• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Журавлевка стала платной!

Ваше отношение к этому?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    220
Помнится, когда жил на салтовке - пару раз ездил отдыхать на Водобуд (за Циркунами, Вяловское вдхр. кажись). Там тогда слева от дамбы было бесплатно, справа - платно. Так вот слева все валялись среди гор мусора, бычков и бутылок, причём сами же "отдыхающие" эти горы всё увеличивали и увеличивали. А справа заехал, 10гвн отслюнявил - и как нормальный человек лежишь на чистом песочке, без бутылок и бычков, и в кусты рядом никто срать не ходит. Я против всяких ограничений, но я за то чтобы были места где можно нормально отдохнуть в чистоте, не боясь порезать ноги о побитые бутылки. А т.к. у нас такой народ что срёт там где ест и отдыхает - то к сожалению это только платные места, т.к. содержать территорию в чистоте никто бесплатно не будет
 
А ведь этот остров - это мини модель нашего города. "Пока есть хозяин, все - гуд"
Забавная какая ассоциация! А твой унитаз это модель твоего дома! Я гарантирую, если у тебя унитаз чистый, то и дома чистота. А если дома грязь, то и унитаз грязный! :увага:
Инфа 100 %
 
У тебя кто то отобрал акаунд? не верю что ты реально так можешь мыслить.. заплачу за то что уже итак мое..
воно таке ж моє, як і дворника Пєті. Тільки я сплачую гроші які мене задовольняють за сервіс у вигляді прибрано, а не то му що хтось там наживається. Зводити тебе на екскурсію в місце поруч, де вхід безкоштовний? Може тому зрозумієш, чого я не проти заплатити ті нещасні півтори пачки цигарок.

Я ж не просто так написав про розділити питання на 2.

Про те, щоб побачити смету та перерахувати ціну у відповідності до реальних затрат - я не проти, але не факт, що вона буде меншою. Про те, щоб КП Жилкомсервіс перестало списувати гроші на прибирання території, яке воно не виконує - я теж за. Про те, щоб зробити на півострів безкоштовний вхід в нинішніх реаліях - я проти. Буду за, коли побачу, що через дорогу, у лісі біля Каравану, чисто, є туалети і нема алкобомжів при безкоштовному вході.
 
Вооот! В этом то и вся проблема. Пусть лучше у этого будет (хозяин), нежели мы все станем социально ответственными. И печально, что такого кажется не произойдет никогда.
Ты готова сейчас гарантировать людям чистоту на Журке своей социальной ответственностью?
 
А Вас не смущает что за уборку территории города уже оплачено налогоплательщиками? Другой вопрос куда эти деньги деваются и почему не используются по назначению.

Мені це дуже не подобається. Тому пропоную відкрити дані про використання грошей з бюджету і перестати їх туди виділяти.
 
Забавная какая ассоциация! А твой унитаз это модель твоего дома! Я гарантирую, если у тебя унитаз чистый, то и дома чистота. А если дома грязь, то и унитаз грязный! :увага:
Инфа 100 %

я гарантирую, пока у тебя в голове такое рабское мышление, в след. жизни, бабочкой ты не станешь.
 
Вооот! В этом то и вся проблема. Пусть лучше у этого будет (хозяин), нежели мы все станем социально ответственными. И печально, что такого кажется не произойдет никогда.

Я от - досить відповідальний. Але блін, котрий вже раз кажу - я бачу що кількість соціально не відповідальних занадто велика. На прикладі, що знаходиться від острова на відстані 500 метрів.
 
Закон про відкриття даних - він для кого?
Бюджети міста повинні бути відкриті. Доходи та розходи - теж. от будуть цифри - буде зрозуміло хто і де краде.

Коли знімали альтанку - показували талон який дають і нас пускали на півострів безкоштовно. Там, здається, 10 осіб на альтанку - безкоштовно входять на півострів. Так було раніше.
 
