Помогите пожалуйста решить задачи

vadya.ua

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 14.06.2012
Повідом.: 7
Помогите пожалуйста решить задачи

Гр. Кістов працював шофером і на закріпленому за
ним автомобілі перевозив аміачну воду від залізничної станції
на поля сільськогосподарського підприємства. В одному із
рейсів він злив у річку з цистерни приблизно 200 літрів аміачної води, від чого відбулося забруднення річки та масова загибель риби.
Дайте правову оцінку ситуації. Визначіть заходи щодо охорони водних об'єктів. Охарактеризуйте види відповідальності за порушення екологічного законодавства.
Заранее большое спасибо ))):)
 
Останнє редагування:
Может, Вы сначала свою правовую позицию напишите, а мы подскажем, если что-то не так. А то как бы медвежья услуга
 
Давайте я вам заплачу 800 $ за одну задачу !!!
Если вы все решите я ВАМ 3000 $ заплачу
Пожалуйста решите !!!:D:D:D
Вы в каком мире живете :клас:
 
Давайте я вам заплачу 800 $ за одну задачу !!!
Если вы все решите я ВАМ 3000 $ заплачу
Давайте.
Пожалуйста решите !!!:D:D:D
Вы в каком мире живете :клас:

В капиталистическом, уважаемый студент, в капиталистическом.
Время моих коллег стоит достаточно дорого. Увы, или к счастью, но таковы реалии.
 
Наверное , УВЫ !!!
Ну вы конечно адвокаты даёте, это всего лишь задачи !!!
Я так понял, в нашем мире уже никто просто так не помогает, деньги решают всё !!!
 
Наверное , УВЫ !!!
Ну вы конечно адвокаты даёте, это всего лишь задачи !!!
Я так понял, в нашем мире уже никто просто так не помогает, деньги решают всё !!!

А вы-то сами кем хотите быть после окончания вуза (юридического, как я понимаю)?
 
Наверное , УВЫ !!!
Ну вы конечно адвокаты даёте, это всего лишь задачи !!!
Я так понял, в нашем мире уже никто просто так не помогает, деньги решают всё !!!

Это же всего лишь задачи, так что решайте сами. Ленивый юрист - плохой юрист. Если будете учиться в таком же духе, то помочь никому не сможете ни просто так ни за деньги.
 
Я так понял, в нашем мире уже никто просто так не помогает
Помогают.Нищим. больным, беспомощным. А молодых и наглых предпочитают посылать в Африку, место, где у всех женщин кудрявые волосы.
 
Я так понял, в нашем мире уже никто просто так не помогает, деньги решают всё !!!

ну и поесть и одеться просто так никто не даёт...

а что сложного в Вашей задаче? вы больше времени на форум потратили, чем на её решение необходимо....

Стаття 242. Порушення правил охорони вод

1. Порушення правил охорони вод (водних об'єктів), якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів, джерел питних, лікувальних вод або зміну їхніх природних властивостей, або виснаження водних джерел і створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля, -

карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або обмеженням волі на той самий строк.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а после выпускных экзаменов появится тема от ТС "квалифицыированные юридические услуги"
 
Стаття 242. Порушення правил охорони вод

1. Порушення правил охорони вод (водних об'єктів), якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів, джерел питних, лікувальних вод або зміну їхніх природних властивостей, або виснаження водних джерел і створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля, -

карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або обмеженням волі на той самий строк.

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
СПАСИБО БОЛЬШОЕ, добрый человек )
Очень помогли !!!
 
Подскажите пожалуйста по задаче

Громадянин К. подав заяву про райдержадміністрації з проханням виділити йому 30 га ріллі, 15 га сінокісних земель для ведення фермерського господарства разом із сім’єю. Його заяву було задоволено, однак банк, до якого звернувся К. з проханням про надання 20 тис. грн.. кредиту під заставу землі, відмовив йому, мотивуючи це тим, що господарству не був виданий Державний акт на право власності на земельну ділянку.
Дайте обґрунтовану відповідь щодо правомірності відмови банку.
 
Останнє редагування:
В чем сложность?
Пожалуйста, конкретный вопрос: чего Вы не понимаете?
 
Не понимает, зачем самому ломать голову.

Нет, это не помощь, а медвежья услуга.

Подскажу так: для решения задачи нужно определиться в процедуре получения земельного участка для ведения фермерского хозяйства и на каком этапе эта процедура является оконченной. А также, определиться по Земельному кодексу (с изменениями от 2013), с какого момента возникает право на землю.
 
В чем сложность?
Пожалуйста, конкретный вопрос: чего Вы не понимаете?

https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2784876
Просто за человека уже один раз подумали и он не понимает - зачем ему теперь ломать голову, если за него это могут делать другие.
 
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2784876
Просто за человека уже один раз подумали и он не понимает - зачем ему теперь ломать голову, если за него это могут делать другие.
Ты проверь, может я где то еще вылаживал :D:D:D , поковыряй в интернете, тебе же делать нечего , ты ж юрист :клас:
 
Назад
Зверху Знизу