Ваша думка про благочинність....

Як ви відноситесь до благочинності?

  • Я ЗА

    Голосів: 8 50.0%
  • Я ПРОТИ

    Голосів: 1 6.3%
  • Важко сказати

    Голосів: 7 43.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    16

ImMmI

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 12.03.2007
Повідом.: 6
Ваша думка про благочинність....

Я вчусь у школі і нам з предмета людина і світ, була дана тема для творчої роботи...Кому не ліньки напишіть свою думку (бажано розгорнуту і українською). Я матеріал знайшов, але так хочеться закріпити його думками суспільства...
Прошу Вас відповісти на таке:
Благодійність у наш час. За чи проти. Чи тпотрібна вона. Яка ваша думка про благочинність взагалі...:confused:
PS Так хочеться 12 балів... У своїй роботі з ваших відповідей я зроблю цетати.
Модератор пробачай, я не знайшов у вас розділ суспільство.
 
Благочинність и Благодійність - походу разные понятия.

Ты уточни, про шо именно писать - а то мы впопыхах такое насоветуем, что тебя потом из школы выпрут...
 
Благодійність та благочинність багато авторів і філософів вважають їх синонімами...Вони обидва означають одне і те саме - добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Специфічними формами Б. є меценатство і спонсорство.
 
Хрен с ним, пусть будет одно и тоже...(не будем усложнять на ровном месте).

В любом случае ответ такой:
Благотворительность и благодеяния - это всё кусок говна и понты.

Обоснование:
В своих действиях мы должны равняться на самые передовые достижения общечеловеческой морали.
И кто является их носителем?
А их носителем является самое мощное, счастливое, гуманное, богатое, справедливое и демократическое государство в мире - Америка.
А благотворительность и благодеяния в её деятельности составляют ничтожные дсятые доли процента, по сравнению с теми десятками миллиардов долларов, которые они сейчас тратят на войну в нескольких странах по всему Миру, тысячами убивая мирное население в целях собственого обогащения - вот это и есть руководство к действию.
 
очень неоднозначный вопрос.
с одной стороны дающий, с другой принимающий.
для первого на первый взгляд хорошо - он делится своим добром, что делает его щедрым и добрым в его глазах и глазах общества.
второму плохо - он и так слаб, не в состоянии решать свои проблемы, а тут вместо морально-психологической поддержки ему дают банальные материальные ценности, которые ничего не решают, а токо продливают его нищенскую агонию.
значит для первого тож плохо - он прикрываясь ошибочным стериотипом добра, причиняет человеку зло, тем самым вгоняя свою двуличную душенку в кармический ступор.
с другой стороны второму таки хорошо - он ведь жрать хотел, а не сопли пожевать, и тот кто его накормил и денег дал, сотворил для него реальное добро, которое будет освещать его существование до конца дней его.
с хрен-знает-какой-по-счету стороне - оба оказываются в жопе - и первый и воторой замыкают кольцо безволия, подачек, лицемерия. что есть несомненно плохо.

могу продолжать очен долго. мабуть во мне хто-то помер, то ли философ, то ли трандычиха.
 
Друзья, мальчих хочет 12 баллов, а не знание предмета
 
Согласна, что именно в распределении проблема. Поэтому благотворительность должна быть прямо направленной, тогда достигается максимальная эффекктивность. И это не только масштабные акции. Если вы пришлете соседке - одинокой пенсионерке на 9 мая, 8 марта подарок, будто бы от какой-то организации - вы тоже сделаете доброе дело.

Мне кажется, что благотворительность должна ьыть более доступной. Не знаю как за границей, но согласитесь, идти в банк, заполнять квитанцию, потом там найдут какие-то ошибки, и еще далеко не все отделения работают после 6 вечера - в общем все это проще должно быть. Ведь по большому счету многие из нас готовы что-то сделать для детей из детских домов, для тяжело больных, просто не все готовы близко все это пускать и тратить много времени.
 
Добродійність як факт потрібна. :клас: Це не тільки допомога "сірим і убогим", але і наприклад стипендії для талановитих людей, це ж теж добродійність, або добродійні внески, наприклад на підтримку історичних пям"ятників, або ще купа галузей куди добродійність можна направляти. Проте, наше суспільство її дуже викривлено розуміє, і дійсна більшість добродійних фондів, це або "відмивальні" контори, або просто шахраї, які намагаються збагатитися... тобто я - ЗА добродійність, тільки, щоб це була реальна допомога.
 
Вообще не предмет а фигня какая-то, льют из пустого в порожнее, ярлык цепляют всем вещам и явлениям. Все никак не могут выяснить что такое хорошо а что такое плохо. Щэ й украинською мовою, короче один треп и больше ничего:(
Лучше в школах серьезнее к математике относились да к иностранным языкам.
 
Вообще не предмет а фигня какая-то, льют из пустого в порожнее, ярлык цепляют всем вещам и явлениям. Все никак не могут выяснить что такое хорошо а что такое плохо. Щэ й украинською мовою, короче один треп и больше ничего:(
Лучше в школах серьезнее к математике относились да к иностранным языкам.
А Ви Людину і Світ у школі вчили? Якщо так, то згадайте перший урок на якому розповідається про суть предмета і для чого він!
PS Можливо, якби його не існувало, то самовбивць було б набагато більше.....
 
А взагалі дякую всім за вашу участь у дискусії!!!!!!!!!!!!!!!!!
Моя думка щодо благочинності:
Мене просто бісить, що Білл Гейтс жертвує гроші відсталим країнам Африки...Ті чуваки сидять, ноги чухають, розказують які вони бідні. А самі ніколи і не працювали! Голодують...А чого? Бо нема їсти...Так візьми на городі...А шо воно таке?А згадав, це така штука де можна щось іззісти, мені про це дід Табуабуа розповідав...
Чому Європеєць чи Азіат повинен працювати кожен день з восьмої до восьмої, що і часу на виховання дітей немає(я вже не говорю про відпочинок)...А той настругав їх пів сотні та й ще хоче...
Якщо так піде і далі то ми будемо переплачувати 100$ за ліцензійний Windows, щоб голодуючі мали змогу зробити жінці селіконові груди)))) або їздити відпочивати за кордон!))))
Чому в Україні люди голодували тільки під час геноцидів? Бо ми працьовиті і не лениві! А якщо тобі ліньки - то помирай з голоду!!!
PS Це ще не кінець......
 
А Ви Людину і Світ у школі вчили? Якщо так, то згадайте перший урок на якому розповідається про суть предмета і для чого він!
PS Можливо, якби його не існувало, то самовбивць було б набагато більше.....
чуш собачья. когда я училась подобных уроков небыло но самоубийц было меньше. мальчиков ищущих бесплатные рефераты тоже.

ждем с нетерпежом прожолжения...
 
чуш собачья. когда я училась подобных уроков небыло но самоубийц было меньше. мальчиков ищущих бесплатные рефераты тоже.

ждем с нетерпежом прожолжения...
Як я розумію Ви вчились за Радянських часів. То життя дуже відрізнялося від теперішнього. У людей були інші ідеали, цінності... Вони не читали усіляку фігню ( Донцова і компанія), не дивилися Дом2 та Не родись красивою, не слухали всіляких Агілер Мадон...(їх кліпи - це еротика з музоном). Люди жили інакше і тому й суїцидів менше.
У нашому сучасному житті чудово живуть тільки повні ідіоти та олігархи...

Зараз предмет Людина і Світ використовує багато університетів на вступних іспитах! Цей предмет потрібен і він заставляє багатьох думати.
А людина, що думає не вівця і тим більше не стадо...Вона особистість, індивідиум...А не бубун, що слухається дядька по телевізору...
Якщо ти маєш власну думку, відстоюєш її та захищаєш - ти вільна людина!
PS І не треба балакати про те , що ви, Killer,не знаєте.(Скуштуй мед, перед тим як говорити, що він поганий і не естетичний). Реферат я сам ВЖЕ надрукував, але хочу його розбавити не тільки власними думками!!! Дякую кіллер(ша) за те що виклала власну думку, правда матюки треба замінити...
 
Останнє редагування:
ImMmI сказав(ла):
[BR/]Зараз предмет Людина і Світ використовує багато університетів на вступних іспитах! Цей предмет потрібен і він заставляє багатьох думати.

Та шо ти таке кажешь. Наведи приклади де ця велика кількість університетів які вікористовують цей непотріб (а по іншому я не можу назвати цей так би мовний "предмет") на вступних іспитах??? Звідкіля така інформація?
 
Та шо ти таке кажешь. Наведи приклади де ця велика кількість університетів які вікористовують цей непотріб (а по іншому я не можу назвати цей так би мовний "предмет") на вступних іспитах??? Звідкіля така інформація?
Я хочу сказати, що мої батьки працюють у сфері освіти та науки. Вони мають високі наукові звання і тому я ,мабудь, краще за Вас знаю де і що!!!Педагогічні вузи, Гуманітарні....ітд.
Зараз розробляється у кожного вуза власні усілякі програми, білети....Якщо я не помиляюсь, то в університеті Шевченка та Драгоманова цього року будуть приймати екзамени з Людини і Суспільства (правда не на всіх факультетах)...
 
Я хочу сказати, що мої батьки працюють у сфері освіти та науки. Вони мають високі наукові звання і тому я ,мабудь, краще за Вас знаю де і що!!!

Спроси у своих родителей как пишется слово "МабуТь";) Наверное, это единственное, чего ты не знаешь?;)

Я же говорю, лучше математикой заниматься, она хоть мозги развивает, чем пустозвонством всяким!))))
 
Назад
Зверху Знизу