ЧИТАТИ ВСІМ. ЧИТАТЬ ВСЕМ.

Статус: Offline
Реєстрація: 20.07.2006
Повідом.: 1214
ЧИТАТИ ВСІМ. ЧИТАТЬ ВСЕМ.

Ось по цьому лінку.
Посилання видалено

Свідчення. ДокументиНа час відкриття на сайті опубліковано 233 документи (понад 600 аркушів) Державного архіву Харківської області. Метою розробників проекту було, крім оприлюднення матеріалів, що безпосередньо висвітлюють тему голодомору, відтворити та передати атмосферу тієї епохи. Епохи зневіри, жаху і відчаю.

Оригінали документів державного архіву області відкриті для доступу і видаються згідно з Порядком користування документами Національного архівного фонду України.

На цей час виявлено і буде опубліковано близько 800 документів Державного архіву Харківської області. Крім того розпочата робота з матеріалами відомчого архіву УСБУ в Харківській області та фондових збірок музеїв Слобожанщини. Ми сподіваємося також на допомогу інших установ та користувачів сайту.

Особливо це стосується модераторів цього форуму.
 
Запаліть свічки, люди!
 
Я зараз йшов по Салтівці... у дуже багатьох вікнах горять свічки! Це майже неймовірно!
У мене теж горить свічка. За наших рідних, що полягли наглою, підступною смертю.
 
Я просто знаю, що Харків - то дуже важке місто. Але мій дідусь, царство йому небесне, навчив мене дечому. І я впевнено знаю, що Харків - то місто українське. Він був родом з-під Харкова, Краснокутський район.
Те, що ми бачимо на форумі - це жахливо, але це також Харків.
 
Я зараз йшов по Салтівці... у дуже багатьох вікнах горять свічки! Це майже неймовірно!
У мене теж горить свічка. За наших рідних, що полягли наглою, підступною смертю.

Я помянул своих родственников, погибших от голода в 33 году на кубани!!
 
а звідки вийшли кубанці?
Откуда бы они не вышли, но россия (страна-террорист) для них - Матушка :).
Больших украинофобов, чем станичники Кубани, я нигде не видела.
Это вот те, кто только и ждет, когда "скажут" идти Крым России возвращать. Это я для тех, кто кубанцев плохо знает, пишу. Чтобы иллюзии не возникали.
Если вдруг там окажетесь, то упаси Вас Господи, УПА героями назвать. И не дай Бог, хоть одно кривое слово про Россию, особенно на украинском языке. Я не шучу.
 
а звідки вийшли кубанці?

Леха, твой однобокий и прозрачный намек что кубанское казачество - наследники запорожских казаков - свидетельство что ты тут вообще не в теме! Запорожские казаки, вернее их потомки - одни из многих преселенцев на вольные земли! Там много этносов в кубанском казачестве. И определяют кстати себя по этносу как РУССКИЕ!
В одной станице говорят практически на нашем суржике, в другой соседней - воронежский говор. Слоеный пирог.
И причина голода не в этносе, если ты глянешь на карту голода, то поимешь что голод был там, где росла хорошая высококачественная пшеница!
 
Откуда бы они не вышли, но россия (страна-террорист) для них - Матушка :).
Больших украинофобов, чем станичники Кубани, я нигде не видела.
Это вот те, кто только и ждет, когда "скажут" идти Крым России возвращать. Это я для тех, кто кубанцев плохо знает, пишу. Чтобы иллюзии не возникали.
Если вдруг там окажетесь, то упаси Вас Господи, УПА героями назвать. И не дай Бог, хоть одно кривое слово про Россию, особенно на украинском языке. Я не шучу.
Это верно! Только не укрофобами я их назвал бы, а УПАфобами, Бандерофобами.
 
Я зараз йшов по Салтівці... у дуже багатьох вікнах горять свічки!
А я вот опупел, когда узнал, что у моих соседей-работников госпредпритиятий ВЧЕРА БРАЛИ РАСПИСКУ О ТОМ, ЧТО ОНИ ЗАЖГУТ СВЕЧИ!!! И это ли не уродство? Нельзя так над мертвыми издеваться. Жалко Хоруживка не попала под голодомор...
 
Это верно! Только не укрофобами я их назвал бы, а УПАфобами, Бандерофобами.

так само як і донецькі, сумне резюме по результатам більшовицької пропаганди на підготовленому голодомором полі.
 
А я вот опупел, когда узнал, что у моих соседей-работников госпредпритиятий ВЧЕРА БРАЛИ РАСПИСКУ О ТОМ, ЧТО ОНИ ЗАЖГУТ СВЕЧИ!!! И это ли не уродство? Нельзя так над мертвыми издеваться. Жалко Хоруживка не попала под голодомор...

у тебе мабуть архіватор брехні встроєний в операційну систему, та гарно натоптане брехнею кожне речення в твоїх постах.
 
Останнє редагування:
так само як і донецькі, сумне резюме по результатам більшовицької пропаганди на підготовленому голодомором полі.
так самэ як и западэнськи, сумнэ резюмэ по рэзультатам нимэцькойи пропаганды на пидготовлэному концтаборамы 1914 року поли...
 
А я вот опупел, когда узнал, что у моих соседей-работников госпредпритиятий ВЧЕРА БРАЛИ РАСПИСКУ О ТОМ, ЧТО ОНИ ЗАЖГУТ СВЕЧИ!!! И это ли не уродство? Нельзя так над мертвыми издеваться. Жалко Хоруживка не попала под голодомор...
Щас вам объяснят, что этого не было, патамушта такого быть не может... и соседей у вас нет... и сами вы - бот... вот...
 
Назад
Зверху Знизу