• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Якщо 35 см - я лох чи Мачо?

Статус: Offline
Реєстрація: 07.02.2010
Повідом.: 81
Якщо 35 см - я лох чи Мачо?

Сабж.

Може мені фуфайку іншого хвасону, або зачіску змінити?
 
Останнє редагування:
это не обратимо...
 
ТС, выучи русский и забудь мову. сразу станешь не-лохом. пока использщуешь буквыс точесками сверху от звания лоха не отмыться, ага.
 
ТС, выучи русский и забудь мову. сразу станешь не-лохом. пока использщуешь буквыс точесками сверху от звания лоха не отмыться, ага.

Английский/немецкий тоже использовать нельзя?
 
Виконай норматив майстра спорту з самбо, купи бентлi, захисти якусь накову ступiнь, бажано щось технiчне. I ти мегамачо. Для мене:)

А вот КатяРоза считает, что для повышения мачевитости следует приобретать туареги. Что же делать ТСу?
 
если в голове возник такой вопрос,то все,ваша песенка спета...
 
Виконай норматив майстра спорту з самбо, купи бентлi, захисти якусь накову ступiнь, бажано щось технiчне. I ти мегамачо. Для мене

Zelda, мені вже трошки залишилося. От тільки колір Бентлі підберу для себе..але ж почекай, гаразд?;)
 
Определение мачо в студию - там что-то хамовитый крестьянин в испанских культурах, т.е. тоже лох - по сути.
 
Якщо норматив МС виконано, i ступiнь хоч би магiстра з технiчноiни захищена, такому мачо я готова сама купити машину. Правда, Ланос, бiльше не можу
Ловлю на слові:yahoo:
Можливо Ви вважаєте, що МС по самбо плаский у технічних дисциплінах апріорі?
 
ТС, выучи русский и забудь мову. сразу станешь не-лохом. пока использщуешь буквыс точесками сверху от звания лоха не отмыться, ага.
А менi здаються лохами тi, якi наiвно вважають, що справа дiйсно в цьому.
Лох - не носiй мови, лох - стан душi:)
 
Смени ник на что-нибудь более гламурное, а на аву поставь голый мужской торс

Такий торс?
1233481765_22.jpeg
 
Назад
Зверху Знизу