Цюріх, Швейцарія

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Цюріх, Швейцарія

Одне є найприємніших місць у Європке, місто намба ван (як Женева, Мюнхен, ХонеТауєрн). Цюріх разів у п'ять меньше Харкова, але приблизно всередені пешого відео я зняв сістему транспорта цього міста, мабуть півсотні маршрутів S-bahn та трамваїв ходить по місту (не бачив жодного маршруту з інтервалом більше семи хвилин).
Подруге, що цікаво. На першому відео, на самому початку є фонтан, збудований ще з часів Священої Рімскої Імперії. Що найбільш цікаво, що вода в ньому нефільтрована з річки. Я так боявся ії пити спочатку. Потім попробував раз, другий. І зрозумів що там річна вода більш чиста, ніж наша водопровідна. Це мене вразило.
Що ще цікавою - Я знімав там якихось качок, які живуть й у нас (наприклад на Немишлі або на Журавлевці), але у нас вони, побачивши людину, відразу тікають. Там вони навпаки, побачивши людину, підпливають до неї.
На початку першого відео я знімаю також річку, зверніть увагу, скільки там риби! Та яка прозора вода, там під лебедями не півметра води, як здається, бо спочатку за моєю спиною розвертається баржа. Там щонайменьше три метри глубочини. Але зверніть увагу, яка прозора вода.
Моїх друзів, яким я показував свої числені відео Швейцарії, вражають несподівані для мене моменти. На другому відео, де я катаюсь на соєму улюбленому корабліке по Цюріхському озеру - не треба забувати, що це лише 300-400 тисячне місто. Але скільки там відпочиває людей. Так ось всі мох друзі, що дивились мох відео, роблять зауваження - немає такої скученості людей, як у нас.
Ще вони дивуються, що дома рівної височини. Пояснюю. У Гейропці мерія слідкує за тим, що будинки не перевищували встановленої для району єтажності. Якщо перевищує - то там є такі, так звані, приватні судові виконавники, вони просто разривають на частки власника, як що він по доброму не знижує єтажність будинку.
Ну і як завжди, на відміну від українських міст (і зрозуміло кацапських) ці місця пристосовани для життя - а не як у нас, "на роботу - в стойло". Ну і звичайно, що головне та центральне місто місця - узберіжжя річки, а не як у нас, головне - щоб люди зі спального району могли доїхати на завод, а будь-які узберіжжя річок по генплану мерії перетворени на міську помийку.
Також зверніть увагу, друзі, скільки людей катається на вельчиках, та скільки просто бігає, навіть по самому центру міста.
Вибачаюсь також про не дуже вдалий свій коментар на першому відео щодо Хуйла та війни, ну звичайно Буркхальтер не припинив її повністью, але примусив Хуйла вести війну більш скритно та обмежено, без використання авіації та відкритого возначення Хуйлом своїх війск.



 
отличное видео
 
Назад
Зверху Знизу