У Хрея ЛОЙ!

Статус: Offline
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 84942
У Хрея ЛОЙ!

Про це він гучно заявив опублікувавши фото на своїй сторінці в Фейсбуці.

attachment.jpg


"Ще ніколи звичайний ковпакдист не дарував стільки радощів як цей, із яйцями" додав він у інтерв'ю нашому журналісту.
Як стало відомо журналістам zrada.ua гурт Хамерман Знищує Віруси випустили козирний альбом ЛОЙ та надіслали його поштою всім, хто долучився до краудфайдінгу його випуску.

Хрей рекомендує гурт ХЗВ для суцільної деградації! :клас:
Не перемикайтесь. Зрада тільки починається!

 

Вкладення

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    143.9 КБ · Перегляди: 2841
Вроде бы, грамоте я обучена...но нихера не поняла. Шо это за долбойоб с курицей на голове?
 
Што эта???
 
наш ответ Звереву-Баскову-Киркорову :рл::)
 
музыкальная пауза:клас:
 
Когда граждане пытаются изображать певцов, но петь при этом не умеют, у них два пути: либо найти свой неповторимый стиль в музыке, как Фрэнк Синатра - либо найти тушку курицы, напялить её на голову. Второй вариант беспроигрышный - всех критикующих можно обвинить в заскорузлости, ретроградстве и отсутствии музыкального вкуса.
 
Когда граждане пытаются изображать певцов, но петь при этом не умеют, у них два пути: либо найти свой неповторимый стиль в музыке, как Фрэнк Синатра - либо найти тушку курицы, напялить её на голову. Второй вариант беспроигрышный - всех критикующих можно обвинить в заскорузлости, ретроградстве и отсутствии музыкального вкуса.

Торі, якщо в тебе є хтось знайомий із арт тусовки, краще в них запитай хто такі ХЗВ та чому і них куча нагород з різних івентів.
Це свого роду арт хаус тільки в музиці.

На жаль зашореність багатьом не дозволяє сприймати творчість.
Люди звикли до примітиву де не треба думати та що тримає вас у рамках.
Тільки крок за межі - для вас це паніка і ололо!!!
 
Торі, якщо в тебе є хтось знайомий із арт тусовки, краще в них запитай хто такі ХЗВ та чому і них куча нагород з різних івентів.
У меня есть уши, Рей. Зачем мне чужое мнение по предмету, который я в состоянии оценить сама.
На жаль зашореність багатьом не дозволяє сприймати творчість.

О!:увага: Я ж говорила. Пошли обвинения в зашоренности. :іржач:
Понимаешь, Рей. Музыка или есть, или нет. И никакая курица на голове, никакие носки на девайсах не делают крик музыкой. Как и не мешают настоящей музыке, вот Фредди подтвердит.
Люди звикли до примітиву де не треба думати та що тримає вас у рамках.
Вот и Малевич так развёл всех - никто не хотел прослыть зашоренным примитивным гражданином, и все пялятся на это убожество - и отак: ооооо, это искусство, чёрный, сука, квадрат! Это таки да!
А это тупо троллинг. Чтоб ловить долбойобов, зависящих от чужого мнения.
 
Признайся честно, много дисков в коллекции ?

Взагалі?
Не багато. Ковпакдіцт це атавізм.
Проте в мене є близько півтори сотні клубного вінілу купленого за роки діджейства.
Я колекціоную музику в flac.
 
Зачем мне чужое мнение по предмету, который я в состоянии оценить сама.
Давай приклад.
Хто краще оцінить роботу архітектора. Ти, я, чи архітектори?

Ось тобі і вся відповідь. Суб'єктивна та об'єктивна оцінка це називається.
 
Вот и Малевич так развёл всех - никто не хотел прослыть зашоренным примитивным гражданином, и все пялятся на это убожество - и отак: ооооо, это искусство, чёрный, сука, квадрат! Это таки да!
А это тупо троллинг. Чтоб ловить долбойобов, зависящих от чужого мнения.
На жаль до теми політики я додаю ще й тему мистецтва у твій список тем на які немає сенсу з тобою розмовляти :(
 
Назад
Зверху Знизу