Закон про відкриття даних - він для кого?
Бюджети міста повинні бути відкриті. Доходи та розходи - теж. от будуть цифри - буде зрозуміло хто і де краде.

так я про це отсамого початку і питаюсь. Хтось колись бачив ці цифри?


Коли знімали альтанку - показували талон який дають і нас пускали на півострів безкоштовно. Там, здається, 10 осіб на альтанку - безкоштовно входять на півострів. Так було раніше.

ну, напевно я була одинадцятою.. щастить, як завжди!
 
Вопрос законности взымания денег под сомнением, а уборку города и так должны делать коммунальные предприятия

ТС, опишите подробно где это, кто охраняет, дают ли чеки на эти деньги? Что за организация?
 
так я про це отсамого початку і питаюсь. Хтось колись бачив ці цифри?

Ти забула, що я по-іншому сприймаю запитання? :)
Почему на Журавлевку платный вход?
От для мене - саме у полатному вході - проблеми нема, бачу плюси. А оот в тому, що розкраються гроші громади - тут проблема :)


ну, напевно я була одинадцятою.. щастить, як завжди!
ну, за талончік можна ще на катамарані покататись :D (це я підбадьорюю)
або треба робити похєрфейс і проходити - я гадав, ти вмієш :)
 
Вопрос законности взымания денег под сомнением, а уборку города и так должны делать коммунальные предприятия

ТС, опишите подробно где это, кто охраняет, дают ли чеки на эти деньги? Что за организация?

дают бумажку, по которой ты можешь покататься на лодочке. Я ее к сожалению выкинула. (Вопрос стал интересовать уже по трезвости)
Т.е. получается, они продают как бы услугу, а не вход на территорию. Но, не катаясь на лодочке бесплатно ты зайти не можешь. Хотя юридически, теперь понятно что можешь. Но физически тебя не пустят.
 
За 2014 год: соц. фонды - 1872,25 грн
налог с доходов физ.лиц 7520,25

aeb997u-960.jpg


и вы хотите чтобы пенсионеры достойно жили, бесплатная медицина и учеба, правоохранительные органы, армия и еще и убирали в городе :іржач::іржач::іржач:
 
Ти забула, що я по-іншому сприймаю запитання? :)

От для мене - саме у полатному вході - проблеми нема, бачу плюси. А оот в тому, що розкраються гроші громади - тут проблема :)



ну, за талончік можна ще на катамарані покататись :D (це я підбадьорюю)
або треба робити похєрфейс і проходити - я гадав, ти вмієш :)

там два кремезні дядькі були. Я їх боялася. На лодочке каталась, ала з думкаю, якого х..я? (ну там типа все побежали и я побежал)
 
так я про це отсамого початку і питаюсь. Хтось колись бачив ці цифри?

хтось колись може і бачив...
а дехто може і потримав трошечки тих грошей...
але дивно не це
дивно те що досить велика кількість людей спокійно відноситься до того факту що їх гроші вже хтось вкрав, а задля того щоб хочь якось відпочити раді платити і ще і ще, замість того щоб розібратися а де ж ті гроші що вже було ними заплачено
так легше звичайно
не треба собі голову різними питаннями забивати
ну вкрали там скільки то грошей з бюджету... ну крадуть постійно... ну то й що? я ж не можу нічого змінити
поки що в нас в суспільстві ще величезна кількість людей які НЕ ВІРЯТЬ в те що ЗМІНИ можуть статися і ці зміни ЗАЛЕЖАТЬ ВІД КОЖНОГО
на жаль
тож маємо ситуацію - всі хочуть змін, але ніхто не хоче змінюватися
 
Коли знімали альтанку - показували талон який дають і нас пускали на півострів безкоштовно. Там, здається, 10 осіб на альтанку - безкоштовно входять на півострів. Так було раніше.

ну, напевно я була одинадцятою.. щастить, як завжди!

Бесплатно - один человек на беседку
 
Назад
Зверху Знизу