• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Металобаза на Залютіно Прометей (Золочівській 1)

Статус: Offline
Реєстрація: 07.10.2009
Повідом.: 135
Металобаза на Залютіно Прометей (Золочівській 1)

14.05.2015 р. біля 16-години заїхав на "Металобазу на Залютіно (Золочівська 1) "купити арматури D=12 мм. довжиною по 40 мм, було потрібно біля 50 кг.
Вибрав на складі, там зважили (ваги на балковому крані) дві вязки:
одна 18 кг, друга 36 кг, всього 54 кг.
Потім менеджер (дама років 45-50, короткострижена блондинка, схожа на Гонтарєву) виписала рахунок, я оплатив 540 грн. взяв накладну і поїхав на склад забирати.
Взяв у руки вязку 18 кг. і зрозумів, що не вистачає,.. попросив переважити на інших терезах. Перша вязка показала 15,9 кг інша 31,9 кг (тепер я впевнений що і ці терези ще не доважують). "Побормотавши".... це я упускаю нашу дискусію, досить коректну, дядько досипав 6 кг і я поїхав.
Заїхав в офіс і коротко описав ситуацію на складі, "менеджер" довго дивилась в монітор не звертаючи уваги на сказане (напевно грала в косинку), я змінив тон, тоді вона запитала, що я хочу від неї, мені ж додали 6 кг. Я сказав, що на 54 кг 6 кг "недовєс" більше 11% і хотілось би почути її коментар, вибачення за їхніх співробітників, що розберуться, накужуть і т.д.... ні.... далі косинка і мороз... і в кінці запитання: то чого ж я хочу?
Я вирішив не портити собі настрій, сказав, що контора їхня ..........., попрощався і поїхав.

P.S. Пишу, можливо комусь стане корисною така інформація (можливо прочитає керівництво металобази). Мої друзі їх радили, в них було все в порядку, хоча вони закуплялись ЗНАЧНО БІЛЬШИМИ обємами і перевірити було практично неможливо.

Не раджу.
Якщо не має їншого вибору перевіряйте рулеткою, переважуйте.

З повагою, Сергій.
 
Останнє редагування:
Сказали бы что сейчас Норику наберете))
 
Сказали бы что сейчас Норику наберете))

Не бачу змісту нікому звонити, Норіки... та інши власники... самі повинні слідкувати за "іміджем" своєї контори.

Всіх на на......ш., а потім люди кажуть бізнес не йде.
 
уже шото подобное было, только там не тот сорт металла отгрузили
 
Назад
Зверху Знизу