Выделение участка

Статус: Offline
Реєстрація: 04.09.2006
Повідом.: 1280
Выделение участка

По закону «Земельный кодекс Украины» если я правильно понял, каждому гражданину положен один бесплатный участок земли под застройку. Кто знает насколько это реально получить?
 
Читай:

ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 81. Право власності на землю громадян

1. Громадяни України набувають права власності на земельні ділянки на підставі:

а) придбання за договором купівлі-продажу, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;

б) безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності;

в) приватизації земельних ділянок, що були раніше надані їм у користування;

г) прийняття спадщини;

ґ) виділення в натурі (на місцевості) належної їм земельної частки (паю).


Стаття 116. Підстави набуття права на землю

1. Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування та державних органів приватизації щодо земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом.


3. Безоплатна передача земельних ділянок у власність громадян провадиться у разі:

а) приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян;

б) одержання земельних ділянок внаслідок приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій;

в) одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених цим Кодексом.

4. Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.


6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються бажані розміри та мета її використання.

7. Відповідна місцева державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада розглядає заяву, а при передачі земельної ділянки фермерському господарству - також висновки конкурсної комісії, і в разі згоди на передачу земельної ділянки у власність надає дозвіл на розробку проекту її відведення.


Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок
громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

Как в реальности - трудно сказать. Думаю, что процентов 10-ть из ста получают, а может быть и меньше.
 
По закону «Земельный кодекс Украины» если я правильно понял, каждому гражданину положен один бесплатный участок земли под застройку. Кто знает насколько это реально получить?
Действительно до конца года!!!
По поводу реальности - те, которые "пушистые" - всё получили с полна, да ещё и в черте города (можно сказать за бесценок);)
 
Что-то не совсем понял, что действительно?

Каждому гражданину Украины положено выдать за символическую стоимость земельный участок (кстати у гражданина должно быть желание)...не уж то впервые об этом услышали????
 
Кто знает какой порядок получения и куда необходимо обратиться?
 
Кто знает какой порядок получения и куда необходимо обратиться?

Я ж тебе написал:
ПОВТОРЯЮ!!!
6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються бажані розміри та мета її використання.

7. Відповідна місцева державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада розглядає заяву, а при передачі земельної ділянки фермерському господарству - також висновки конкурсної комісії, і в разі згоди на передачу земельної ділянки у власність надає дозвіл на розробку проекту її відведення.

Проще говоря - обращаешься в исполком своего района с письменным заявлением.
 
Большое спасибо. Можно еще вопрос, я прописан в Люботине, работаю официально в Харькове, хочу получить участок на Холодной горе, то куда мне лучше обратиться? И могу я вообще расчитывать на участок в городе?
 
Большое спасибо. Можно еще вопрос, я прописан в Люботине, работаю официально в Харькове, хочу получить участок на Холодной горе, то куда мне лучше обратиться? И могу я вообще расчитывать на участок в городе?

Что-то наивностью это попахивает.......
 
Большое спасибо. Можно еще вопрос, я прописан в Люботине, работаю официально в Харькове, хочу получить участок на Холодной горе, то куда мне лучше обратиться? И могу я вообще расчитывать на участок в городе?

Да рассчитывать можешь где угодно :)
Но обращаться будешь по месту РЕГИСТРАЦИИ! И то, что работаешь в Харькове ни о чем не говорит.
 
подають заяву до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У заяві зазначаються бажані розміри та мета її використання.

Как это понимать, обращатся туда где я хочу получить участок или там где я прописан?
 
Правильно ли я понял: каждый может написать заяву на выделение участка под орогод, гараж, дом и т.п. в свой райсовет до конца этого года? Ну дык они ж скажут: извините, места нету! или тянуть будут до конца года :-)
 
Правильно ли я понял: каждый может написать заяву на выделение участка под орогод, гараж, дом и т.п. в свой райсовет до конца этого года? Ну дык они ж скажут: извините, места нету! или тянуть будут до конца года :-)

Ну надо заинтересовать хоть чем-то тогда уж ;)
 
Мне эта тема тоже интересна , только вот комунестичегокуда неясно.
ИМХО выписки из кодексов врядли помогут , нужны реальные схемы получения земли . И не плохо было бы расписать чего сколько стоит ?
 
Был сегодня в райисполкоме. В приеме и регистрации заявления отказали, при этом прозрачно намекая на подарок. Что лучше подарить? А может куда пожаловаться?
 
Теоретически можно отправить заявку заказным письмом , а может лучше поинтересоватся о размерах подарка , поймать секретаршу после работы :-) например
 
А сейчас действуют ли теже законы???
 
Большое спасибо. Можно еще вопрос, я прописан в Люботине, работаю официально в Харькове, хочу получить участок на Холодной горе, то куда мне лучше обратиться? И могу я вообще расчитывать на участок в городе?
К психиатру
 
Назад
Зверху Знизу