации.

Им явно слава 95 квартала покоя не дает.

:eyecrazy::eyecrazy: Это ты о себе? Про европейскую культуру. А каким местом ты впитывал?
 
До чого тут заява політика до львів'ян. Я теж проти таких заяв. Якщо вже і виганяти "синьожопу банду", то це має зробити вся Україна, а не галичани. Я теж не люблю, коли мешканці заходу вважають тільки себе патріотами. Так, їх у відсотковому співвідношенні більше, але і у нас на сході їх не мало.
з.і. бандерівців і тут не мало. До речі, перші хто заговорив про незалежну Україну були східняки, а саме Міхновський (у мене на аватарі) із його "Самостійна Україна", а в 1904 році в Харкові був підірваний пам'ятник Пушкіну.

Про там больше "патриотов", смеялся. Насколько ж у Вас в голове понятие патриотизма перевернулось. То есть, с Вашей точки зрения, перейти Днепр и вырезать схидняков, это патриотическое воззвание?

Или может быть заявление о том, что они там херню всякую в себя впитали и нас научат, это патриотично?

Вы сами подумайте.

:eyecrazy::eyecrazy: Это ты о себе? Про европейскую культуру. А каким местом ты впитывал?

Вегерас, подумай, вот этот твой пост зачем на свет появился? Продолжаешь в своем духе? Ежели ты чего не допонял, прочитай еще раз тему вместе с моим постом, потом сформулируй толково вопрос и я тебе обязательно обстоятельно отвечу.
 
Это серьезно, что папуасы нас резать собрались? Жесть. Надо освежить в памяти таблицы огня с закрытых позиций. И запросить у немецких камрадов чертежи газенвагена)))
 
Про там больше "патриотов", смеялся. Насколько ж у Вас в голове понятие патриотизма перевернулось. То есть, с Вашей точки зрения, перейти Днепр и вырезать схидняков, это патриотическое воззвание?
Или может быть заявление о том, что они там херню всякую в себя впитали и нас научат, это патриотично?
Вы сами подумайте.
Вегерас, подумай, вот этот твой пост зачем на свет появился? Продолжаешь в своем духе? Ежели ты чего не допонял, прочитай еще раз тему вместе с моим постом, потом сформулируй толково вопрос и я тебе обязательно обстоятельно отвечу.

Я читал и понял так, что там есть как бы две довольно разные позиции: "Свобода" и Унівська Група . А твое "европейское" мировоззрение этой разницы не замечает и всех подряд подозревает в том, что они из твоей шкурки желают шапку сделать... По нынешнему климату так заячьи шапки никому и не нужны...;)
 
Останнє редагування:
Про там больше "патриотов", смеялся. Насколько ж у Вас в голове понятие патриотизма перевернулось. То есть, с Вашей точки зрения, перейти Днепр и вырезать схидняков, это патриотическое воззвание?

Или может быть заявление о том, что они там херню всякую в себя впитали и нас научат, это патриотично?

Вы сами подумайте.

А де ви своїм збоченим мозком почули про вирізання східняків?
Ще раз повторюю, я не підтримую заяви цього Михальчишина
з.і. Так, мабуть, в Криму більше патріотів України, аніж на Львівщині. Дякую за інфу, буду знати, де в вишиванці із прапором України ходити
 
Я читал и понял так, что там есть как-бы две довольно разные позиции: "Свобода" и Унівська Група . А твое "европейское" мировоззрение этой разницы не замечает и всех подряд подозревает в том, что они из твоей шкурки желают шапку сделать... По нынешнему климату так заячьи шапки никому и не нужны...;)

Ты не понял, это одна и та же позиция. Позиция не украинцев, а позиция пупа Украины. Я не увидел в заявлении ни решительного размежевания с позицией , ни ее осуждения. Термины "нерозсудливих","Свідомо чи несвідомо", это не те термины, которыми надо осуждать "погрози перейти Дніпро у складі вигаданої армії".

Кстати, вчера в Мерефе на кухне у товарища тоже собралась мерефянская элита и что то решительно осудила.

Может по этому поводу темку замутить? Интересно будет.

А де ви своїм збоченим мозком почули про вирізання східняків?
Ще раз повторюю, я не підтримую заяви цього Михальчишина
з.і. Так, мабуть, в Криму більше патріотів України, аніж на Львівщині. Дякую за інфу, буду знати, де в вишиванці із прапором України ходити

На личности не переходи. Перечитай старт топик. Потом погугли саму новость, я за тебя этим заниматься не буду.
 
Назад
Зверху Знизу