Про захисників тварин Харкова

Ваша думка з ціого приводу?

  • Да это говно, а не собаки - 90 % генетического мусора!

    Голосів: 3 21.4%
  • А если тебе не дано поладить с животным - не заводи, заведи покемона.

    Голосів: 3 21.4%
  • Я думал тема о лизателях очка гепы.

    Голосів: 0 0.0%
  • верни обратно придурок, не мучай животное

    Голосів: 7 50.0%
  • Стерилизовать вовремя надо было.

    Голосів: 1 7.1%
  • Ну так развлекайся

    Голосів: 0 0.0%
  • Заберите у него котэ, он его не любит

    Голосів: 3 21.4%
  • А шо кошка - не человек?

    Голосів: 0 0.0%
  • Во сука ужасы!

    Голосів: 0 0.0%
  • Лучше быть голодным чем с кем попало кушать.

    Голосів: 0 0.0%
  • Вобще ))))))))))))

    Голосів: 0 0.0%
  • Та такой и пырнуть может исподтишка.

    Голосів: 1 7.1%
  • И, да - вот не простой кот.

    Голосів: 0 0.0%
  • Сука, пишешь по-украински, ник на русском...

    Голосів: 0 0.0%
  • Нахуй сьебался выродок запоребриковый!

    Голосів: 1 7.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    14
:підстолом::підстолом::підстолом:

ЗЫ Яйцо в утку, утку в зайца, заяц в шоке:).
fhba7a.jpg
 
Ну, для кота это далеко не летный потолок. Помню в детстве кота с парашутом спускали с крыщи 5 этажки, так на третий раз его в окно открытое порывом ветра занесло:D, мы перебздели, мама не горюй, так этот сКот так в той квартире и поселился, а мы его на мусорке надыбали, где он и родился. Вот как надо котейкам хозяев искать:D!
 
За що зневажаю "захісників" тварин Харкова - так за неімовірне блядство.

Всі знають що в Харкові травлять вуличних тварин. Ці дегенерати підбирають диконароджених тварин та намагаються впіхнути їх "небайдужим" - під маркою: тварина соціалізована, навчена жити у квартирі, психіка стабільна.

Одну таку тварину втулили мені перед початком зими - типу бери, бо помре... Начібто тварина соціалізована, на вулиці не виживе.

Так от ці суки мені втулили абсолютно дику тварину. В якої мабудь ще прадід по сміттєзвалищам поберався. Воно сука мало того що хворе на хронічні захворювання, воно взагалі не знає що таке людина. Мені вже остогидло намагатись ії привчати до лотку. Остогидло що воно ссить всюди де хоч трохи пахне вулицею. Що воно взалі не розуміє де воно знаходиться.

Я тепер твердо впевнений що якщо тварина не живе у лісі, або вона не мае спадкової соціалізації - ії треба знищувати. У тварин соціалізація передаеться від родичей. Ви нічого не зможете зробити з навпіл дикою твариною.

Вбивати це лайно я звичайно не буду. Але по весні викину ії до лісу. Зиму воно в мене переживе, підросте - а там нихай Бог вирішує.

ПС: і якщо якесь контужене спіймає та виложить у паблік - заберить тварину, сука спалю такому дебілу хату!!!!

Шо ти верзешь взагалі ? Шо у тебе за тварина ? Якшо це собака, то яка порода ?
 
ТС - кацап.
 
Назад
Зверху Знизу