Як РФ добрі слова Україні казала.

Як ви вважаєте, народ РФ більш схильний відноситись до України

  • Доброзичливо

    Голосів: 0 0.0%
  • Зневажливо

    Голосів: 8 66.7%
  • Люто

    Голосів: 3 25.0%
  • Нейтрально

    Голосів: 1 8.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    12
Тим більше, що пісеньки ці нещирі.
Вроді і підтримують, а відчувається чергова маніпуляція і підминання під себе...

Щось мені здається, що раптова "допомога" і "лояльність" пов'язана з відключенням Криму від електромережі, та подальшим транспортним блокуванням півострова. Тобто ніякої доброзичливості, а виключно ділові у драконівському стилі стосунки.
А тема якраз про нещирість і лицемірство росіян (народу також).
Насправді велика політика - це світ дипломатії, а не дружніх чи романтичних стосунків, і хто нас тільки не підминає.
Думаєш, що США або ЄС більш щирі та доброзичливі? Можливо, вони просто більш виховані та менш прямолінійні, ніж російські політики, але це не виключає того, що свої інтереси вони відстоюють досить жорстко, хитро і свої доляри та євро добре рахують, а не від щирого серця розкидують. До того ж у нас із ними менталітет різний. Хотіли б нам щиро допомагати, вже був час 23 роки, могли вже допомогти Україні стати на ноги, якби були зацікавлені.
 
Останнє редагування:
У меня дома несколько флагов Украины, в авто на внутрисалонном зеркале заднего вида висит брелок с изображением памятника Шевченко в Харькове - в Росте покупал. На мобильном установлена мелодия гимна УКраины в рок обработке одной харьковской группы. На всех форумах, где я бываю, в соцсетях и в ютубе всегда пишу и комментирую с уважением и поддержкой Украины и украинцев. И вообще в душе я правосек. И таких как я очень много - поверь.
Ну так це добре. Але вас так мало, і ваш голос такий тихий, що практично зникає у тому галасу гієн, що ми чуємо.

А чого ж тоді живеш у РФ, якщо така любов до України?



Насправді велика політика - це світ дипломатії, а не дружніх чи романтичних стосунків, і хто нас тільки не підминає.
Думаєш, що США або ЄС більш щирі та доброзичливі? Можливо, вони просто більш виховані та менш прямолінійні, ніж російські політики, але це не виключає того, що свої інтереси вони відстоюють досить жорстко, хитро і свої доляри та євро добре рахують, а не від щирого серця розкидують. До того ж у нас із ними менталітет різний. Хотіли б нам щиро допомагати, вже був час 23 роки, могли вже допомогти Україні стати на ноги, якби були зацікавлені.
Ні, я не такий наївний, щоб думати про "сердобольну Європу".
Звісно в них свій інтерес. Звісно, вони використовують ситуацію, і вірити їм - це дурість. Але ж США та ЄС не кричали про "братські стосунки", правда ж? Отже і обманц тут немає. У всякому разі - ми розуміємо з ким ми маємо справу.
А про РФ - ми тільки у 2014 році виявили справжнє їхнє нутро.

Стосовно зв’язку великої політики і романтичних стосунків. Знаєш, я б не нехтував нічим. І не став би недооцінювати дружбу народів. Іноді вона має вирішальне значення. Якби народ ерефії відмовився підтримувати людожерську політику Кремля, та збурився таким ставленням до братської України - воно б по іншому все пішло.
 
Останнє редагування:
А ти хіба не купував перекидні календарики? Там на кожен день розписано.
Чи тобі ще й автографи потрібні?

Ні, не купував.



Та да. Куйня ватная с соплями на всё лицо.
.

Та ще й Челентано, такого шикарного Челентано цими соплями замазали.
Челентано - не пробачу.:D
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу