Захист (електромережі) на дачі: трьохфазка. Ф.

  • Автор теми Ойтишнег
  • Дата створення

Ойтишнег

О
Захист (електромережі) на дачі: трьохфазка. Ф.

такіє дєла
влітку жінка спочатку надибала мою заначку, а потім їй сама по собі надибалася ідея купити дачку.
Оскілько я краще з посмішкою на лиці з'їм живого їжака , ніж буду сперечатися з цим суто ангелом у дошпехах....
Корочше, вона таки поїхала та купила дачу.

так от
на дачі є електрика
і вона там не просто така собі, а трьохфазка, причом вона заведена у будинок і канали споживання розкидані поміж фазами (ще не дивився хто куди)
А напруга таки плаває, здебільшого у низ (ще не міряв, суто суб'єктивно по мерехтінню лампочок)

То до чого це я
Любі друзі!
А ну порадьте мені - як там краще бути?
Бо трьохфазний стабілізаторів я не бачив (мо тому що ще не шукав), а напругу тре стабілізувати
стаивити 3 стабілізатори - жаба задавить
а також - три діфреле та таке інше
але й фази різати теж не хо

От що робити?
 
Рецепт прост: стабилизируй то, что необходимо, лампочки пусть мерехтят. Самый дешевый способ.:)
 
Тыдибил? Не тот раздел - раз, лето закончилось -два, айтишник и три фазы - три.
 
А напруга таки плаває, здебільшого у низ (ще не міряв, суто суб'єктивно по мерехтінню лампочок)
Начинайте со сбора подписей соседей и на Облэнерго. Пусть меняют провода. Сечение рассчитано на одну лампочку и то по очереди. Пятикиловаттник не выдержал этих опусканий вниз. Падало до 40.
 
а на каком языке вы пишите?
 
В гараж сколько фаз планируете завести?
 
Деревня. Воздушка, скорее всего. Там транс может быть не при делах.
Может. Но у мну - дело было именно в трансе - на 450 кВа - более косаря дворов... Как располовинили "куст" - стало терпимо.
 
...на барабашке есть трехфазные стабилизаторы...
 
шо ты за бомжарский айтишнег? не мог нормальную дачу купить?
 
Что трехфазный ввод-таки повезло, сейчас его пробить сложно и дорого.

Загони на столб электрика, может, там просто контакт плохой-у себя на даче такое наблюдал.
 
Назад
Зверху Знизу