"Свобода" вимагає від влади Харкова встановити монументи Бандері та Шухевичу

Статус: Offline
Реєстрація: 02.11.2009
Повідом.: 8633
"Свобода" вимагає від влади Харкова встановити монументи Бандері та Шухевичу

60 років тому, 5 березня 1950 р. каральними військами МҐБ-НКВД було вбито легендарного Головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича. 2007 року йому було присвоєно звання Героя України посмертно. Вже на початку цього року звання Героя України отримав безпосередній керівник Романа Шухевича, Провідник Організації Українських Націоналістів Степан Бандера.

Незаангажованими "Короткими курсами історії ВКП(б)" істориками встановлено, що УПА відіграла дуже важливу роль для нас, "східняків". Зокрема у 1946-47 рр., коли на землях Наддніпрянської України лютував черговий "неврожай" (тобто третя хвиля комуністичного геноциду Української нації), Роман Шухевич розробив операцію з порятунку голодуючих наддніпрянців у Галичині та на Волині. Тисячі українців, у тому числі й зі Слобожанщини, масово тікали за річку Збруч, де комуністично-колгоспний лад не був таким всеохоплюючим. Навіть не зважаючи на транспортний терор червоної каральної машини, значна їх частка опинялася у контрольованих повстанцями районах. Там вони знайшли як елементарну поживу, так і притулок.

Що стосується Степана Бандери, то керовані ним похідні групи оунівців першими створили розвинуту мережу антинацистського опору на Сході та Півдні України, в Криму та на Кубані. Зокрема у Харкові бандерівське підпілля, очолюване професором Харківського університету Володимиром Доленком, до 1943 р. стримувало гестапівський терор.

Звісно, справжні Звитяжці не вимагають ані орденів, ані формальних статусів. Проте довгоочікувані Укази з присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звань Героїв України вимагають гідного їх вшанування, що лежить в основі виховання наступних поколінь українців.

У зв‘язку із наведеними вище фактами Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від Харківського міського голови Міхаіла Добкіна та від депутатів Харківської міської ради невідкладно винести на сесію та Шухевичу рішення про встановлення в Харкові пам‘ятників Степанові Бандері та Романові Шухевичу. Попереду чимало українських свят, до яких можна приурочити відкриття монументів Українським Героям: 23 травня – День Героїв, 30 червня – День відновлення Української Держави, 24 серпня – День Незалежності України.

У випадку відмови виконати вимогу із вшанування Українських Героїв та встановити їм монументи, ВО "Свобода" зробить це замість місцевої влади, що вкотре підтвердить свою антиукраїнську сутність.

Источник: сайт ВО "Свобода"
 
Я ни хера не пойму, то ли с украинским у меня проблемы, то ли у Свободы с адекватностью
У випадку відмови виконати вимогу із вшанування Українських Героїв та встановити їм монументи, ВО "Свобода" зробить це замість місцевої влади, що вкотре підтвердить свою антиукраїнську сутність.

Что это значит? Установка памятников свободовцами подтвердит анитукраинскую сущность "Свободы"?
 
Я ни хера не пойму, то ли с украинским у меня проблемы, то ли у Свободы с адекватностью


Что это значит? Установка памятников свободовцами подтвердит анитукраинскую сущность "Свободы"?

А шо тут непонятного?Всю "Свободу",всем составом -на Сабурову дачу!
Можно машину кизяков им подвезти-пусть там "монументы" лепят!:D:D:D
 
Я ни хера не пойму, то ли с украинским у меня проблемы, то ли у Свободы с адекватностью


Что это значит? Установка памятников свободовцами подтвердит анитукраинскую сущность "Свободы"?

А она и без установки памятников такая (антиукраинская), если ума хватает сеять вражду между западом и востоком. Что тут непонятного?
Пора, Свобода... Блин, сколько этих уродов развелось! Кто их финансирует?
Задрали уже!
 
Оно просто заметно как свободовцы владеют украинским. Та же проФФесорша (или кто она там) Фарион когда говорит, так задалбываешься за ней ошибки подмечать. Лингвистка хренова.
 
От шизофреники! Давайте вместо Ленина блять установим!
 
А она и без установки памятников такая (антиукраинская), если ума хватает сеять вражду между западом и востоком. Что тут непонятного?

Объясни пожалуйста, каким раком Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" имеет отношение к западу?

Я также могу послушать, какое отношение имеет Львовская областная организация ПР к востоку.

Любопытно.

Давайте вместо Ленина блять установим!

А давай! Только не в таких масштабах, бо "шо занадто, то не здраво"
 
Оно просто заметно как свободовцы владеют украинским. Та же проФФесорша (или кто она там) Фарион когда говорит, так задалбываешься за ней ошибки подмечать. Лингвистка хренова.


