"Азаровщина" вернулась - снимайте штаны.

Статус: Offline
Реєстрація: 16.04.2009
Повідом.: 3379
"Азаровщина" вернулась - снимайте штаны.

Принят закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування) №6337.
Комментировать можно нецензурно, я думаю.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
3. У Законі України “Про державну податкову службу в Україні” (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 15, ст. 84; 1996 р., № 31, ст. 148; 2003 р., № 33-34, ст. 267; 2005 р., № 10, ст. 187; 2009 р., № 38, ст. 536):
1) статтю 10 доповнити пунктом дев'ятнадцятим такого змісту:
«19) при отриманні органом податкової міліції інформації у випадках встановлених законом, приймають рішення про проведення позачергової податкової перевірки платника податку без його попереднього попередження, якщо органом податкової міліції отримано інформацію про ухилення такого платника від оподаткування»;
2) частину першу статті 11 доповнити новим пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1) при отриманні органом податкової міліції інформації про ухилення платника податку або найманої особи від оподаткування при нарахуванні (виплаті, отриманні) заробітної плати, інших виплат та відшкодувань, які підлягають оподаткуванню, у тому числі у вигляді додаткових благ, збору до Пенсійного фонду та внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі внаслідок неукладення такою особою трудових договорів з найманою особою згідно із Кодексом законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375), провадження особою господарської діяльності без державної реєстрації, а також пасивних доходів, керівник відповідного податкового органу має прийняти рішення про проведення позачергової податкової перевірки такого платника без його попереднього попередження. Рішення податкового органу має бути оформлене у письмовому вигляді, скріплено підписом керівника, печаткою та вручене платнику податку перед початком проведення такої перевірки».

И прочие прелести.
 
Все уходим в тень. ПНХ этот азаров.
 
пипец-это только цветочки.
 
пи$данутая страна.
Теперь по делу.
1. А как эта туфта стыкуется с тем что проверки НМ возможны только при возбуждении УД ? Или этот пункт похерили уже ?
2. Отрымання информации - я так понимаю речь идет о регистрации данных о совершенном или готовящемся приступлении в ЖРЗПЗ а не так что мне "Петя сказал что ты уклоняешся от налогов" согласно закона о милиции.
3. Пошли на форум лиги. Там зубры наверное уже обсуждают......
 
А что с отменой единого? Всё врут или....?
 
Это вам обещанные налоговые каникулы на 5 лет - закрывайтесь и отдыхайте до следующих ввыборов.
 
а давайте их пи*дить, когда придут на проверку!
 
В Черновцах на Калине уже несколько раз пиздили киевскую налоговую аки бубен. Они теперь с ОМОНом на проверки выезжают.
 
а давайте их пи*дить, когда придут на проверку!

... я тут поцукавился, на чом она на работу издила ... опиздав .


Юлю давно с Единого сняли, теперь Вона працюе на общих основаниях - 15% отката.
 
пи$данутая страна.
Теперь по делу.
1. А как эта туфта стыкуется с тем что проверки НМ возможны только при возбуждении УД ? Или этот пункт похерили уже ?
2. Отрымання информации - я так понимаю речь идет о регистрации данных о совершенном или готовящемся приступлении в ЖРЗПЗ а не так что мне "Петя сказал что ты уклоняешся от налогов" согласно закона о милиции.
3. Пошли на форум лиги. Там зубры наверное уже обсуждают......

а как готовящиеся дополнения о том что НМ может самопроизвольно назначать внеплановые проверки только по информации?
 
а как готовящиеся дополнения о том что НМ может самопроизвольно назначать внеплановые проверки только по информации?

Так тема о том, что это уже принято. Осталось только подписать президенту.
 
Назад
Зверху Знизу