Исковое заявление на Визир

Статус: Offline
Реєстрація: 04.06.2007
Повідом.: 2153
Исковое заявление на Визир

Нашел интересный шаблончик, решил выложить. Надо бороться с этим беспределом...
До ________ районного суду м. ____
вул. ______

Заявник: _____________,
який проживає за адресою: ____

Особа, рішення якої оскаржується:
Інспектор _____.
адреса: _________


Позовна заява




Я, ___________, 12.03.2009 знайшов у моїй поштовій скрині конверт, відправлений Взводом ДПС м. ________. В конверті знаходилася постанова № ХХХХХ від _.02.2009 та роздрукована фотографія мого автомобіля _____ державний номер ________. У вказаній Постанові зазначено, що я рухався зі швидкістю 124 км/год, за що мене притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 255 гривень.

Вважаю, що вищезазначена Постанова підлягає скасуванню з наступних підстав:

1) Відповідно до ч.6 ст. 258 Кодексу України про адміністративні правопорушення, протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, у разі виявлення адміністративного правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото - і кінозйомки, відеозапису. Однак, в Постанові вказано, що зйомка велася приладом «Візир», що не є приладом, який працює в автоматичному режимі, бо передбачає у своїй роботі керування інспектором ДАІ. За таких умов, при виявленні перевищення швидкості, зафіксованого вимірювальним приладом, інспектор ДАІ повинен був зупинити транспортний засіб та скласти протокол про адміністративне порушення, беручи до уваги мої пояснення, та видати мені другий екземпляр протоколу під розпис. Також Постанову по справі про адміністративне порушення було винесено без моєї присутності, що є грубим процесуальним порушенням.

2) Відповідно до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено наказом МВС 13.11.2006 №1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Однак, в Постанові не вказано, хто саме робив вимірювання швидкості за допомогою приладу Візир, що робить неможливим встановлення правильності роботи з приладом та достовірності вимірюваних даних.

3) Складена Постанова не відповідає формі, затвердженої Інструкцією з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення (затв. наказом МВС №185 від 22.02.2001), що є грубим порушенням.

4) Відповідно до норм КпАП України (зокрема ст. 285) копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено. Зважаючи на те, що постанова була винесена __.02.2009, її слід було відправити не пізніше __.02.2009. Проте, як зазначено на відправній поштовій печатці, постанова була відправлена лише __.03.2009.

Зважаючи не те, що лист з постановою був отриманий мною 12.03.2009, прошу поновити мені строки на оскарження.

Заява подається до суду за місцем мого проживання відповідно до ч.2 ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України та Постанови №2 Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.

Зважаючи на те, що при винесенні Постанови ____ від __.02.2009 інспектор ДПС допустив ряд грубих порушень, прошу:

1) скасувати Постанову _______ від __.02.2009 та закрити провадження по адміністративні справі.

До заяви додається:
1) Копія Постанови _____ від __.02.2009 (2 екземпляри).
2) Фото фіксація (2 екземпляри).
3) Копія поштового конверту (2 екземпляри).
4) Копія скарги.


Відповідно до ст. 288 КпАП України особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.


__ березня 2009 року /підпис/.
 
Нужная инфа, спасибо.
 
Многие именно из почтового ящика выгребают такие письма.
 
мож ГАИ потому и не отправляет их заказным письмом, что письма полулегальные.

а вот интересно, для ГАИ заказное письмо бесплатное?
 
Зачет
Направлено в печать.
 
andrew_ps сказав(ла):
нет. его стоимость около 7 грн.

это получается, что если из сотни заказных писем, 2-3 человека оплатят, то ГАИ отобъет свои деньги. И то деньги пойдут в казну... не выгодно им. Думаю им все равно компенсируют такие расходы.
 
это получается, что если из сотни заказных писем, 2-3 человека оплатят, то ГАИ отобъет свои деньги. И то деньги пойдут в казну... не выгодно им. Думаю им все равно компенсируют такие расходы.

механизм примерно такой : почта выставляет гаи счет,предположим за месяц, без указания плательщика, механик какой-нибудь организации где есть предположим несколько авто приходит делать техосмотр и ему для безпроблемного прохождения техосмотра предлагают оплатить счет или счета (исходя примерно из расчета одно авто : 100...200...300 гр, смотря какое авто) . Сомневаюсь, что им что-либо компенсируют за что угодно
 
Назад
Зверху Знизу