Так в свободе грамотным просто неоткуда взяться, разве может нормальный человек иметь что-то общее с этими клоунами.
Ничего, скоро они без бабок все разбегутся кто-куда, ну может останется с десяток умалишенных со смолоскыпани. Хрен им в одно место а не памятники фашистам в Харькове!
 
А давай! Только не в таких масштабах, бо "шо занадто, то не здраво"

Вот именно, шо занадто то не здраво... Эта шизня забыла, что Юща уже нет и что своего шухевича с бандерой можно благополучно засунуть в одно место :)
 
Интересно, на кого рассчитана эта писулька?
Незаангажованими "Короткими курсами історії ВКП(б)" істориками встановлено, що УПА відіграла дуже важливу роль для нас, "східняків".
ага, типа самые объективные и независимые историки.. :D ну да ладно.. смотрим дальше...

Зокрема у 1946-47 рр., коли на землях Наддніпрянської України лютував черговий "неврожай" (тобто третя хвиля комуністичного геноциду Української нації), Роман Шухевич розробив операцію з порятунку голодуючих наддніпрянців у Галичині та на Волині. Тисячі українців, у тому числі й зі Слобожанщини, масово тікали за річку Збруч, де комуністично-колгоспний лад не був таким всеохоплюючим.
Нифигасе... крупнотоварное производство в форме колхозов после войны не смогло накормить людей, а Шухевич сотоварищи всех накормили :) интересно, каким макаром? Скатертью-самобранкой? :D


Що стосується Степана Бандери, то керовані ним похідні групи оунівців першими створили розвинуту мережу антинацистського опору на Сході та Півдні України, в Криму та на Кубані.
та ну? а потери были от этого "опору"? :D
Зокрема у Харкові бандерівське підпілля, очолюване професором Харківського університету Володимиром Доленком, до 1943 р. стримувало гестапівський терор.
каким образом можно было сдерживать гестаповский террор? :)

В общем, веселый опус

жаль, что за искажение цитат нет бана.
но в любом случае - это низко.
 
Вот именно, шо занадто то не здраво... Эта шизня забыла, что Юща уже нет и что своего шухевича с бандерой можно благополучно засунуть в одно место :)

а зачем? Ну сделали их героями, ну и пусть. Тебя ведь не заставляют любить Бандеру, и 9 Мая никто не отменяет. Пусть и у западенцев будет повод выпить. Считаю, что это справедливо
 
Интересно, на кого рассчитана эта писулька?

ага, типа самые объективные и независимые историки.. :D ну да ладно.. смотрим дальше...


Нифигасе... крупнотоварное производство в форме колхозов после войны не смогло накормить людей, а Шухевич сотоварищи всех накормили :) интересно, каким макаром? Скатертью-самобранкой? :D



та ну? а потери были от этого "опору"? :D

каким образом можно было сдерживать гестаповский террор? :)

В общем, веселый опус


жаль, что за искажение цитат нет бана.
но в любом случае - это низко.

И шо удивительного? В дурках и не то пишут! Будьте толерантнее к убогим!
 
жаль, что за искажение цитат нет бана.
но в любом случае - это низко.

после всех "художеств", которые комунисты в своих книгах по истории делали - не им кого-то упрекать в искажении цитат
 
а зачем? Ну сделали их героями, ну и пусть. Тебя ведь не заставляют любить Бандеру, и 9 Мая никто не отменяет. Пусть и у западенцев будет повод выпить. Считаю, что это справедливо

Так пускай тот бандера стоит в Тернополе,а зачем "оно" нам в Харькове здалося!:yahoo:
Какой он тут -херой,высер собачий и только..
 
после всех "художеств", которые комунисты в своих книгах по истории делали - не им кого-то упрекать в искажении цитат
о, еще один "незаангажований" кратким курсом истории :D
ну ниче, для таких как вы уже есть новые учебники, объективные... там еще про древних укров говорится :D

И шо удивительного? В дурках и не то пишут! Будьте толерантнее к убогим!
я толерантно отношусь к убогим, но считаю, что их нужно изолировать от общества :)
 
Нифигасе... крупнотоварное производство в форме колхозов после войны не смогло накормить людей, а Шухевич сотоварищи всех накормили :) интересно, каким макаром? Скатертью-самобранкой? :D

Твое "крупнотоварное производство" не могло накормить не только в 30-х, 40-х, но и, даже в 70-х, 80-х.
Шо забыл истерики с "Продовольственной программой".

"Мы идем вперед семимильными шагами, скотина не успевает ..." (с)
 
Назад
Зверху Знизу